Plugins - W3 Total Cache - Stable (latest release) - en to nl-NL translation catalogue (2176 entries)

en:  %1$s%2$sNot supported by "Disk: Enhanced" page cache method for Nginx%3$s
nl-NL:  %1$s%2$sNiet ondersteund door "Disk: Enhanced" paginacachemethode voor Nginx%3$s

en:  %1$sNot supported by "Disk: Enhanced" page cache method for Nginx%2$s
nl-NL:  %1$sNiet ondersteund door "Disk: Enhanced" paginacachemethode voor Nginx%2$s

en:  (available after upgrade)
nl-NL:  (beschikbaar na upgrade)

en:  <a href="?page=w3tc_cdn#configuration">Specify it here</a>.
nl-NL: <a href="?page=w3tc_cdn#configuration">Specificeer het hier</a> .

en:  Disable caching of HEAD <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> requests
nl-NL: Caching van HEAD <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP-</acronym> verzoeken uitschakelen

en:  Domain:
nl-NL:  Domein:

en:  and
nl-NL:  en

en:  ms
nl-NL:  Mevrouw

en:  not
nl-NL:  niet

en:  objects from the %1$sCDN%2$s if needed.
nl-NL:  objecten van de %1$sCDN%2$s indien nodig.

en:  operation.
nl-NL:  operatie.

en:  or
nl-NL:  of

en:  or %1$supgrade to Pro%2$s for higher limits
nl-NL: of %1$supgrade naar Pro%2$s voor hogere limieten

en:  will handle
nl-NL:  zal omgaan

en: %1$s could not be written, please edit config and add: %2$s before %3$s.
nl-NL: %1$s kon niet worden geschreven, bewerk de configuratie en voeg toe: %2$s voor %3$s.

en: %1$s could not be written, please edit config and add:%2$s before %3$s.
nl-NL: %1$s kon niet worden geschreven, bewerk de configuratie en voeg:%2$s toe voor %3$s.

en: %1$s is write-able. When finished installing the plugin, change the permissions back to the default: %2$s. Permissions are currently %3$s. %4$s
nl-NL: %1$s is beschrijfbaar. Wanneer u klaar bent met het installeren van de plug-in, wijzigt u de machtigingen terug naar de standaard: %2$s. De rechten zijn momenteel %3$s. %4$s

en: %1$s to make existing file modifications visible to visitors with a primed cache
nl-NL: %1$s om bestaande bestandswijzigingen zichtbaar te maken voor bezoekers met een geprimede cache

en: %1$s to make existing file modifications visible to visitors with a primed cache.
nl-NL: %1$s om bestaande bestandswijzigingen zichtbaar te maken voor bezoekers met een geprimede cache.

en: %1$s was successfully purged.
nl-NL: %1$s is succesvol opgeschoond.

en: %1$s%2$sW3 Total Cache Error:%3$s Files and directories could not be automatically removed to complete the deactivation. %4$sPlease execute commands manually:%5$s%6$s%7$s%8$s
nl-NL: %1$s%2$sW3 Totale cachefout:%3$s Bestanden en mappen konden niet automatisch worden verwijderd om de deactivering te voltooien. %4$sVoer de opdrachten handmatig uit:%5$s%6$s%7$s%8$s

en: %1$sAPI%2$s key:
nl-NL: %1$sAPI%2$s-sleutel:

en: %1$sAPI%2$s token / global key:
nl-NL: %1$sAPI%2$s token / globale sleutel:

en: %1$sAvailable when memcached extension installed, built with %2$sSASL%3$s
nl-NL: %1$sBeschikbaar wanneer de geheugencache-extensie is geïnstalleerd, gebouwd met %2$sSASL%3$s

en: %1$sBrowser Cache%2$s headers set for JavaScript, CSS, and images? %1$s%3$s%2$s
nl-NL: %1$sBrowser Cache%2$s headers ingesteld voor JavaScript, CSS en afbeeldingen? %1$s%3$s%2$s

en: %1$sCDN%2$s host (%3$sCNAME%4$s target):
nl-NL: %1$sCDN%2$s host (%3$sCNAME%4$s doel):

en: %1$sCNAME%2$ss to use
nl-NL: %1$sCNAME%2$ss te gebruiken

en: %1$sCSS%2$s file management:
nl-NL: %1$sCSS%2$s bestandsbeheer:

en: %1$sCSS%2$s minify settings:
nl-NL: %1$sCSS%2$s instellingen verkleinen:

en: %1$sCloudFlare plugin detected. We recommend removing the plugin as it offers no additional capabilities when W3 Total Cache is installed. This message will disappear when CloudFlare is removed. %2$s%3$s
nl-NL: %1$sCloudFlare-plug-in gedetecteerd. We raden aan de plug-in te verwijderen omdat deze geen extra mogelijkheden biedt wanneer W3 Total Cache is geïnstalleerd. Dit bericht verdwijnt wanneer CloudFlare wordt verwijderd. %2$s%3$s

en: %1$sDatabase Cache%2$s engine set to %1$s%3$s%2$s
nl-NL: %1$sDatabasecache%2$s-engine ingesteld op %1$s%3$s%2$s

en: %1$sFTP%2$s connection:
nl-NL: %1$sFTP%2$s verbinding:

en: %1$sFTP%2$s hostname:
nl-NL: %1$sFTP%2$s hostnaam:

en: %1$sFTP%2$s password:
nl-NL: %1$sFTP%2$s wachtwoord:

en: %1$sFTP%2$s path:
nl-NL: %1$sFTP%2$s pad:

en: %1$sFTP%2$s username:
nl-NL: %1$sFTP%2$s gebruikersnaam:

en: %1$sGoogle Maps Easy%2$s plugin
nl-NL: %1$sGoogle Maps Easy%2$s plug-in

en: %1$sHTML%2$s minify settings:
nl-NL: %1$sHTML%2$s instellingen verkleinen:

en: %1$sHTTP%2$s Public Key Pinning (%3$sHPKP%4$s) is a security feature for %5$sHTTP%6$sS websites that can prevent fraudulently issued certificates from being used to impersonate existing secure websites.
nl-NL: %1$sHTTP%2$s Public Key Pinning (%3$sHPKP%4$s) is een beveiligingsfunctie voor %5$sHTTP%6$sS-websites die kan voorkomen dat frauduleus uitgegeven certificaten worden gebruikt om bestaande beveiligde websites na te bootsen.

en: %1$sHTTP%2$s Strict-Transport-Security (%3$sHSTS%4$s) enforces secure (%5$sHTTP%6$s over %7$sSSL%8$s/%9$sTLS%10$s) connections to the server. This can help mitigate adverse effects caused by bugs and session leaks through cookies and links. It also helps defend against man-in-the-middle attacks.  If there are %11$sSSL%12$s negotiation warnings then users will not be permitted to ignore them.
nl-NL: %1$sHTTP%2$s strikte transportbeveiliging (%3$sHSTS %4$s) dwingt veilige (%5$s HTTP %6$s boven %7$s SSL %8$s / %9$s TLS %10$s) verbindingen met de server. Dit kan helpen om nadelige effecten te verminderen die worden veroorzaakt door bugs en sessielekken via cookies en links. Het helpt ook bij de verdediging tegen man-in-the-middle-aanvallen. Als er %11$s SSL %12$s onderhandelingswaarschuwingen zijn, mogen gebruikers deze niet negeren.

en: %1$sHTTP%2$s security headers provide another layer of protection for your website by helping to mitigate attacks and security vulnerabilities.
nl-NL: %1$sHTTP%2$s beveiligingsheaders bieden een extra beschermingslaag voor uw website door aanvallen en beveiligingsproblemen te verminderen.

en: %1$sIP%2$s geolocation:
nl-NL: %1$sIP%2$s geolocatie:

en: %1$sInstalled/Ok/Yes/True/On%2$s: Functionality will work properly.%3$s
nl-NL: %1$sGeïnstalleerd/Ok/Ja/True/Aan%2$s: Functionaliteit werkt correct.%3$s

en: %1$sJS%2$s file management:
nl-NL: %1$sJS%2$s bestandsbeheer:

en: %1$sJS%2$s minify settings:
nl-NL: %1$sJS%2$s instellingen verkleinen:

en: %1$sLazy Load%2$s images? %1$s%3$s%2$s
nl-NL: %1$sLazy %2$s afbeeldingen laden? %1$s%3$s%2$s

en: %1$sLearn more%2$s.
nl-NL: %1$sMeer informatie%2$s.

en: %1$sNot detected/Not available/Off%2$s: May be installed, but cannot be automatically confirmed. Functionality may be limited.%3$s
nl-NL: %1$sNiet gedetecteerd/Niet beschikbaar/Uit%2$s: kan worden geïnstalleerd, maar kan niet automatisch worden bevestigd. Functionaliteit is mogelijk beperkt.%3$s

en: %1$sNot installed/Error/No/False%2$s: Plugin or some functions may not work.%3$s
nl-NL: %1$sNiet geïnstalleerd/Fout/Nee/False%2$s: Plug-in of sommige functies werken mogelijk niet.%3$s

en: %1$sObject Cache%2$s engine set to %1$s%3$s%2$s
nl-NL: %1$sObject Cache%2$s-engine ingesteld op %1$s%3$s%2$s

en: %1$sOptional:%2$s On the "%3$sDatabase Cache%4$s" tab the recommended settings are preset. If using a shared hosting account use the "disk" method with caution; in either of these cases the response time of the disk may not be fast enough, so this option is disabled by default.
nl-NL: %1$sOptioneel:%2$s Op het tabblad "%3$sDatabase Cache%4$s" zijn de aanbevolen instellingen vooraf ingesteld. Als u een gedeeld hostingaccount gebruikt, gebruik dan voorzichtig de "schijf"-methode; in beide gevallen is de responstijd van de schijf mogelijk niet snel genoeg, dus deze optie is standaard uitgeschakeld.

en: %1$sOptional:%2$s On the "%3$sObject Cache%4$s" tab the recommended settings are preset. If using a shared hosting account use the "disk" method with caution, the response time of the disk may not be fast enough, so this option is disabled by default. Test this option with and without database cache to ensure that it provides a performance increase.
nl-NL: %1$sOptioneel:%2$s Op het tabblad "%3$sObject Cache%4$s" zijn de aanbevolen instellingen vooraf ingesteld. Als u een gedeelde hostingaccount gebruikt, gebruik dan voorzichtig de "schijf"-methode, de responstijd van de schijf is mogelijk niet snel genoeg, dus deze optie is standaard uitgeschakeld. Test deze optie met en zonder databasecache om er zeker van te zijn dat deze een prestatieverbetering oplevert.

en: %1$sOptional:%2$s On the "%3$sUser Agent Groups%4$s" tab, specify any user agents, like mobile phones if a mobile theme is used.
nl-NL: %1$sOptioneel:%2$s Geef op het tabblad "%3$sUser Agent Groups%4$s" eventuele user-agents op, zoals mobiele telefoons als een mobiel thema wordt gebruikt.

en: %1$sPHP%2$s Modules
nl-NL: %1$sPHP%2$s-modules

en: %1$sPage Cache%2$s engine set to %1$s%3$s%2$s
nl-NL: %1$sPaginacache%2$s-engine ingesteld op %1$s%3$s%2$s

en: %1$sRUM%2$s ApDex Threshold:
nl-NL: %1$sRUM%2$s ApDex-drempel:

en: %1$sRUM%2$s enabled:
nl-NL: %1$sRUM%2$s ingeschakeld:

en: %1$sRecommended:%2$s If you already have a content delivery network (%3$sCDN%4$s) provider, proceed to the "%5$sContent Delivery Network%6$s" tab and populate the fields and set your preferences. If you do not use the Media Library, you will need to import your images etc into the default locations. Use the Media Library Import Tool on the "Content Delivery Network" tab to perform this task. If you do not have a %7$sCDN%8$s provider, you can still improve your site's performance using the "Self-hosted" method. On your own server, create a subdomain and matching %9$sDNS%10$s Zone record; e.g. static.domain.com and configure %11$sFTP%12$s options on the "Content Delivery Network" tab accordingly. Be sure to %13$sFTP%14$s upload the appropriate files, using the available upload buttons.
nl-NL: %1$sAanbevolen:%2$s Als u al een provider voor het leveren van inhoud (%3$sCDN%4$s) heeft, gaat u verder naar het tabblad "%5$sContent Delivery Network%6$s" en vult u de velden en stel uw voorkeuren in. Als u de mediabibliotheek niet gebruikt, moet u uw afbeeldingen enz. naar de standaardlocaties importeren. Gebruik de Media Library Import Tool op het tabblad "Content Delivery Network" om deze taak uit te voeren. Als u geen %7$sCDN%8$s-provider heeft, kunt u de prestaties van uw site nog steeds verbeteren met behulp van de "Self-hosted"-methode. Maak op uw eigen server een subdomein en overeenkomend %9$sDNS%10$s Zone-record; bijv. static.domain.com en configureer de %11$sFTP%12$s opties op het tabblad "Content Delivery Network" dienovereenkomstig. Zorg ervoor dat %13$sFTP%14$s de juiste bestanden uploadt met behulp van de beschikbare uploadknoppen.

en: %1$sRecommended:%2$s On the "%3$sBrowser Cache%4$s" tab, %5$sHTTP%6$s compression is enabled by default. Make sure to enable other options to suit your goals.
nl-NL: %1$sAanbevolen:%2$s Op het tabblad "%3$sBrowser Cache%4$s" is compressie van %5$sHTTP%6$s standaard ingeschakeld. Zorg ervoor dat u andere opties inschakelt die bij uw doelen passen.

en: %1$sRecommended:%2$s On the "%3$sMinify%4$s" tab all of the recommended settings are preset. Use the help button to simplify discovery of your %5$sCSS%6$s and %7$sJS%8$s files and groups. Pay close attention to the method and location of your %9$sJS%10$s group embeddings. See the plugin's %11$s%12$sFAQ%13$s%14$s for more information on usage.
nl-NL: %1$sAanbevolen:%2$s Op het tabblad "%3$sMinify%4$s" zijn alle aanbevolen instellingen vooraf ingesteld. Gebruik de help-knop om het vinden van uw %5$sCSS%6$s en %7$sJS%8$s bestanden en groepen te vereenvoudigen. Let goed op de methode en locatie van uw %9$sJS%10$s groepsinbeddingen. Zie %11$s%12$sFAQ%13$s%14$s van de plug-in voor meer informatie over het gebruik.

en: %1$sSFTP%2$s private key:
nl-NL: %1$sSFTP%2$s privésleutel:

en: %1$sSFTP%2$s public key:
nl-NL: Openbare sleutel %1$sSFTP%2$s:

en: %1$sSSL%2$s encrypts your visitor's connection and safeguards credit card numbers and other personal data to and from your website.
nl-NL: %1$sSSL%2$s versleutelt de verbinding van uw bezoeker en beveiligt creditcardnummers en andere persoonlijke gegevens van en naar uw website.

en: %1$sSSL%2$s support:
nl-NL: %1$sSSL%2$s ondersteuning:

en: %1$sTLS%2$s 1.2 only:
nl-NL: Alleen %1$sTLS%2$s 1.2:

en: %1$sTLS%2$s Client authentication requires CloudFlare to connect to your origin server using a client certificate
nl-NL: %1$sTLS%2$s Clientverificatie vereist dat CloudFlare verbinding maakt met uw oorspronkelijke server met behulp van een clientcertificaat

en: %1$sThe following memcached servers are not responding or not running:%2$sThis message will automatically disappear once the issue is resolved.%3$s
nl-NL: %1$sDe volgende geheugencacheservers reageren niet of zijn niet actief:%2$sDit bericht verdwijnt automatisch zodra het probleem is opgelost.%3$s

en: %1$sThe plugin is currently %2$s in %3$s mode.%4$s
nl-NL: %1$sDe plug-in is momenteel %2$s in %3$s-modus.%4$s

en: %1$sThis extension works best in WordPress version 5.8 and higher.  You are running WordPress version %2$s.  Please %3$supdate now%4$s to benefit from this feature.
nl-NL: %1$sDeze extensie werkt het beste in WordPress versie 5.8 en hoger. U gebruikt WordPress-versie %2$s. %3$supdate nu%4$s om van deze functie te profiteren.

en: %1$sThis feature works best in WordPress version 5.8 and higher.  You are running WordPress version %2$s.  Please %3$supdate now%4$s to benefit from this feature.%5$s
nl-NL: %1$sDeze functie werkt het beste in WordPress versie 5.8 en hoger. U gebruikt WordPress-versie %2$s. %3$supdate nu%4$s om van deze functie te profiteren.%5$s

en: %1$sTime to First Byte%2$s has changed by %1$s%3$s%2$s
nl-NL: %1$sTijd tot eerste byte%2$s is gewijzigd met %1$s%3$s%2$s

en: %1$sTo enable that, switch off "Use single network configuration file for all sites" option at General settings page and use specific settings for each blog.
nl-NL: %1$sOm dat in te schakelen, schakelt u de optie "Eén netwerkconfiguratiebestand gebruiken voor alle sites" uit op de pagina Algemene instellingen en gebruikt u specifieke instellingen voor elke blog.

en: %1$sUpgrade Performance%2$s
nl-NL: %1$sPrestaties upgraden%2$s

en: %1$sW3 Total Cache Error:%2$s database driver doesn't exist: %3$s.
nl-NL: %1$sW3 Totale cachefout:%2$s databasestuurprogramma bestaat niet: %3$s.

en: %1$sW3 Total Cache Error:%2$s some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove %3$s%4$s%5$s. %6$s
nl-NL: %1$sW3 Totale cachefout:%2$s sommige bestanden lijken te ontbreken of niet op hun plaats te zijn. Installeer de plug-in opnieuw of verwijder %3$s%4$s%5$s. %6$s

en: %1$sWP Google Map Plugin%2$s plugin
nl-NL: %1$sWP Google Map-plug-in%2$s-plug-in

en: %1$sWP Google Maps%2$s plugin
nl-NL: %1$sWP Google Maps%2$s plug-in

en: %1$scurrently set to %2$s%3$s
nl-NL: %1$smomenteel ingesteld op %2$s%3$s

en: %1CDN%2 host (%3$sCNAME%4$s target):
nl-NL: %1CDN%2 host (doel %3$sCNAME%4$s):

en: %s<br />then %s.
nl-NL: %s<br /> dan %s.

en: &lt; Back To Statistics
nl-NL: &lt; Terug naar statistieken

en: (required for %1$sCDN%2$s support)
nl-NL: (vereist voor %1$sCDN%2$s ondersteuning)

en: (required for Amazon S3, Amazon CloudFront, Rackspace CloudFiles support)
nl-NL: (vereist voor ondersteuning voor Amazon S3, Amazon CloudFront, Rackspace CloudFiles)

en: (required for HTML Tidy minifier support)
nl-NL: (vereist voor ondersteuning van HTML Tidy minifier)

en: (required for NetDNA / MaxCDN %1$sCDN%2$s purge support)
nl-NL: (vereist voor NetDNA / MaxCDN %1$sCDN%2$s zuiveringsondersteuning)

en: (required for Rackspace Cloud Files support)
nl-NL: (vereist voor ondersteuning van Rackspace Cloud Files)

en: (required for Self-hosted (%1$sFTP%2$s) %3$sCDN%4$s %5$sSFTP%6$s support)
nl-NL: (vereist voor zelf-gehoste (%1$sFTP%2$s) %3$sCDN%4$s %5$sSFTP%6$s ondersteuning)

en: (required for Self-hosted (%1$sFTP%2$s) %3$sCDN%4$s support)
nl-NL: (vereist voor zelf-gehost (%1$sFTP%2$s) %3$sCDN%4$s ondersteuning)

en: (required for brotli compression support)
nl-NL: (vereist voor ondersteuning van brotli-compressie)

en: (required for disk enhanced Page Cache and Browser Cache)
nl-NL: (vereist voor schijfverbeterde paginacache en browsercache)

en: (required for gzip compression support)
nl-NL: (vereist voor ondersteuning van gzip-compressie)

en: (reserved for CSS)
nl-NL: (gereserveerd voor CSS)

en: (reserved for JS after <body>)
nl-NL: (gereserveerd voor JS na <body>)

en: (reserved for JS before </body>)
nl-NL: (gereserveerd voor JS voor </body>)

en: (reserved for JS in <head>)
nl-NL: (gereserveerd voor JS in <head>)

en: -- Pass-through --
nl-NL: -- Doorgang --

en: 1. The "Compatibility Mode" option found in the advanced section of the %1$s"Page Cache Settings"%2$s tab will enable functionality that optimizes the interoperablity of caching with WordPress, is disabled by default, but highly recommended. Years of testing in hundreds of thousands of installations have helped us learn how to make caching behave well with WordPress. The tradeoff is that disk enhanced page cache performance under load tests will be decreased by ~20%% at scale.
nl-NL: 1. De optie "Compatibiliteitsmodus" in het geavanceerde gedeelte van het tabblad %1$s"Page Cache Settings"%2$s zal functionaliteit inschakelen die de interoperabiliteit van caching met WordPress optimaliseert, is standaard uitgeschakeld, maar wordt ten zeerste aanbevolen. Jarenlange tests in honderdduizenden installaties hebben ons geholpen te leren hoe we cachen goed kunnen laten werken met WordPress. De wisselwerking is dat de prestaties van de paginacache met verbeterde schijf bij belastingstests op schaal met ~20%% worden verlaagd.

en: 404 error exception list:
nl-NL: 404-foutuitzonderingslijst:

en: <acronym title="Application Programming Interface">API</acronym> key:
nl-NL: <acronym title="Interface voor applicatieprogrammering:">API-</acronym> sleutel:

en: <acronym title="Application Programming Interface">API</acronym> secret:
nl-NL: <acronym title="Interface voor applicatieprogrammering:">API-</acronym> geheim:

en: <acronym title="Cascading Style Sheets">CSS</acronym> minifier:
nl-NL: <acronym title="Trapsgewijze stijlbladen">CSS</acronym> -minifier:

en: <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> Type:
nl-NL: <acronym title="Content Delivery Network">CDN-</acronym> type:

en: <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym>:
nl-NL: <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> :

en: <acronym title="Full Site Delivery">FSD</acronym> <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym>
nl-NL: <acronym title="Levering op volledige site">FSD</acronym> <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym>

en: <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> minifier:
nl-NL: <acronym title="Hypertext-opmaaktaal">HTML</acronym> -minifier:

en: <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> Public Key Pinning
nl-NL: <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> -openbare sleutel vastzetten

en: <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> Strict Transport Security policy
nl-NL: <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> Strict Transport Security-beleid

en: <acronym title="JavaScript">JS</acronym> minifier:
nl-NL: <acronym title="JavaScript">JS</acronym> -minifier:

en: <br>Available when memcached extension installed, built with <acronym title="Simple Authentication and Security Layer">SASL</acronym>
nl-NL: <br>Beschikbaar wanneer de memcached-extensie is geïnstalleerd, gebouwd met <acronym title="Eenvoudige authenticatie- en beveiligingslaag">SASL</acronym>

en: <name> parameter is not specified
nl-NL: <naam> parameter is niet gespecificeerd

en: <operation> parameter is not specified
nl-NL: <bewerking> parameter is niet gespecificeerd

en: <strong>%s</strong> could not be created, <strong>open_basedir</strong> restriction in effect, please check your php.ini settings:<br /><strong style="color: #f00;">open_basedir = "%s"</strong>
nl-NL: <strong>%s</strong> kon niet worden aangemaakt, <strong>open_basedir</strong> beperking van kracht, controleer je php.ini instellingen:<br /> <strong style="color: #f00;">open_basedir = &quot;%s&quot;</strong>

en: <strong>%s</strong> could not be created, please run following command:<br />%s
nl-NL: <strong>%s</strong> kon niet worden aangemaakt, voer de volgende opdracht uit:<br /> %s

en: <strong>W3 Total Cache Error:</strong> Files and directories could not be automatically deleted.
nl-NL: <strong>W3 Total Cache Error:</strong> Bestanden en mappen konden niet automatisch worden verwijderd.

en: <value> parameter
nl-NL: <waarde> parameter

en: <value> parameter is not specified
nl-NL: <waarde> parameter is niet gespecificeerd

en: @import handling:
nl-NL: @import afhandeling:

en: A %1$scompliant%2$s sitemap can be used to specify the pages to maintain in the primed cache. Pages will be cached according to the priorities specified in the %3$sXML%4$s file.
nl-NL: Een %1$scompliant%2$s sitemap kan worden gebruikt om de pagina's op te geven die in de geprimede cache moeten worden onderhouden. Pagina's worden in de cache opgeslagen volgens de prioriteiten die zijn opgegeven in het bestand %3$sXML%4$s.

en: A 302 redirect is used to send this group of referrers to another hostname (domain).
nl-NL: Een 302-redirect wordt gebruikt om deze groep verwijzers naar een andere hostnaam (domein) te sturen.

en: A 302 redirect is used to send this group of users to another hostname (domain); recommended if a 3rd party service provides a mobile version of your site.
nl-NL: Een 302-redirect wordt gebruikt om deze groep gebruikers naar een andere hostnaam (domein) te sturen; aanbevolen als een service van derden een mobiele versie van uw site biedt.

en: A configuration issue prevents <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> from working:
                                            The <strong>"Replace default hostname with"</strong>
                                            field cannot be empty. Enter <acronym
                                            title="Content Delivery Network">CDN</acronym>
                                            provider hostname <a href="?page=w3tc_cdn#configuration">here</a>.
                                            <em>(This is the hostname used in order to view objects
                                            in a browser.)</em>
nl-NL: Een configuratieprobleem verhindert dat <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> werkt: het veld <strong>&quot;Standaard hostnaam vervangen door&quot;</strong> mag niet leeg zijn. Voer <a href="?page=w3tc_cdn#configuration">hier</a> de hostnaam van <acronym
                                            title="Content Delivery Network">de CDN-</acronym> provider in. <em>(Dit is de hostnaam die wordt gebruikt om objecten in een browser te bekijken.)</em>

en: A configuration issue prevents <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> from working:
nl-NL: Een configuratieprobleem verhindert dat <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> werkt:

en: A reverse proxy adds scale to an server by handling requests before WordPress does. Purge settings are set on the %1$sPage Cache settings%2$s page and %3$sBrowser Cache settings%4$s are set on the browser cache settings page.
nl-NL: Een reverse proxy voegt schaal toe aan een server door verzoeken af te handelen voordat WordPress dat doet. De instellingen voor opschonen worden ingesteld op de pagina %1$sPage Cache-instellingen%2$s en %3$sBrowser Cache-instellingen%4$s worden ingesteld op de instellingenpagina van de browsercache.

en: AMP URL Postfix:
nl-NL: AMP-URL Postfix:

en: AMP URL Type:
nl-NL: AMP-URL-type:

en: APC Usage
nl-NL: APC-gebruik

en: API Key is invalid.
nl-NL: API-sleutel is ongeldig.

en: API Key is not configured.
nl-NL: API-sleutel is niet geconfigureerd.

en: API Key:
nl-NL: API sleutel:

en: API Token:
nl-NL: API-token:

en: API call
nl-NL: API-aanroep

en: API error.  Please reload the page to try again,
nl-NL: API-fout. Laad de pagina opnieuw om het opnieuw te proberen,

en: API host:
nl-NL: API-host:

en: API key not specified.
nl-NL: API-sleutel niet opgegeven.

en: AWS Identity and Access Management
nl-NL: AWS identiteits- en toegangsbeheer

en: About
nl-NL: Over

en: Accept
nl-NL: Aanvaarden

en: Accepted query strings:
nl-NL: Geaccepteerde queryreeksen:

en: Access Control List
nl-NL: Toegangscontrole lijst

en: Access Key:
nl-NL: Toegangssleutel:

en: Access Log Filename:
nl-NL: Toegangslogbestandsnaam:

en: Access Log Format:
nl-NL: Toegangslogformaat:

en: Access Log:
nl-NL: Toegangslogboek:

en: Access Secret:
nl-NL: Toegangsgeheim:

en: Access key ID:
nl-NL: Toegangssleutel-ID:

en: Access key not specified.
nl-NL: Toegangssleutel niet gespecificeerd.

en: Access session cookies through the <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> only:
nl-NL: Toegang tot sessiecookies alleen via <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> :

en: Account ID is not configured.
nl-NL: Account-ID is niet geconfigureerd.

en: Account Short Name:
nl-NL: Korte naam account:

en: Account key:
nl-NL: Accountsleutel:

en: Account name:
nl-NL: Accountnaam:

en: Activate
nl-NL: Activeren

en: Activate this extension
nl-NL: Activeer deze extensie

en: Activating the <a href="%s">Genesis Theme</a> extension for W3 Total Cache may be helpful for your site. <a href="%s">Click here</a> to try it. %s
nl-NL: Het activeren van de <a href="%s">Genesis Theme</a> -extensie voor W3 Total Cache kan nuttig zijn voor uw site. <a href="%s">Klik hier</a> om het te proberen. %s

en: Activating the <a href="%s">WPML</a> extension for W3 Total Cache may be helpful for your site. %s%s
nl-NL: Het activeren van de <a href="%s">WPML-</a> extensie voor W3 Total Cache kan nuttig zijn voor uw site. %s%s

en: Activating the <a href="%s">Yoast SEO</a> extension for W3 Total Cache may be helpful for your site. <a class="button" href="%s">Click here</a> to try it. %s
nl-NL: Het activeren van de <a href="%s">Yoast SEO-</a> extensie voor W3 Total Cache kan nuttig zijn voor uw site. <a class="button" href="%s">Klik hier</a> om het te proberen. %s

en: Add %1$sCORS%2$s headers to allow cross-domain assets usage.
nl-NL: Voeg %1$sCORS%2$s-headers toe om het gebruik van activa tussen verschillende domeinen toe te staan.

en: Add CNAME
nl-NL: CNAME toevoegen

en: Add a script
nl-NL: Voeg een script toe

en: Add a style sheet
nl-NL: Een stijlblad toevoegen

en: Add canonical header
nl-NL: Voeg canonieke kop toe

en: Add new folder:
nl-NL: Nieuwe map toevoegen:

en: Add new site:
nl-NL: Nieuwe site toevoegen:

en: Add postfix to page titles
nl-NL: Postfix toevoegen aan paginatitels

en: Add the following directives to your .htaccess file or if there are several hundred they should be added directly to your configuration file:
nl-NL: Voeg de volgende instructies toe aan uw .htaccess-bestand of als er enkele honderden zijn, moeten ze rechtstreeks aan uw configuratiebestand worden toegevoegd:

en: Add timestamp
nl-NL: Tijdstempel toevoegen

en: Add:
nl-NL: Toevoegen:

en: Added by W3 Total Cache
nl-NL: Toegevoegd door W3 Total Cache

en: Additional %1$sURL%2$ss:
nl-NL: Extra %1$sURL%2$ss:

en: Additional Server Modules
nl-NL: Extra servermodules

en: Additional features to extend the functionality of W3 Total Cache, such as Accelerated Mobile Pages (AMP) for Minify and support for New Relic.
nl-NL: Extra functies om de functionaliteit van W3 Total Cache uit te breiden, zoals Accelerated Mobile Pages (AMP) voor Minify en ondersteuning voor New Relic.

en: Additional home %1$sURL%2$ss:
nl-NL: Extra huis %1$sURL%2$ss:

en: Additional installation guides can be found in the %1$swiki%2$s.
nl-NL: Aanvullende installatiehandleidingen zijn te vinden in de %1$swiki%2$s.

en: Additional pages:
nl-NL: Extra Pagina's:

en: Adds canonical %1$sHTTP%2$s header to assets files.
nl-NL: Voegt canonieke %1$sHTTP%2$s-header toe aan activabestanden.

en: Adds compatibility for accelerated mobile pages (AMP) to minify.
nl-NL: Voegt compatibiliteit toe voor versnelde mobiele pagina's (AMP) om te verkleinen.

en: Adds the ability to convert images in the Media Library to the modern WebP format for better performance.
nl-NL: Voegt de mogelijkheid toe om afbeeldingen in de mediabibliotheek te converteren naar het moderne WebP-formaat voor betere prestaties.

en: Adds the ability to convert images into the modern WebP format for better performance using our remote API service.
nl-NL: Voegt de mogelijkheid toe om afbeeldingen te converteren naar het moderne WebP-formaat voor betere prestaties met behulp van onze externe API-service.

en: Admin Notification
nl-NL: Beheerdersmelding

en: Advanced
nl-NL: Geavanceerd

en: Advanced %1$sDDoS%2$s protection:
nl-NL: Geavanceerde %1$sDDoS%2$s bescherming:

en: Advanced Analytics
nl-NL: Geavanceerde analyses

en: Advanced optimizations
nl-NL: Geavanceerde optimalisaties

en: Advanced protection from Distributed Denial of Service (DDoS) attacks on your website.
nl-NL: Geavanceerde bescherming tegen Distributed Denial of Service (DDoS)-aanvallen op uw website.

en: Africa (Cape Town)
nl-NL: Afrika (Kaapstad)

en: After <span class="html-tag">&lt;body&gt;</span>
nl-NL: Na <span class="html-tag">&lt;body&gt;</span>

en: Aggressive (cache all static resources, including ones with a query string)
nl-NL: Agressief (cacheer alle statische bronnen, inclusief bronnen met een querystring)

en: Alerts enabled:
nl-NL: Waarschuwingen ingeschakeld:

en: Aliases
nl-NL: Aliassen

en: All Media Library content will use %1$sCDN%2$s links on administration pages.
nl-NL: Alle inhoud van de mediabibliotheek gebruikt %1$sCDN%2$s-links op beheerpagina's.

en: All Templates
nl-NL: Alle sjablonen

en: All caches successfully emptied.
nl-NL: Alle caches zijn met succes geleegd.

en: All optimisations
nl-NL: Alle optimalisaties

en: All selected optimizations have been reverted.
nl-NL: Alle geselecteerde optimalisaties zijn teruggedraaid.

en: Allows control over the &lt;object&gt;, &lt;embed&gt;, and &lt;applet&gt; elements used by Flash and other plugins.
nl-NL: Geeft controle over de elementen &lt;object&gt;, &lt;embed&gt; en &lt;applet&gt; die worden gebruikt door Flash en andere plug-ins.

en: Allows customer to continue to use True Client IP (Akamai feature) in the headers we send to the origin.
nl-NL: Stelt de klant in staat om True Client IP (Akamai-functie) te blijven gebruiken in de headers die we naar de oorsprong sturen.

en: Allows policy management to be shared between a dynamic pool of servers. For example, each server in a pool to use opcode caching (which is not a shared resource) and purging is then syncronized between any number of servers in real-time; each server therefore behaves identically even though resources are not shared.
nl-NL: Hiermee kan beleidsbeheer worden gedeeld tussen een dynamische pool van servers. Elke server in een pool om opcode-caching te gebruiken (wat geen gedeelde bron is) en opschonen wordt vervolgens in realtime gesynchroniseerd tussen een willekeurig aantal servers; elke server gedraagt zich daarom identiek, ook al worden bronnen niet gedeeld.

en: Allows you to control which origins can use which features.
nl-NL: Hiermee kunt u bepalen welke herkomsten welke functies kunnen gebruiken.

en: Alternative PHP Cache
nl-NL: Alternatieve PHP-cache

en: Although not required, to prevent unauthorized use and quota theft, you have the option to restrict your key using a designated HTTP referrer. If you decide to use it, you will need to set this referrer within the API Console's "Http Referrers (web sites)" key restriction area (under Credentials).
nl-NL: Hoewel dit niet vereist is, heeft u de mogelijkheid om uw sleutel te beperken met een aangewezen HTTP-verwijzer om onbevoegd gebruik en quotadiefstal te voorkomen. Als u besluit het te gebruiken, moet u deze verwijzer instellen in het sleutelbeperkingsgebied "Http-verwijzers (websites)" van de API-console (onder Inloggegevens).

en: Always
nl-NL: Altijd

en: Always cache %1$sURL%2$ss that use these query string name-value pairs. The value part is not required. But if used, separate name-value pairs with an equals sign (i.e., name=value). Each pair should be on their own line.
nl-NL: Sla altijd %1$sURL%2$ss op in de cache die deze querytekenreeks naam-waardeparen gebruikt. Het waardegedeelte is niet vereist. Maar indien gebruikt, scheid naam-waardeparen met een isgelijkteken (d.w.z. naam=waarde). Elk paar moet op zijn eigen lijn staan.

en: Always ignore all pages filed under the specified author usernames.
nl-NL: Negeer altijd alle pagina's die zijn opgeslagen onder de opgegeven auteursnamen.

en: Always ignore all pages filed under the specified category slugs.
nl-NL: Negeer altijd alle pagina's die zijn opgeslagen onder de gespecificeerde categorie slugs.

en: Always ignore all pages filed under the specified custom fields. Separate name-value pairs with an equals sign (i.e., name=value).
nl-NL: Negeer altijd alle pagina's die zijn opgeslagen onder de opgegeven aangepaste velden. Scheid naam-waardeparen met een isgelijkteken (d.w.z. naam=waarde).

en: Always ignore all pages filed under the specified tag slugs.
nl-NL: Negeer altijd alle pagina's die zijn opgeslagen onder de opgegeven tag-slugs.

en: Always ignore the specified %1$sCSS%2$s files. Use relative paths. Omit: protocol, hostname, leading forward slash and query strings.
nl-NL: Negeer altijd de opgegeven %1$sCSS%2$s bestanden. Gebruik relatieve paden. Weglaten: protocol, hostnaam, voorwaartse schuine streep en queryreeksen.

en: Always ignore the specified %1$sJS%2$s files. Use relative paths. Omit: protocol, hostname, leading forward slash and query strings.
nl-NL: Negeer altijd de opgegeven %1$sJS%2$s bestanden. Gebruik relatieve paden. Weglaten: protocol, hostnaam, voorwaartse schuine streep en queryreeksen.

en: Always ignore the specified pages / directories. Supports regular expressions (See %1$s%2$sFAQ%3$s%4$s)
nl-NL: Negeer altijd de opgegeven pagina's / mappen. Ondersteunt reguliere expressies (Zie %1$s%2$sFAQ%3$s%4$s)

en: Always ignore the specified pages / directories. Supports regular expressions (See %1$s%2$sFAQ%3$s%4$s).
nl-NL: Negeer altijd de opgegeven pagina's / mappen. Ondersteunt reguliere expressies (zie %1$s%2$sFAQ%3$s%4$s).

en: Always ignore the specified pages / directories. Use relative paths. Omit: protocol, hostname, leading forward slash and query strings.
nl-NL: Negeer altijd de opgegeven pagina's / mappen. Gebruik relatieve paden. Weglaten: protocol, hostnaam, voorwaartse schuine streep en queryreeksen.

en: Always online:
nl-NL: Altijd online:

en: Amazon <acronym title="Simple Notification Service">SNS</acronym> region:
nl-NL: Amazon <acronym title="Eenvoudige meldingsservice">SNS-</acronym> regio:

en: Amazon Simple Storage Service (S3)
nl-NL: Amazon eenvoudige opslagservice (S3)

en: Amazon Simple Storage Service (S3) Compatible
nl-NL: Amazon Simple Storage Service (S3) compatibel

en: Amazon Web Services
nl-NL: Amazon-webservices

en: An error occurred
nl-NL: Er is een fout opgetreden

en: An image file is required.
nl-NL: Een afbeeldingsbestand is vereist.

en: Analytics for your WordPress and Server cache that allow you to track the size, time and hit/miss ratio of each type of cache, giving you the information needed to gain maximum performance.
nl-NL: Analyse voor uw WordPress- en servercache waarmee u de grootte, tijd en hit/miss-ratio van elk type cache kunt volgen, waardoor u de informatie krijgt die nodig is om maximale prestaties te behalen.

en: Anonymously track usage to improve product quality
nl-NL: Volg het gebruik anoniem om de productkwaliteit te verbeteren

en: Application ApDex Threshold:
nl-NL: ApDex-drempel van toepassing:

en: Application ID is not configured. Enter/Select application name.
nl-NL: Toepassings-ID is niet geconfigureerd. Voer de naam van de applicatie in/selecteer.

en: Application ID:
nl-NL: Applicatie ID:

en: Application Monitoring using New Relic%s
nl-NL: Toepassingsbewaking met behulp van New Relic%s

en: Application Programming Interface
nl-NL: Interface voor applicatieprogrammering:

en: Application Settings
nl-NL: Applicatie instellingen

en: Application monitoring has detected that your page load time is higher than 300ms. It is recommended that you enable the following features: %s %s
nl-NL: Applicatiecontrole heeft gedetecteerd dat de laadtijd van uw pagina hoger is dan 300 ms. Het wordt aanbevolen dat u de volgende functies inschakelt: %s %s

en: Application name:
nl-NL: Naam van de toepassing:

en: Application request
nl-NL: Aanvraag aanvraag

en: Application settings are only visible when New Relic is enabled
nl-NL: Applicatie-instellingen zijn alleen zichtbaar als New Relic is ingeschakeld

en: Application settings could not be retrieved. New Relic may not be properly configured, %1$sreview the settings%2$s.
nl-NL: Applicatie-instellingen kunnen niet worden opgehaald. New Relic is mogelijk niet correct geconfigureerd, %1$sbekijk de instellingen%2$s.

en: Apply
nl-NL: Van toepassing zijn

en: Apply &amp; close
nl-NL: Solliciteren &amp; sluiten

en: Are you sure that you want to leave this page?
nl-NL: Weet je zeker dat je deze pagina wilt verlaten?

en: Asia Pacific (Hong Kong)
nl-NL: Azië-Pacific (Hongkong)

en: Asia Pacific (Mumbai)
nl-NL: Azië-Pacific (Mumbai)

en: Asia Pacific (Osaka-Local)
nl-NL: Azië-Pacific (Osaka-lokaal)

en: Asia Pacific (Seoul)
nl-NL: Azië-Pacific (Seoel)

en: Asia Pacific (Singapore)
nl-NL: Azië-Pacific (Singapore)

en: Asia Pacific (Sydney)
nl-NL: Azië-Pacific (Sydney)

en: Asia Pacific (Tokyo)
nl-NL: Azië-Pacific (Tokio)

en: Assign this group of referrers to a specific theme. Selecting "Pass-through" allows any plugin(s) (e.g. referrer plugins) to properly handle requests for these referrers. If the "redirect users to" field is not empty, this setting is ignored.
nl-NL: Wijs deze groep verwijzers toe aan een specifiek thema. Door "Pass-through" te selecteren, kunnen alle plug-ins (bijv. verwijzer-plug-ins) verzoeken voor deze verwijzers correct afhandelen. Als het veld "gebruikers omleiden naar" niet leeg is, wordt deze instelling genegeerd.

en: Assign this group of user agents to a specific theme. Selecting "Pass-through" allows any plugin(s) (e.g. mobile plugins) to properly handle requests for these user agents. If the "redirect users to" field is not empty, this setting is ignored.
nl-NL: Wijs deze groep user agents toe aan een specifiek thema. Door "Pass-through" te selecteren, kunnen alle plug-ins (bijv. mobiele plug-ins) verzoeken voor deze user agents correct afhandelen. Als het veld "gebruikers omleiden naar" niet leeg is, wordt deze instelling genegeerd.

en: Attachment id:
nl-NL: Bijlage-ID:

en: Attachment successfully purged.
nl-NL: Bijlage succesvol opgeschoond.

en: Attempt to create object of class %1$s has been made, but file %2$s doesnt exists
nl-NL: Er is geprobeerd een object van klasse %1$s te maken, maar het bestand %2$s bestaat niet

en: Authenticate your account in order to access settings.
nl-NL: Authenticeer uw account om toegang te krijgen tot de instellingen.

en: Authenticated users will not receive minified pages if this option is enabled.
nl-NL: Geverifieerde gebruikers ontvangen geen verkleinde pagina's als deze optie is ingeschakeld.

en: Authentication Failure or Insufficient Access Rights
nl-NL: Verificatiefout of onvoldoende toegangsrechten

en: Authorization key
nl-NL: Autorisatiesleutel

en: Authorize
nl-NL: Toestemming geven

en: Authorize:
nl-NL: Toestemming geven:

en: Auto (determine connection type automatically)
nl-NL: Auto (automatisch verbindingstype bepalen)

en: Auto upload interval:
nl-NL: Interval automatisch uploaden:

en: Auto-convert images on upload.
nl-NL: Afbeeldingen automatisch converteren bij uploaden.

en: Auto-convert:
nl-NL: Automatisch converteren:

en: Automatically attempt to find and upload changed files.
nl-NL: Probeer automatisch gewijzigde bestanden te vinden en te uploaden.

en: Automatically import files hosted with 3rd parties of these types (if used in your posts / pages) to your media library.
nl-NL: Importeer automatisch bestanden die worden gehost door derde partijen van dit type (indien gebruikt in uw berichten / pagina's) naar uw mediabibliotheek.

en: Automatically optimize image loading for website visitors on mobile devices
nl-NL: Automatisch het laden van afbeeldingen optimaliseren voor websitebezoekers op mobiele apparaten

en: Automatically ping (purge) FeedBurner feeds when pages / posts are modified. Default URL: %s
nl-NL: Automatisch FeedBurner-feeds pingen (opschonen) wanneer pagina's / berichten worden gewijzigd. Standaard URL: %s

en: Automatically prime the page cache
nl-NL: De paginacache automatisch primen

en: Automatically redirect visitors on mobile devices to a mobile-optimized subdomain
nl-NL: Stuur bezoekers op mobiele apparaten automatisch door naar een voor mobiel geoptimaliseerd subdomein

en: Automatically upload minify files
nl-NL: Miniify-bestanden automatisch uploaden

en: Available
nl-NL: Verkrijgbaar

en: Available in sites
nl-NL: Beschikbaar in sites

en: Average times
nl-NL: Gemiddelde tijden

en: Avg processing time:
nl-NL: Gemiddelde verwerkingstijd:

en: Bandwidth savings via Minify and %1$sHTTP%2$s compression of %3$sHTML%4$s, %5$sCSS%6$s, JavaScript and feeds
nl-NL: Bandbreedtebesparing via Minify en %1$sHTTP%2$s compressie van %3$sHTML%4$s, %5$sCSS%6$s, JavaScript en feeds

en: Basic (cache most static resources (i.e., css, images, and JavaScript)
nl-NL: Basis (cacheer de meeste statische bronnen (d.w.z. css, afbeeldingen en JavaScript)

en: Before %1$s&lt;/head&gt;%2$s
nl-NL: Voor %1$s&lt;/head&gt;%2$s

en: Before <span class="html-tag">&lt;/body&gt;</span>
nl-NL: Voor <span class="html-tag">&lt;/body&gt;</span>

en: Behavior Settings
nl-NL: Gedragsinstellingen

en: Best compatibility with %1$sIIS%2$s is realized via %3$sWinCache%4$s opcode cache.
nl-NL: De beste compatibiliteit met %1$sIIS%2$s wordt gerealiseerd via %3$sWinCache%4$s opcode-cache.

en: Binary protocol
nl-NL: Binair protocol

en: Blog feed
nl-NL: Blogfeed

en: BoldGrid
nl-NL: Vetraster

en: Both Admin &amp; Email Notification
nl-NL: Zowel beheerders- als e-mailmeldingen

en: Browser Cache
nl-NL: Browser cache

en: Browser Cache and use compression
nl-NL: Browsercache en compressie gebruiken

en: Browser Cache:
nl-NL: Browser cache:

en: Browser Cache: Update Media Query String
nl-NL: Browsercache: tekenreeks mediaquery bijwerken

en: Browser Integrity Check is similar to Bad Behavior and looks for common HTTP headers abused most commonly by spammers and denies access to your page. It will also challenge visitors that do not have a user agent or a non standard user agent (also commonly used by abuse bots, crawlers or visitors).
nl-NL: Browser Integrity Check is vergelijkbaar met Bad Behaviour en zoekt naar veelvoorkomende HTTP-headers die het meest worden misbruikt door spammers en weigert toegang tot uw pagina. Het daagt ook bezoekers uit die geen user-agent of een niet-standaard user-agent hebben (ook vaak gebruikt door misbruikbots, crawlers of bezoekers).

en: Browser cache %1$sTTL%2$s (in seconds) specifies how long CloudFlare-cached resources will remain on your visitors' computers.
nl-NL: Browsercache %1$sTTL%2$s (in seconden) specificeert hoe lang CloudFlare-gecachete bronnen op de computers van uw bezoekers blijven staan.

en: Browser cache %1$sTTL%2$s:
nl-NL: Browsercache %1$sTTL%2$s:

en: Browser caching is currently %1$s.
nl-NL: Browsercaching is momenteel %1$s.

en: Browser integrity check:
nl-NL: Browserintegriteitscontrole:

en: Bucket doesn't exist: %1$s.
nl-NL: Bucket bestaat niet: %1$s.

en: Bucket:
nl-NL: Emmer:

en: Bulk Actions
nl-NL: Bulkacties

en: Buy now
nl-NL: Nu kopen

en: By %s
nl-NL: Door %s

en: By allowing us to collect data about how W3 Total Cache is used, we can improve our features and experience for everyone. This data will not include any personally identifiable information.  Feel free to review our %1$sterms of use and privacy policy%2$s.
nl-NL: Door ons toe te staan gegevens te verzamelen over hoe W3 Total Cache wordt gebruikt, kunnen we onze functies en ervaring voor iedereen verbeteren. Deze gegevens bevatten geen persoonlijk identificeerbare informatie. Bekijk gerust onze %1$sgebruiksvoorwaarden en privacybeleid%2$s.

en: By allowing us to collect data about how W3 Total Cache is used, we can improve our features and experience for everyone. This data will not include any personally identifiable information.%1$sFeel free to review our %2$sterms of use and privacy policy%3$s.
nl-NL: Door ons toe te staan gegevens te verzamelen over hoe W3 Total Cache wordt gebruikt, kunnen we onze functies en ervaring voor iedereen verbeteren. Deze gegevens bevatten geen persoonlijk identificeerbare informatie.%1$sLees gerust onze %2$s gebruiksvoorwaarden en privacybeleid%3$s.

en: By default the front page is cached when using static front page in reading settings.
nl-NL: Standaard wordt de voorpagina in de cache opgeslagen bij gebruik van statische voorpagina in leesinstellingen.

en: By default, this feature is disabled.  We recommend using Redis or Memcached, otherwise leave this feature disabled as the server database engine may be faster than using disk caching.
nl-NL: Standaard is deze functie uitgeschakeld. We raden aan om Redis of Memcached te gebruiken, anders laat u deze functie uitgeschakeld omdat de serverdatabase-engine mogelijk sneller is dan het gebruik van schijfcaching.

en: CDN hostname:
nl-NL: CDN-hostnaam:

en: CDN module: Required Database SQL
nl-NL: CDN-module: Vereiste database-SQL

en: CDN site is not configured correctly: Delivery Domain must match your site domain
nl-NL: CDN-site is niet correct geconfigureerd: leveringsdomein moet overeenkomen met uw sitedomein

en: CDN: All
nl-NL: CDN: Alles

en: CDN: Manual Purge
nl-NL: CDN: Handmatige zuivering

en: CPU load
nl-NL: CPU-belasting

en: CPU load:
nl-NL: CPU-belasting:

en: CPU load:
nl-NL: CPU-belasting:

en: CSS compression in cache:
nl-NL: CSS-compressie in cache:

en: Cache %1$sSSL%2$s requests (uniquely) for improved performance.
nl-NL: Cache %1$sSSL%2$s verzoeken (uniek) voor verbeterde prestaties.

en: Cache 404 (not found) pages
nl-NL: Cache 404 (niet gevonden) pagina's

en: Cache <acronym title="Secure Socket Layer">SSL</acronym> (<acronym title="HyperText Transfer Protocol over SSL">HTTPS</acronym>) requests
nl-NL: Cache <acronym title="Secure Socket Layer">SSL</acronym> ( <acronym title="HyperText Transfer Protocol via SSL">HTTPS</acronym> ) verzoeken

en: Cache <acronym title="Uniform Resource Identifier">URI</acronym>s with query string variables
nl-NL: Cache <acronym title="Uniform resource-ID">URI</acronym> &#39;s met queryreeksvariabelen

en: Cache Control policy:
nl-NL: Cachebeheerbeleid:

en: Cache Fill
nl-NL: Cache vullen

en: Cache Groups
nl-NL: Cachegroepen

en: Cache Hits
nl-NL: Cache-hits

en: Cache Misses
nl-NL: Cache mist

en: Cache Preload
nl-NL: Vooraf laden van cache

en: Cache Storage
nl-NL: Cache-opslag

en: Cache alias hostnames:
nl-NL: Cache alias hostnamen:

en: Cache author/tag/categories/term post loop:
nl-NL: Cache auteur/tag/categorieën/term postloop:

en: Cache comments:
nl-NL: Cache-opmerkingen:

en: Cache exception list:
nl-NL: Cache-uitzonderingenlijst:

en: Cache feeds: site, categories, tags, comments
nl-NL: Cachefeeds: site, categorieën, tags, opmerkingen

en: Cache flushes:
nl-NL: Cache-flushes:

en: Cache footer:
nl-NL: Cache-voettekst:

en: Cache front page
nl-NL: Cache voorpagina

en: Cache front page post loop:
nl-NL: Cache voorpagina berichtlus:

en: Cache genesis footer:
nl-NL: Cache genesis voettekst:

en: Cache header loop. This is the area where the logo is located.
nl-NL: Cache header lus. Dit is het gebied waar het logo zich bevindt.

en: Cache header:
nl-NL: Cache-header:

en: Cache hit rate:
nl-NL: Cache-hitpercentage:

en: Cache hits:
nl-NL: Cache-hits:

en: Cache level:
nl-NL: Cacheniveau:

en: Cache pings:
nl-NL: Cache-pingen:

en: Cache posts page
nl-NL: Cache berichten pagina

en: Cache primary navigation:
nl-NL: Cache primaire navigatie:

en: Cache secondary navigation:
nl-NL: Secundaire navigatie cachen:

en: Cache sidebar:
nl-NL: Cache-zijbalk:

en: Cache single post / page:
nl-NL: Cache enkele post / pagina:

en: Cache size:
nl-NL: Cache grootte:

en: Cache the specified pages / directories even if listed in the "never cache the following pages" field. Supports regular expression (See %1$s%2$sFAQ%3$s%4$s)
nl-NL: Cache de gespecificeerde pagina's/directories, zelfs indien vermeld in het veld "nooit de volgende pagina's in cache plaatsen". Ondersteunt reguliere expressie (Zie %1$s%2$sFAQ%3$s%4$s)

en: Cache the specified pages even if they don't have trailing slash.
nl-NL: Cache de opgegeven pagina's, zelfs als ze geen slash hebben.

en: Cache time:
nl-NL: Cachetijd:

en: Cache usage statistics
nl-NL: Cachegebruiksstatistieken

en: Cache wp_head loop:
nl-NL: Cache wp_head lus:

en: Cache wp_head. This includes the embedded CSS, JS etc.
nl-NL: Wp_head cachen. Dit omvat de ingesloten CSS, JS enz.

en: Cache:
nl-NL: cache:

en: Cached queries:
nl-NL: Query's in cache:

en: Caches footer loop.
nl-NL: Voettekstlus in cache plaatsen.

en: Caches secondary navigation filter; per page.
nl-NL: Caches secundair navigatiefilter; per pagina.

en: Caches sidebar loop, the widget area.
nl-NL: Caches zijbalklus, het widgetgebied.

en: Caches the comments loop, pagination is supported.
nl-NL: Caches de commentaarlus, paginering wordt ondersteund.

en: Caches the front page post loop, pagination is supported.
nl-NL: Cachet de post-lus van de voorpagina, paginering wordt ondersteund.

en: Caches the navigation filter; per page.
nl-NL: cachet het navigatiefilter; per pagina.

en: Caches the ping loop, pagination is supported. One per line.
nl-NL: Caches van de ping-lus, paginering wordt ondersteund. Een per regel.

en: Caches the posts listed on tag, categories, author and other term pages, pagination is supported.
nl-NL: De berichten op tag, categorieën, auteur en andere termpagina's worden in de cache opgeslagen, paginering wordt ondersteund.

en: Caches the single post / page loop, pagination is supported.
nl-NL: Caches van de enkele post / pagina-lus, paginering wordt ondersteund.

en: Caches wp_footer loop.
nl-NL: Caches wp_footer lus.

en: Caching Statistics
nl-NL: Cachestatistieken

en: Caching database objects decreases the response time of your site. Best used if object caching is not possible.
nl-NL: Het cachen van database-objecten verkort de reactietijd van uw site. Het beste te gebruiken als objectcaching niet mogelijk is.

en: Caching of (minified) %1$sCSS%2$s and JavaScript in memory, on disk or on %3$sCDN%4$s
nl-NL: Caching van (verkleinde) %1$sCSS%2$s en JavaScript in het geheugen, op schijf of op %3$sCDN%4$s

en: Caching of database objects in memory or on disk
nl-NL: Caching van database-objecten in het geheugen of op schijf

en: Caching of feeds (site, categories, tags, comments, search results) in memory or on disk
nl-NL: Caching van feeds (site, categorieën, tags, opmerkingen, zoekresultaten) in het geheugen of op schijf

en: Caching of objects in memory or on disk
nl-NL: Caching van objecten in het geheugen of op schijf

en: Caching of pages / posts in memory or on disk or on %1$sCDN%2$s (mirror only)
nl-NL: Caching van pagina's / berichten in het geheugen of op schijf of op %1$sCDN%2$s (alleen spiegel)

en: Caching of search results pages (i.e. %1$sURI%2$ss with query string variables) in memory or on disk
nl-NL: Caching van pagina's met zoekresultaten (d.w.z. %1$sURI%2$ss met queryreeksvariabelen) in het geheugen of op schijf

en: Caching pages will reduce the response time of your site and increase the scale of your web server.
nl-NL: Het cachen van pagina's zal de responstijd van uw site verkorten en de schaal van uw webserver vergroten.

en: Calls
nl-NL: Oproepen

en: Calls/period:
nl-NL: Oproepen/periode:

en: Calls/sec:
nl-NL: Gesprekken/sec:

en: Canada (Central)
nl-NL: Canada (Centraal)

en: Cancel
nl-NL: Annuleren

en: Canonical Name
nl-NL: Canonieke naam

en: Cant find minification base url, make sure minification folder sits inside WP_CONTENT_DIR and DOCUMENT_ROOT is set correctly
nl-NL: Kan de minification-basis-url niet vinden, zorg ervoor dat de minification-map zich in WP_CONTENT_DIR bevindt en DOCUMENT_ROOT correct is ingesteld

en: Cascading Style Sheet
nl-NL: Trapsgewijze stijlblad

en: Cascading Style Sheets:
nl-NL: Trapsgewijze stijlbladen:

en: Case for properties:
nl-NL: Case voor eigenschappen:

en: Challenge %1$sTTL%2$s:
nl-NL: Uitdaging %1$sTTL%2$s:

en: Charset:
nl-NL: Tekenset:

en: Check / Uncheck All
nl-NL: Alles aanvinken/uitvinken

en: Check if you want to add postfix to each post title.
nl-NL: Vink aan of je postfix aan elke posttitel wilt toevoegen.

en: Check out the %1$sFAQ%2$s for more details on %3$susage</a>.
nl-NL: Bekijk de %1$sFAQ%2$s voor meer details over %3$susage</a>.

en: China (Beijing)
nl-NL: China (Peking)

en: Choosing a minification method
nl-NL: Een minificatiemethode kiezen

en: Clean
nl-NL: Schoon

en: Clear Log
nl-NL: Logboek opschonen

en: Click to toggle
nl-NL: Klik om te schakelen

en: Client id:
nl-NL: Klant identificatie:

en: Client secret:
nl-NL: Klantgeheim:

en: Close
nl-NL: Dichtbij

en: CloudFlare
nl-NL: WolkFlare

en: CloudFlare (extension not activated)
nl-NL: CloudFlare (extensie niet geactiveerd)

en: CloudFlare cache successfully emptied.
nl-NL: CloudFlare-cache is leeggemaakt.

en: CloudFlare extension is currently
nl-NL: CloudFlare-extensie is momenteel

en: CloudFlare may buffer the whole payload to deliver it at once to the client versus allowing it to be delivered in chunks.
nl-NL: CloudFlare kan de hele lading bufferen om deze in één keer aan de klant te leveren, in plaats van toe te staan dat deze in delen wordt afgeleverd.

en: CloudFlare not available:
nl-NL: CloudFlare niet beschikbaar:

en: CloudFlare protects and accelerates websites.
nl-NL: CloudFlare beschermt en versnelt websites.

en: CloudFlare protects and accelerates websites. %1$sSign up now for free%2$s to get started, or if you have an account simply log in to obtain your %3$sAPI%4$s token / global key from the %5$saccount page%6$s to enter it on the General Settings box that appears after plugin activation. Contact the CloudFlare %7$ssupport team%8$s with any questions.
nl-NL: CloudFlare beschermt en versnelt websites. %1$sMeld u nu gratis aan%2$s om aan de slag te gaan, of als u een account heeft, logt u gewoon in om uw %3$sAPI%4$s token / globale sleutel te verkrijgen van de %5$saccount-pagina%6$ s om het in te voeren in het vak Algemene instellingen dat verschijnt na activering van de plug-in. Neem bij vragen contact op met het CloudFlare %7$ssupport-team%8$s.

en: CloudFlare settings are successfully updated.
nl-NL: CloudFlare-instellingen zijn succesvol bijgewerkt.

en: CloudFlare will prefetch any URLs that are included in the response headers.
nl-NL: CloudFlare zal vooraf alle URL's ophalen die zijn opgenomen in de antwoordheaders.

en: CloudFlare will proxy customer error pages on any 502,504 errors on origin server instead of showing a default CloudFlare error page. This does not apply to 522 errors and is limited to Enterprise Zones.
nl-NL: CloudFlare zal foutpagina's van klanten proxy's op 502.504 fouten op de oorspronkelijke server in plaats van een standaard CloudFlare-foutpagina weer te geven. Dit geldt niet voor 522 fouten en is beperkt tot Enterprise Zones.

en: CloudFlare will treat files with the same query strings as the same file in cache, regardless of the order of the query strings.
nl-NL: CloudFlare behandelt bestanden met dezelfde query-strings als hetzelfde bestand in de cache, ongeacht de volgorde van de query-strings.

en: CloudFlare: All
nl-NL: CloudFlare: Alles

en: CloudFlare: Caching
nl-NL: CloudFlare: caching

en: CloudFlare: Content Processing
nl-NL: CloudFlare: inhoudsverwerking

en: CloudFlare: Image Processing
nl-NL: CloudFlare: beeldverwerking

en: CloudFlare: Protection
nl-NL: CloudFlare: bescherming

en: CloudFront distribution not specified.
nl-NL: CloudFront-distributie niet gespecificeerd.

en: Collapse all
nl-NL: Alles inklappen

en: Collect CPU usage
nl-NL: CPU-gebruik verzamelen

en: Combine & Minify
nl-NL: Combineren en verkleinen

en: Combine only
nl-NL: Alleen combineren

en: Comment cookie lifetime:
nl-NL: Reactie cookie levensduur:

en: Comments
nl-NL: Opmerkingen

en: Company id:
nl-NL: Bedrijfs ID:

en: Compatibility Check
nl-NL: Compatibiliteitscontrole

en: Compatibility mode:
nl-NL: Compatibiliteitsmodus:

en: Compilation level:
nl-NL: Compilatie niveau:

en: Complete header management including %1$sETags%2$s
nl-NL: Volledig headerbeheer inclusief %1$sETags%2$s

en: Compress colors
nl-NL: Kleuren comprimeren

en: Compress font-weight
nl-NL: Lettergewicht comprimeren

en: Compression type:
nl-NL: Compressietype:

en: Compression:
nl-NL: Compressie:

en: Config import failed:
nl-NL: Configuratie-import mislukt:

en: Configuration
nl-NL: Configuratie

en: Configuration file could not be imported.
nl-NL: Configuratiebestand kon niet worden geïmporteerd.

en: Configuration successfully imported.
nl-NL: Configuratie succesvol geïmporteerd.

en: Configuration:
nl-NL: Configuratie:

en: Configuration: Full-Site Delivery
nl-NL: Configuratie: levering op de volledige site

en: Configuration: Objects
nl-NL: Configuratie: Objecten

en: Configure
nl-NL: Configureren

en: Configure %1$sCNAME%2$ss
nl-NL: %1$sCNAME%2$ss . configureren

en: Configure CNAMEs
nl-NL: CNAME's configureren

en: Configure distribution
nl-NL: Distributie configureren

en: Configure service
nl-NL: Dienst configureren

en: Configure zone
nl-NL: Zone configureren

en: Configured license key does not match license key(s) in account: <br />%s <br />%s
nl-NL: Geconfigureerde licentiesleutel komt niet overeen met licentiesleutel(s) in account:<br /> %s<br /> %s

en: Configures W3 Total Cache to comply with Yoast SEO requirements automatically.
nl-NL: Configureert W3 Total Cache om automatisch te voldoen aan de Yoast SEO-vereisten.

en: Connection read timeout
nl-NL: Time-out voor lezen van verbinding

en: Connection retry interval
nl-NL: Interval voor opnieuw proberen verbinding

en: Connection timeout
nl-NL: Time-out verbinding

en: Consider using memcached for objects that must persist across web server restarts or that you wish to share amongst your server pool, e.g.: database objects or page cache.
nl-NL: Overweeg om memcached te gebruiken voor objecten die moeten blijven bestaan bij het opnieuw opstarten van de webserver of die u wilt delen met uw serverpool, bijvoorbeeld: database-objecten of paginacache.

en: Constructor error (%s).
nl-NL: Constructorfout (%s).

en: Container:
nl-NL: container:

en: Content
nl-NL: Inhoud

en: Content Breakdown
nl-NL: Inhoudsverdeling

en: Content Delivery Network (CDN): Purge Tool
nl-NL: Content Delivery Network (CDN): opschoontool

en: Content Delivery Network Full Site Delivery via %s
nl-NL: Levering van inhoudsnetwerk Volledige sitelevering via %s

en: Content Delivery Network support via %1$s is currently %2$s.
nl-NL: Content Delivery Network-ondersteuning via %1$s is momenteel %2$s.

en: Content Security Policy
nl-NL: Inhoudsbeveiligingsbeleid

en: Content Zone:
nl-NL: Inhoudszone:

en: Content is cached for each group separately.
nl-NL: Inhoud wordt voor elke groep afzonderlijk in de cache opgeslagen.

en: Content-Disposition: attachment; filename=%s.json
nl-NL: Content-Disposition: bijlage; bestandsnaam=%s.json

en: Controls WordPress %1$sREST%2$s %3$sAPI%4$s functionality.
nl-NL: Beheert de functionaliteit van WordPress %1$sREST%2$s %3$sAPI%4$s.

en: Controls how long CloudFlare's edge servers will cache a resource before getting back to your server for a fresh copy.
nl-NL: Bepaalt hoe lang de edge-servers van CloudFlare een resource in de cache plaatsen voordat ze terugkeren naar uw server voor een nieuwe kopie.

en: Controls the availability of mechanisms that enables the page author to take control over the behavior of spatial navigation, or to cancel it outright.
nl-NL: Beheert de beschikbaarheid van mechanismen waarmee de auteur van de pagina de controle over het gedrag van ruimtelijke navigatie kan overnemen, of dit volledig kan annuleren.

en: Controls whether or not the current document is allowed to use the Navigator.share() of Web Share API to share text, links, images, and other content to arbitrary destinations of user's choice, e.g. mobile apps.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document de Navigator.share() van Web Share API mag gebruiken om tekst, links, afbeeldingen en andere inhoud te delen met willekeurige bestemmingen naar keuze van de gebruiker, b.v. mobiele apps.

en: Controls whether or not the document is permitted to use Screen Capture API.
nl-NL: Bepaalt of het document wel of niet de Screen Capture API mag gebruiken.

en: Controls whether tasks should execute in frames while they're not being rendered (e.g. if an iframe is hidden or display: none).
nl-NL: Bepaalt of taken in frames moeten worden uitgevoerd terwijl ze niet worden weergegeven (bijvoorbeeld als een iframe is verborgen of wordt weergegeven: geen).

en: Controls whether tasks should execute in frames while they're outside of the visible viewport.
nl-NL: Bepaalt of taken in frames moeten worden uitgevoerd terwijl ze zich buiten de zichtbare viewport bevinden.

en: Controls whether the current document is allowed to autoplay media requested through the HTMLMediaElement interface.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document automatisch media mag afspelen die zijn aangevraagd via de HTMLMediaElement-interface.

en: Controls whether the current document is allowed to change the size of media elements after the initial layout is complete.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document de grootte van media-elementen mag wijzigen nadat de initiële lay-out is voltooid.

en: Controls whether the current document is allowed to display images in legacy formats.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document afbeeldingen in oude indelingen mag weergeven.

en: Controls whether the current document is allowed to download and display large images.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document grote afbeeldingen mag downloaden en weergeven.

en: Controls whether the current document is allowed to download and display unoptimized images.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document niet-geoptimaliseerde afbeeldingen mag downloaden en weergeven.

en: Controls whether the current document is allowed to gather information about the acceleration of the device through the Accelerometer interface.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document informatie mag verzamelen over de versnelling van het apparaat via de Accelerometer-interface.

en: Controls whether the current document is allowed to gather information about the amount of light in the environment around the device through the AmbientLightSensor interface.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document informatie mag verzamelen over de hoeveelheid licht in de omgeving rond het apparaat via de AmbientLightSensor-interface.

en: Controls whether the current document is allowed to gather information about the orientation of the device through the Gyroscope interface.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document informatie mag verzamelen over de oriëntatie van het apparaat via de Gyroscoop-interface.

en: Controls whether the current document is allowed to gather information about the orientation of the device through the Magnetometer interface.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document informatie mag verzamelen over de oriëntatie van het apparaat via de Magnetometer-interface.

en: Controls whether the current document is allowed to make synchronous XMLHttpRequest requests.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document synchrone XMLHttpRequest-verzoeken mag doen.

en: Controls whether the current document is allowed to play a video in a Picture-in-Picture mode via the corresponding API.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document een video mag afspelen in een Picture-in-Picture-modus via de bijbehorende API.

en: Controls whether the current document is allowed to play audio via any methods.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document audio mag afspelen via welke methode dan ook.

en: Controls whether the current document is allowed to set document.domain.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document document.domain mag instellen.

en: Controls whether the current document is allowed to show layout animations.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document lay-outanimaties mag weergeven.

en: Controls whether the current document is allowed to trigger device vibrations via Navigator.vibrate() method of Vibration API.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document apparaattrillingen mag activeren via de methode Navigator.vibrate() van de Vibration API.

en: Controls whether the current document is allowed to use Element.requestFullScreen().
nl-NL: Bepaalt of het huidige document Element.requestFullScreen() mag gebruiken.

en: Controls whether the current document is allowed to use Screen Wake Lock API to indicate that device should not turn off or dim the screen.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document Screen Wake Lock API mag gebruiken om aan te geven dat het apparaat het scherm niet mag uitschakelen of dimmen.

en: Controls whether the current document is allowed to use Wake Lock API to indicate that device should not enter power-saving mode.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document de Wake Lock API mag gebruiken om aan te geven dat het apparaat niet in de energiebesparende modus mag gaan.

en: Controls whether the current document is allowed to use audio input devices.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document audio-invoerapparaten mag gebruiken.

en: Controls whether the current document is allowed to use the Encrypted Media Extensions API (EME).
nl-NL: Bepaalt of het huidige document de Encrypted Media Extensions API (EME) mag gebruiken.

en: Controls whether the current document is allowed to use the Gamepad API. When this policy is disabled, calls to Navigator.getGamepads() will throw a SecurityError DOMException, and the gamepadconnected and gamepaddisconnected events will not fire.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document de Gamepad API mag gebruiken. Wanneer dit beleid is uitgeschakeld, zullen oproepen naar Navigator.getGamepads() een SecurityError DOMEException veroorzaken en worden de gebeurtenissen gamepadconnected en gamepaddisconnected niet geactiveerd.

en: Controls whether the current document is allowed to use the Geolocation Interface.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document de Geolocatie-interface mag gebruiken.

en: Controls whether the current document is allowed to use the Payment Request API.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document de Payment Request API mag gebruiken.

en: Controls whether the current document is allowed to use the Web Authentication API to retrieve already stored public-key credentials, i.e. via navigator.credentials.get({publicKey: ..., ...}).
nl-NL: Bepaalt of het huidige document de Web Authentication API mag gebruiken om reeds opgeslagen inloggegevens voor de openbare sleutel op te halen, d.w.z. via navigator.credentials.get({publicKey: ..., ...}).

en: Controls whether the current document is allowed to use the Web MIDI API.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document de Web MIDI API mag gebruiken.

en: Controls whether the current document is allowed to use the WebUSB API.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document de WebUSB API mag gebruiken.

en: Controls whether the current document is allowed to use the WebVR API. When this policy is disabled, the Promise returned by Navigator.getVRDisplays() will reject with a DOMException. Keep in mind that the WebVR standard is in the process of being replaced with WebXR.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document de WebVR API mag gebruiken. Wanneer dit beleid is uitgeschakeld, wordt de door Navigator.getVRDisplays() geretourneerde belofte afgewezen met een DOME-uitzondering. Houd er rekening mee dat de WebVR-standaard wordt vervangen door WebXR.

en: Controls whether the current document is allowed to use the WebXR Device API.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document de WebXR Device API mag gebruiken.

en: Controls whether the current document is allowed to use video input devices.
nl-NL: Bepaalt of het huidige document video-invoerapparaten mag gebruiken.

en: Controls whether the use of the Battery Status API is allowed. When this policy is disabled, the Promise returned by Navigator.getBattery() will reject with a NotAllowedError DOMException.
nl-NL: Bepaalt of het gebruik van de Battery Status API is toegestaan. Als dit beleid is uitgeschakeld, wordt de belofte die door Navigator.getBattery() wordt geretourneerd, afgewezen met een NotAllowedError DOME-uitzondering.

en: Convert
nl-NL: Overzetten

en: Convert all images in the media library.
nl-NL: Converteer alle afbeeldingen in de mediabibliotheek.

en: Convert all images:
nl-NL: Converteer alle afbeeldingen:

en: Converted
nl-NL: geconverteerd

en: Converted:
nl-NL: geconverteerd:

en: Cookie is rejected
nl-NL: Cookie wordt afgewezen

en: Cookies:
nl-NL: Koekjes:

en: Could not perform this test.  Please reload the page to try again or click skip button to abort the setup guide.
nl-NL: Kan deze test niet uitvoeren. Laad de pagina opnieuw om het opnieuw te proberen of klik op de knop Overslaan om de installatiehandleiding af te breken.

en: Could not update configuration.  Please reload the page to try again or click skip button to abort the setup guide.
nl-NL: Kan configuratie niet updaten. Laad de pagina opnieuw om het opnieuw te proberen of klik op de knop Overslaan om de installatiehandleiding af te breken.

en: Counts and filesizes by status:
nl-NL: Tellingen en bestandsgroottes op status:

en: Create Pull Zone
nl-NL: Trekzone maken

en: Create a group
nl-NL: Een groep maken

en: Create a list of permanent (301) redirects for use in your site's .htaccess file
nl-NL: Maak een lijst met permanente (301) omleidingen voor gebruik in het .htaccess-bestand van uw site

en: Create a list of redirects to %1$sCDN%2$s (hostname specified in hostname field #1.)
nl-NL: Maak een lijst met omleidingen naar %1$sCDN%2$s (hostnaam opgegeven in hostnaamveld #1.)

en: Create account:
nl-NL: Maak account:

en: Create an Account
nl-NL: Account aanmaken

en: Create an apex %1$sDNS%2$s record pointing to your WordPress host %3$sIP%4$s.%5$sCloudFront will use this host to mirror your site.%6$sTip: If your real domain name is domain.com, then the host for the apex record should be origin.domain.com with the host %7$sIP%8$s of domain.com, e.g.:
nl-NL: Maak een apex %1$sDNS%2$s-record dat verwijst naar uw WordPress-host %3$sIP%4$s.%5$sCloudFront zal deze host gebruiken om uw site te spiegelen.%6$sTip: Als uw echte domeinnaam is domein.com, dan moet de host voor het apex-record origin.domain.com zijn met de host %7$sIP%8$s van domain.com, bijvoorbeeld:

en: Create as new bucket
nl-NL: Aanmaken als nieuwe bucket

en: Create as new bucket with distribution
nl-NL: Aanmaken als nieuwe bucket met distributie

en: Create container
nl-NL: Maak een container

en: Create distribution
nl-NL: Distributie maken

en: Create new service
nl-NL: Nieuwe dienst maken

en: Create the <strong>%s</strong> file and paste the following text into it: <textarea>%s</textarea> <br />
nl-NL: Maak het <strong>%s</strong> -bestand en plak de volgende tekst erin:<textarea> %s</textarea><br />

en: Created successfully.
nl-NL: Met succes aangemaakt.

en: Creating and editing
nl-NL: Maken en bewerken

en: Credentials
nl-NL: Inloggegevens

en: Credentials are not specified.
nl-NL: Referenties zijn niet gespecificeerd.

en: Cross-Site Scripting
nl-NL: Cross-site scripting

en: Current customers
nl-NL: Huidige klanten

en: Custom file list:
nl-NL: Lijst met aangepaste bestanden:

en: Custom files export
nl-NL: Aangepaste bestanden exporteren

en: DOING_AJAX constant is defined
nl-NL: DOING_AJAX constante is gedefinieerd

en: DONOTAUTORUM constant is defined
nl-NL: DONOTAUTORUM constante is gedefinieerd

en: DONOTCACHEDB constant is defined
nl-NL: DONOTCACHEDB-constante is gedefinieerd

en: DONOTCACHEOBJECT constant is defined
nl-NL: DONOTCACHEOBJECT constante is gedefinieerd

en: DONOTCDN constant is defined
nl-NL: DONOTCDN-constante is gedefinieerd

en: Daily archive pages
nl-NL: Dagelijkse archiefpagina's

en: Dashboard Settings
nl-NL: Dashboard-instellingen

en: Database Cache
nl-NL: Databasecache

en: Database Cache Method:
nl-NL: Database-cachemethode:

en: Database Cache Purge Log
nl-NL: Logbestand voor het opschonen van de databasecache

en: Database Cache:
nl-NL: Database-cache:

en: Database Cache: %s.
nl-NL: Databasecache: %s.

en: Database Caching %1$d/%2$d queries in %3$.3f seconds using %4$s%5$s
nl-NL: Databasecaching %1$d/%2$d zoekopdrachten in %3$.3f seconden met %4$s%5$s

en: Database Caching using %1$s%2$s
nl-NL: Databasecaching met %1$s%2$s

en: Database Cluster Configuration File
nl-NL: Configuratiebestand databasecluster

en: Database Cluster configuration file has been successfully saved
nl-NL: Configuratiebestand voor databasecluster is succesvol opgeslagen

en: Database ID to use
nl-NL: Database-ID om te gebruiken

en: Database Queries
nl-NL: Databasequery's

en: Database cache successfully emptied.
nl-NL: Databasecache is leeggemaakt.

en: Database caching is disabled
nl-NL: Databasecaching is uitgeschakeld

en: Database caching via %1$s is currently %2$s.
nl-NL: Databasecaching via %1$s is momenteel %2$s.

en: Database times
nl-NL: Databasetijden

en: Database:
nl-NL: Gegevensbestand:

en: Date
nl-NL: Datum

en: Date:
nl-NL: Datum:

en: Db cache debug info:
nl-NL: Db-cache debug-informatie:

en: Deactivate
nl-NL: Deactiveren

en: Deactivate this extension
nl-NL: Deactiveer deze extensie

en: Deactivate this plugin
nl-NL: Deactiveer deze plug-in

en: Debug
nl-NL: Debuggen

en: Debug mode:
nl-NL: Foutopsporingsmodus:

en: Debug: Overlays
nl-NL: Foutopsporing: overlays

en: Decline
nl-NL: Afwijzen

en: Decreases performance by ~20% at scale in exchange for increasing interoperability with more hosting environments and WordPress idiosyncrasies. This option should be enabled for most sites.
nl-NL: Verlaagt de prestaties met ~20% op schaal in ruil voor betere interoperabiliteit met meer hostingomgevingen en WordPress-eigenaardigheden. Deze optie moet voor de meeste sites zijn ingeschakeld.

en: Dedicated
nl-NL: Toegewijd

en: Dedicated / Virtual Server:
nl-NL: Toegewijde / virtuele server:

en: Default (blocking)
nl-NL: Standaard (blokkeren)

en: Default lifetime of cache objects:
nl-NL: Standaard levensduur van cache-objecten:

en: Default lifetime of cached fragments:
nl-NL: Standaardlevensduur van gecachte fragmenten:

en: Default settings could not be restored. Please run %1$s to make the configuration file write-able, then try again.
nl-NL: Standaardinstellingen konden niet worden hersteld. Voer %1$s uit om het configuratiebestand schrijfbaar te maken en probeer het opnieuw.

en: Defer loading offscreen Google Maps, making pages load faster.
nl-NL: Stel het laden van Google Maps buiten het scherm uit, zodat pagina's sneller worden geladen.

en: Defer loading offscreen images, making pages load faster.
nl-NL: Stel het laden van afbeeldingen buiten het scherm uit, zodat pagina's sneller worden geladen.

en: Defer loading offscreen images.
nl-NL: Stel het laden van offscreen-afbeeldingen uit.

en: Defined (false)
nl-NL: Gedefinieerd (vals)

en: Defined (true)
nl-NL: Gedefinieerd (waar)

en: Defines the defaults for directives you leave unspecified. Generally, this applies to any directive that ends with -src.
nl-NL: Definieert de standaardwaarden voor richtlijnen die u niet gespecificeerd laat. Over het algemeen geldt dit voor elke richtlijn die eindigt op -src.

en: Delete
nl-NL: Verwijderen

en: Delete group
nl-NL: Groep verwijderen

en: Delete queue
nl-NL: Wachtrij verwijderen

en: Delete queue is empty
nl-NL: Wachtrij verwijderen is leeg

en: Deliver visitors the lowest possible response and load times for all site content including HTML, media (e.g. images or fonts), CSS, and JavaScript.
nl-NL: Bied bezoekers de laagst mogelijke reactie- en laadtijden voor alle site-inhoud, inclusief HTML, media (bijvoorbeeld afbeeldingen of lettertypen), CSS en JavaScript.

en: Deploy
nl-NL: Inzetten

en: Description
nl-NL: Beschrijving

en: Description:
nl-NL: Beschrijving:

en: Detailed information about each cache will be appended in (publicly available) %1$sHTML%2$s comments in the page's source code. Performance in this mode will not be optimal, use sparingly and disable when not in use.
nl-NL: Gedetailleerde informatie over elke cache wordt toegevoegd in (openbaar beschikbare) %1$sHTML%2$s opmerkingen in de broncode van de pagina. De prestaties in deze modus zullen niet optimaal zijn, gebruik spaarzaam en schakel uit wanneer niet in gebruik.

en: Detailed view (in debug mode only)
nl-NL: Gedetailleerde weergave (alleen in debug-modus)

en: Detection of the below modules may not be possible on all environments. As such "Not detected" means that the environment disallowed detection for the given module which may still be installed/enabled whereas "Not installed" means the given module was detected but is not installed/detected.
nl-NL: Detectie van de onderstaande modules is mogelijk niet in alle omgevingen mogelijk. Als zodanig betekent "Niet gedetecteerd" dat de omgeving detectie voor de gegeven module die nog steeds kan worden geïnstalleerd/ingeschakeld, niet toestaat, terwijl "Niet geïnstalleerd" betekent dat de betreffende module is gedetecteerd maar niet is geïnstalleerd/gedetecteerd.

en: Determines the natural expiration time of unchanged cache items. The higher the value, the larger the cache.
nl-NL: Bepaalt de natuurlijke vervaltijd van ongewijzigde cache-items. Hoe hoger de waarde, hoe groter de cache.

en: Development Mode temporarily allows you to enter development mode for your websites if you need to make changes to your site. This will bypass CloudFlare's accelerated cache and slow down your site, but is useful if you are making changes to cacheable content (like images, css, or JavaScript) and would like to see those changes right away.
nl-NL: In de ontwikkelingsmodus kunt u tijdelijk de ontwikkelingsmodus voor uw websites openen als u wijzigingen aan uw site moet aanbrengen. Dit omzeilt de versnelde cache van CloudFlare en vertraagt uw site, maar is handig als u wijzigingen aanbrengt in cachebare inhoud (zoals afbeeldingen, css of JavaScript) en deze wijzigingen meteen wilt zien.

en: Development mode:
nl-NL: Ontwikkelmodus:

en: Did you know that we offer premium support services?%1$s Our experts will configure W3 Total Cache for you! %2$sClick here for info%3$s.
nl-NL: Wist je dat we premium ondersteuningsdiensten aanbieden?%1$s Onze experts zullen W3 Total Cache voor je configureren! %2$sKlik hier voor info%3$s.

en: Directive:
nl-NL: Richtlijn:

en: Disable
nl-NL: Uitzetten

en: Disable %1$sREST%2$s %3$sAPI%4$s
nl-NL: %1$sREST%2$s %3$sAPI%4$s . uitschakelen

en: Disable <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> for the following roles
nl-NL: Schakel <acronym title="Content Delivery Network">CDN uit</acronym> voor de volgende rollen:

en: Disable <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> on <acronym title="Secure Sockets Layer">SSL</acronym> pages
nl-NL: Schakel <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> uit op <acronym title="Secure Sockets Layer">SSL-</acronym> pagina&#39;s

en: Disable <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> on the following pages:
nl-NL: Schakel <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> uit op de volgende pagina&#39;s:

en: Disable <acronym title="Unicode Transformation Format">UTF</acronym>-8 blog charset support
nl-NL: Ondersteuning voor <acronym title="Unicode-transformatie-indeling">UTF</acronym> -8 blogtekensets uitschakelen

en: Disable Emoji
nl-NL: Emoji . uitschakelen

en: Disable all the built-in micro optimizations
nl-NL: Schakel alle ingebouwde micro-optimalisaties uit

en: Disable caching once specified constants defined.
nl-NL: Schakel caching uit zodra gespecificeerde constanten zijn gedefinieerd.

en: Disable cookies for static files
nl-NL: Cookies voor statische bestanden uitschakelen

en: Disable fragment cache:
nl-NL: Schakel fragmentcache uit:

en: Disable jquery-migrate on the front-end
nl-NL: Schakel jQuery-migrate op de front-end uit

en: Disable minify for logged in users
nl-NL: Schakel minify uit voor ingelogde gebruikers

en: Disable statistics
nl-NL: Statistieken uitschakelen

en: Disable wp-embed script
nl-NL: Wp-embed script uitschakelen

en: Disabled
nl-NL: Gehandicapt

en: Disabled (always use %1$sHTTP%2$s)
nl-NL: Uitgeschakeld (gebruik altijd %1$sHTTP%2$s)

en: Disabled (always use HTTP)
nl-NL: Uitgeschakeld (gebruik altijd HTTP)

en: Disabled (don't apply an ACL)
nl-NL: Uitgeschakeld (pas geen ACL toe)

en: Disabled: see Requirements
nl-NL: Uitgeschakeld: zie Vereisten

en: Discard invalid properties
nl-NL: Ongeldige eigenschappen negeren

en: Discard invalid selectors
nl-NL: Ongeldige selectors weggooien

en: Discussions
nl-NL: Discussies

en: Disk
nl-NL: Schijf

en: Disk cache(s) successfully emptied.
nl-NL: Schijfcache(s) zijn met succes geleegd.

en: Disk: Basic
nl-NL: Schijf: Basis

en: Disk: Enhanced
nl-NL: Schijf: Verbeterd

en: Display Google Page Speed results on the WordPress dashboard.
nl-NL: Geef Google Page Speed-resultaten weer op het WordPress-dashboard.

en: Distributed Denial of Service
nl-NL: Gedistribueerde Denial of Service

en: Do not add the prevent caching query string to the specified %1$sURI%2$ss. Supports regular expressions.
nl-NL: Voeg de querystring voor het voorkomen van cachegeheugen niet toe aan de opgegeven %1$sURI%2$ss. Ondersteunt reguliere expressies.

en: Do not cache queries that contain these terms. Any entered prefix (set in wp-config.php) will be replaced with current database prefix (default: wp_). Query stems can be identified using debug mode.
nl-NL: Sla geen query's op die deze termen bevatten. Elk ingevoerd voorvoegsel (ingesteld in wp-config.php) zal worden vervangen door het huidige databasevoorvoegsel (standaard: wp_). Querystammen kunnen worden geïdentificeerd met behulp van de foutopsporingsmodus.

en: Do not cache queries that contain these words or regular expressions.
nl-NL: Sla geen query's op die deze woorden of reguliere expressies bevatten.

en: Do not change anything
nl-NL: Verander niets

en: Do not process 404 errors for static objects with WordPress
nl-NL: Verwerk geen 404-fouten voor statische objecten met WordPress

en: Do not remove comments that contain these terms.
nl-NL: Verwijder geen opmerkingen die deze voorwaarden bevatten.

en: Doing AJAX
nl-NL: AJAX doen

en: Doing cron
nl-NL: cron doen

en: Domain
nl-NL: Domein

en: Domain %1$sCDN%2$s will handle
nl-NL: Domein %1$sCDN%2$s zal verwerken

en: Domain Name System
nl-NL: domeinnaam systeem

en: Domain to purge:
nl-NL: Domein dat moet worden opgeschoond:

en: Domain:
nl-NL: Domein:

en: Domains to rename:
nl-NL: Domeinen om te hernoemen:

en: Don't cache
nl-NL: Niet cachen

en: Don't cache front page
nl-NL: Voorpagina niet cachen

en: Don't cache pages for following user roles
nl-NL: Geen pagina's cachen voor het volgen van gebruikersrollen

en: Don't cache pages for logged in users
nl-NL: Geen pagina's cachen voor ingelogde gebruikers

en: Don't cache queries for logged in users
nl-NL: Query's voor ingelogde gebruikers niet in de cache opslaan

en: Don't minify feeds
nl-NL: Verklein feeds niet

en: Don't optimise
nl-NL: Niet optimaliseren

en: Don't optimize videos for logged in users
nl-NL: Video's niet optimaliseren voor ingelogde gebruikers

en: Don't reconfigure, I know what I'm doing
nl-NL: Niet opnieuw configureren, ik weet wat ik doe

en: Don't set cookies for static files
nl-NL: Geen cookies instellen voor statische bestanden

en: Done
nl-NL: Gedaan

en: Download
nl-NL: Downloaden

en: Download the active settings file.
nl-NL: Download het actieve instellingenbestand.

en: Dramatically increase website speeds in just a few clicks! Add the MaxCDN content delivery network (%1$sCDN%2$s) service to your site.
nl-NL: Verhoog de websitesnelheid drastisch in slechts een paar klikken! Voeg de MaxCDN content delivery network (%1$sCDN%2$s) service toe aan uw site.

en: Dramatically increase website speeds in just a few clicks! Add the StackPath content delivery network (%1$s) service to your site.
nl-NL: Verhoog de snelheid van websites drastisch met slechts een paar klikken! Voeg de service StackPath content delivery network (%1$s) toe aan uw site.

en: Dynamic Requests/period:
nl-NL: Dynamische verzoeken/periode:

en: Dynamic Requests/second:
nl-NL: Dynamische verzoeken/seconde:

en: Dynamic time to process (ms):
nl-NL: Dynamische verwerkingstijd (ms):

en: E-Mail:
nl-NL: E-mailadres:

en: E-mail sent from IP:
nl-NL: E-mail verzonden vanaf IP:

en: Edge cache TTL:
nl-NL: Randcache TTL:

en: Edge mode has been disabled.
nl-NL: Edge-modus is uitgeschakeld.

en: Edge mode has been enabled.
nl-NL: Edge-modus is ingeschakeld.

en: Edit file <strong>%s</strong> and add the following rules above the WordPress directives:
nl-NL: Bewerk bestand <strong>%s</strong> en voeg de volgende regels toe boven de WordPress-richtlijnen:

en: Edit file <strong>%s</strong> and remove all lines between and including <strong>%s</strong>
    				and <strong>%s</strong> markers.
nl-NL: Bewerk bestand <strong>%s</strong> en verwijder alle regels tussen en inclusief <strong>%s</strong>
    en <strong>%s</strong> markeringen.

en: Edit file <strong>%s</strong> and replace all lines between and including <strong>%s</strong> and <strong>%s</strong> markers with:
nl-NL: Bewerk bestand <strong>%s</strong> en vervang alle regels tussen en inclusief <strong>%s</strong> en <strong>%s</strong> markeringen door:

en: Either the PHP configuration, web server configuration or a script in the WordPress installation has %1$szlib.output_compression%2$s enabled.%3$sPlease locate and disable this setting to ensure proper HTTP compression behavior. %4$s
nl-NL: Ofwel de PHP-configuratie, webserverconfiguratie of een script in de WordPress-installatie heeft %1$szlib.output_compression%2$s ingeschakeld.%3$s Zoek en schakel deze instelling uit om te zorgen voor correct HTTP-compressiegedrag. %4$s

en: ElastiCache %1$sPHP%2$s module not found
nl-NL: ElastiCache %1$sPHP%2$s module niet gevonden

en: ElastiCache <acronym title="Hypertext Preprocessor">PHP</acronym> module not found
nl-NL: ElastiCache <acronym title="Hypertext Preprocessor">PHP</acronym> -module niet gevonden

en: Eliminate Render Blocking CSS
nl-NL: Render Blocking CSS elimineren

en: Eliminate render-blocking <acronym title="Cascading Style Sheet">CSS</acronym> by moving it to <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> body
nl-NL: Elimineer render-blokkerende <acronym title="Trapsgewijze stijlblad">CSS</acronym> door het te verplaatsen naar <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> body

en: Email Notification
nl-NL: E-mail notificatie

en: Email notification:
nl-NL: E-mail notificatie:

en: Email obfuscation:
nl-NL: E-mail verduistering:

en: Email:
nl-NL: E-mail:

en: Embed Location:
nl-NL: Locatie insluiten:

en: Embed after &lt;body&gt;
nl-NL: Insluiten na &lt;body&gt;

en: Embed before &lt;/body&gt;
nl-NL: Insluiten voor &lt;/body&gt;

en: Embed in &lt;head&gt;
nl-NL: Insluiten in &lt;head&gt;

en: Embed type:
nl-NL: Type insluiten:

en: Empty Authorization Key.
nl-NL: Lege autorisatiesleutel.

en: Empty Caches
nl-NL: Lege caches

en: Empty JAR file path.
nl-NL: Leeg JAR-bestandspad.

en: Empty JAVA executable path.
nl-NL: Leeg uitvoerbaar JAVA-pad.

en: Empty account #.
nl-NL: Lege rekening #.

en: Empty cache
nl-NL: Lege cache

en: Empty delete queue
nl-NL: Lege verwijderwachtrij

en: Empty files list.
nl-NL: Lijst met lege bestanden.

en: Empty password.
nl-NL: Leeg wachtwoord.

en: Empty purge queue
nl-NL: Lege opschoonwachtrij

en: Empty the entire cache
nl-NL: Leeg de hele cache

en: Empty the minify cache
nl-NL: Leeg de minify-cache

en: Empty the object cache
nl-NL: Leeg de objectcache

en: Empty token.
nl-NL: Lege penning.

en: Empty upload queue
nl-NL: Lege uploadwachtrij

en: Empty username.
nl-NL: Lege gebruikersnaam.

en: Empty zones list.
nl-NL: Lijst met lege zones.

en: Enable
nl-NL: Inschakelen

en: Enable %1$sHTTP%2$s (brotli) compression
nl-NL: %1$sHTTP%2$s (brotli) compressie inschakelen

en: Enable %1$sHTTP%2$s (gzip) compression
nl-NL: %1$sHTTP%2$s (gzip)-compressie inschakelen

en: Enable %1$sHTTP%2$s compression and add headers to reduce server load and decrease file load time.
nl-NL: Schakel %1$sHTTP%2$s-compressie in en voeg headers toe om de serverbelasting te verminderen en de laadtijd van bestanden te verkorten.

en: Enable %1$sHTTP%2$s compression in the "%3$sHTML%4$s" section on %5$sBrowser Cache</a> Settings tab.
nl-NL: Schakel %1$sHTTP%2$s-compressie in het gedeelte "%3$sHTML%4$s" op het tabblad Instellingen van %5$sBrowsercache</a> in.

en: Enable %1$sHTTP%2$s compression in the "Cascading Style Sheets &amp; JavaScript" section on %3$sBrowser Cache%4$s Settings tab.
nl-NL: Schakel %1$sHTTP%2$s-compressie in de sectie &quot;Cascading Style Sheets &amp; JavaScript&quot; op het tabblad Instellingen van %3$sBrowser Cache%4$s in.

en: Enable %1$sIP%2$s Geolocation to have CloudFlare geolocate visitors to your website and pass the country code to you.
nl-NL: Schakel %1$sIP%2$s Geolocation in om CloudFlare bezoekers naar uw website te laten geolokaliseren en de landcode aan u door te geven.

en: Enable <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> (brotli) compression
nl-NL: Schakel <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> (brotli) compressie in

en: Enable <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> (brotli) compression</label>
nl-NL: Schakel <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> (brotli) compressie in

en: Enable <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> (gzip) compression
nl-NL: <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> -compressie (gzip) inschakelen

en: Enable <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> (gzip) compression</label>
nl-NL: <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> -compressie (gzip) inschakelen

en: Enable Crypto %1$sTLS%2$s 1.2 feature for this zone and prevent use of previous versions.
nl-NL: Schakel de functie Crypto %1$sTLS%2$s 1.2 in voor deze zone en voorkom het gebruik van eerdere versies.

en: Enable Google Page Speed dashboard widget
nl-NL: Dashboardwidget Google Paginasnelheid inschakelen

en: Enable IPv6.
nl-NL: Schakel IPv6 in.

en: Enable XMIT:
nl-NL: UITZENDING inschakelen:

en: Enable cache purge via Amazon <acronym title="Simple Notification Service">SNS</acronym>
nl-NL: Opschonen van cache inschakelen via Amazon <acronym title="Eenvoudige meldingsservice">SNS</acronym>

en: Enable caching for wp-admin requests
nl-NL: Caching inschakelen voor wp-admin-verzoeken

en: Enable collecting statistics from an Access Log.  This provides much more precise statistics.
nl-NL: Schakel het verzamelen van statistieken uit een toegangslogboek in. Dit levert veel nauwkeurigere statistieken op.

en: Enable database caching to reduce post, page and feed creation time.
nl-NL: Schakel databasecaching in om de tijd voor het maken van berichten, pagina's en feeds te verminderen.

en: Enable error pages:
nl-NL: Foutpagina's inschakelen:

en: Enable file locking
nl-NL: Bestandsvergrendeling inschakelen

en: Enable fragment caching reduce execution time for common operations.
nl-NL: Schakel fragmentcaching in om de uitvoeringstijd voor veelvoorkomende bewerkingen te verminderen.

en: Enable here
nl-NL: Schakel hier in

en: Enable it here
nl-NL: Schakel het hier in

en: Enable object caching to further reduce execution time for common operations.
nl-NL: Schakel objectcaching in om de uitvoeringstijd voor veelvoorkomende bewerkingen verder te verkorten.

en: Enable page caching to decrease the response time of the site.
nl-NL: Schakel paginacaching in om de reactietijd van de site te verkorten.

en: Enable reverse proxy caching via varnish
nl-NL: Omgekeerde proxy-caching via vernis inschakelen

en: Enable statistics collection. Note that this consumes additional resources and is not recommended to be run continuously.
nl-NL: Statistieken verzamelen inschakelen. Houd er rekening mee dat dit extra bronnen verbruikt en niet wordt aanbevolen om continu te worden uitgevoerd.

en: Enable this if you want to record the metric and transaction data (until the name is changed using PHP function), specify a value of true for this argument to make the agent send the transaction to the daemon. There is a slight performance impact as it takes a few milliseconds for the agent to dump its data. %1$sFrom %2$sNew Relic PHP API doc%3$s%4$s
nl-NL: Schakel dit in als u de metrische en transactiegegevens wilt vastleggen (totdat de naam wordt gewijzigd met behulp van de PHP-functie), geef een waarde van true op voor dit argument om ervoor te zorgen dat de agent de transactie naar de daemon stuurt. Er is een kleine impact op de prestaties, aangezien het enkele milliseconden duurt voordat de agent zijn gegevens dumpt. %1$sVan %2$sNew Relic PHP API doc%3$s%4$s

en: Enable this option if you don't have special public/private key files.
nl-NL: Schakel deze optie in als u geen speciale openbare/persoonlijke sleutelbestanden heeft.

en: Enable this option only if there are connectivity issues, otherwise it's not recommended.
nl-NL: Schakel deze optie alleen in als er verbindingsproblemen zijn, anders wordt het niet aanbevolen.

en: Enable this to dynamically set proper application name. (See New Relic %1$sPer-directory settings%2$s for other methods.
nl-NL: Schakel dit in om de juiste applicatienaam dynamisch in te stellen. (Zie New Relic %1$sPer-directory-instellingen%2$s voor andere methoden.

en: Enable when you have html pages cached on CloudFlare level.
nl-NL: Schakel in wanneer u html-pagina's in de cache op CloudFlare-niveau hebt.

en: Enabled
nl-NL: Ingeschakeld

en: Enabled (always use %1$sSSL%2$s)
nl-NL: Ingeschakeld (gebruik altijd %1$sSSL%2$s)

en: Enabled (always use SSL)
nl-NL: Ingeschakeld (gebruik altijd SSL)

en: Enabled (apply the 'public-read' ACL)
nl-NL: Ingeschakeld (pas de 'public-read' ACL toe)

en: Enabled:
nl-NL: Ingeschakeld:

en: Enables or disables %1$sSSL%2$s header.
nl-NL: Schakelt de %1$sSSL%2$s-header in of uit.

en: Enables support for WordPress functionality in fragment caching for the page caching engine. Use of this feature may increase response times.
nl-NL: Schakelt ondersteuning voor WordPress-functionaliteit in fragmentcaching in voor de paginacaching-engine. Het gebruik van deze functie kan de reactietijd verlengen.

en: Enabling even a single user agent group will set a cookie called "w3tc_referrer." It is used to ensure a consistent user experience across page views. Make sure any reverse proxy servers etc respect this cookie for proper operation.
nl-NL: Als u zelfs een enkele user-agentgroep inschakelt, wordt een cookie met de naam "w3tc_referrer" ingesteld. Het wordt gebruikt om een consistente gebruikerservaring te garanderen voor alle paginaweergaven. Zorg ervoor dat alle reverse proxy-servers enz. deze cookie respecteren voor een goede werking.

en: Enabling this option is recommended to maintain default WordPress behavior.
nl-NL: Het inschakelen van deze optie wordt aanbevolen om het standaard WordPress-gedrag te behouden.

en: Enabling this option will increase load on server on certain actions but will guarantee that the Object Cache is always clean and contains latest changes. %1$sEnable if you are experiencing issues with options displaying wrong value/state (checkboxes etc).%2$2
nl-NL: Als u deze optie inschakelt, wordt de server bij bepaalde acties meer belast, maar wordt gegarandeerd dat de objectcache altijd schoon is en de laatste wijzigingen bevat. %1$sInschakelen als u problemen ondervindt met opties die een verkeerde waarde/status weergeven (selectievakjes enz.).%2$2

en: Enabling this option will increase wp-admin performance, but may cause side-effects
nl-NL: Het inschakelen van deze optie zal de prestaties van wp-admin verhogen, maar kan bijwerkingen veroorzaken

en: Encountered issue with CDN: %s.
nl-NL: Er is een probleem opgetreden met CDN: %s.

en: Encountered issue with CDN: %s. See %s for instructions of creating correct table.
nl-NL: Er is een probleem opgetreden met CDN: %s. Zie %s voor instructies voor het maken van de juiste tabel.

en: Encrypt email adresses on your web page from bots, while keeping them visible to humans.
nl-NL: Versleutel e-mailadressen op uw webpagina van bots, terwijl ze zichtbaar blijven voor mensen.

en: Enhance your website Performance with StackPath's CDN services. StackPath works magically with W3 Total Cache to speed up your site around the world for as little as $10 a month.
nl-NL: Verbeter de prestaties van uw website met de CDN-services van StackPath. StackPath werkt op magische wijze met W3 Total Cache om uw site over de hele wereld te versnellen voor slechts $ 10 per maand.

en: Enhance your website performance by adding StackPath's (%1$s) service to your site.
nl-NL: Verbeter de prestaties van uw website door StackPath's (%1$s) service aan uw site toe te voegen.

en: Enjoying W3TC? Please support us!
nl-NL: Genieten van W3TC? Ondersteun ons alstublieft!

en: Enter hostname mapped to %1$sCDN%2$s host, this value will replace your site's hostname in the %3$sHTML%4$s.
nl-NL: Voer de hostnaam in die is toegewezen aan de %1$sCDN%2$s-host. Deze waarde vervangt de hostnaam van uw site in de %3$sHTML%4$s.

en: Enter the hostname or %1$sCNAME%2$s(s) of your %3$sFTP%4$s server configured above, these values will replace your site's hostname in the %5$sHTML%6$s.
nl-NL: Voer de hostnaam of %1$sCNAME%2$s(s) in van uw %3$sFTP%4$s-server die hierboven is geconfigureerd. Deze waarden vervangen de hostnaam van uw site in de %5$sHTML%6$s.

en: Enter the hostname provided by Rackspace Cloud Files, this value will replace your site's hostname in the %1$sHTML%2$s.
nl-NL: Voer de hostnaam in die door Rackspace Cloud Files is verstrekt. Deze waarde vervangt de hostnaam van uw site in de %1$sHTML%2$s.

en: Enter the hostname provided by your %1$sCDN%2$s provider, this value will replace your site's hostname in the %3$sHTML%4$s.
nl-NL: Voer de hostnaam in die door uw %1$sCDN%2$s-provider is verstrekt. Deze waarde vervangt de hostnaam van uw site in de %3$sHTML%4$s.

en: Entries:
nl-NL: Inzendingen:

en: Environment adjusted.
nl-NL: Omgeving aangepast.

en: Environment adjustment failed with error
nl-NL: Omgevingsaanpassing mislukt met fout

en: Error
nl-NL: Fout

en: Error. Check your parameters and try again or contact with support.
nl-NL: Fout. Controleer uw parameters en probeer het opnieuw of neem contact op met ondersteuning.

en: Error:
nl-NL: Fout:

en: Error: %s
nl-NL: Fout: %s

en: Error: Received a non-200 response code:
nl-NL: Fout: een niet-200-antwoordcode ontvangen:

en: Europe (Frankfurt)
nl-NL: Europa (Frankfurt)

en: Europe (Ireland)
nl-NL: Europa (Ierland)

en: Europe (London)
nl-NL: Europa (Londen)

en: Europe (Milan)
nl-NL: Europa (Milaan)

en: Europe (Paris)
nl-NL: Europa (Parijs)

en: Europe (Stockholm)
nl-NL: Europa (Stockholm)

en: Even if using a feed proxy service (like %1$sFeedBurner%2$s), enabling this option is still recommended.
nl-NL: Zelfs als u een feedproxyservice gebruikt (zoals %1$sFeedBurner%2$s), wordt het inschakelen van deze optie nog steeds aanbevolen.

en: Every Ten Seconds
nl-NL: Elke tien seconden

en: Everything flushed successfully.
nl-NL: Alles is succesvol doorgespoeld.

en: Evictions/sec:
nl-NL: Uitzettingen/sec:

en: Evictions:
nl-NL: huisuitzettingen:

en: Examine the overall performance of caching method backends
nl-NL: Onderzoek de algehele prestaties van de backends van de cachemethode

en: Example extension is currently
nl-NL: Voorbeeldextensie is momenteel

en: Exclude minified JS files from being processed by Rocket Loader:
nl-NL: Sluit verkleinde JS-bestanden uit van verwerking door Rocket Loader:

en: Exclude pages:
nl-NL: Pagina's uitsluiten:

en: Exclude tags containing words
nl-NL: Tags met woorden uitsluiten

en: Exclude words:
nl-NL: Woorden uitsluiten:

en: Excluded single pages / posts:
nl-NL: Uitgesloten enkele pagina's / berichten:

en: Excluded terms pages / posts:
nl-NL: Uitgesloten termen pagina's / berichten:

en: Exclusion achieved by adding data-cfasync="false" to script tags.
nl-NL: Uitsluiting bereikt door data-cfasync="false" toe te voegen aan scripttags.

en: Exclusions
nl-NL: Uitsluitingen

en: Exclusive offers availabel for W3TC users!
nl-NL: Exclusieve aanbiedingen beschikbaar voor W3TC-gebruikers!

en: Execute next commands in a shell:
nl-NL: Voer de volgende opdrachten uit in een shell:

en: Existing MaxCDN customers, enable %1$sCDN%2$s and:
nl-NL: Bestaande MaxCDN-klanten, schakel %1$sCDN%2$s in en:

en: Expand all
nl-NL: Alles uitvouwen

en: Expires header lifetime:
nl-NL: Verloopt levensduur van koptekst:

en: Export changed files automatically
nl-NL: Gewijzigde bestanden automatisch exporteren

en: Export configuration:
nl-NL: Configuratie exporteren:

en: Extensible Markup Language
nl-NL: Uitbreidbare opmaaktaal

en: Extension
nl-NL: Verlenging

en: Extension <strong>%s</strong> has been successfully activated.
nl-NL: Extensie <strong>%s</strong> is succesvol geactiveerd.

en: Extension Framework
nl-NL: Uitbreidingskader

en: Extension Support
nl-NL: Extensie ondersteuning

en: Extensions
nl-NL: Extensies

en: Extra Parameters:
nl-NL: Extra parameters:

en: FTP credentials don't allow to chmod
nl-NL: FTP-inloggegevens staan chmod . niet toe

en: FTP credentials don't allow to delete
nl-NL: FTP-inloggegevens laten niet toe om te verwijderen

en: FTP credentials don't allow to delete folder
nl-NL: FTP-referenties staan niet toe om map te verwijderen

en: Failed to connect to mysql server
nl-NL: Kan geen verbinding maken met mysql-server

en: Failed to open file
nl-NL: Bestand openen mislukt

en: Failed to purge CloudFlare cache:
nl-NL: Kan CloudFlare-cache niet opschonen:

en: Failed to purge all:
nl-NL: Kan niet alles wissen:

en: Failed to purge:
nl-NL: Opschonen mislukt:

en: Failed to retrieve a response.  Please reload the page to try again.
nl-NL: Kan een antwoord niet ophalen. Laad de pagina opnieuw om het opnieuw te proberen.

en: Failed to select database
nl-NL: Kan database niet selecteren

en: Failed to update CloudFlare settings:
nl-NL: Kan CloudFlare-instellingen niet updaten:

en: Failed with error code
nl-NL: Mislukt met foutcode

en: Failed with error code %s Please check your alias, consumer key, and private key.
nl-NL: Mislukt met foutcode %s Controleer uw alias, consumentensleutel en privésleutel.

en: Failed with error code %s. Please check your alias, consumer key, and private key.
nl-NL: Mislukt met foutcode %s. Controleer uw alias, consumentensleutel en privésleutel.

en: Failure to pull zone:
nl-NL: Het niet trekken van de zone:

en: Fancy permalinks are disabled. Please %1$s it first, then re-attempt to enabling enhanced disk mode.
nl-NL: Fancy-permalinks zijn uitgeschakeld. Gelieve %1$s het eerst te doen en probeer dan opnieuw om de verbeterde schijfmodus in te schakelen.

en: Fancy permalinks are disabled. Please %1$s it first, then re-attempt to enabling the 'Do not process 404 errors for static objects with WordPress'.
nl-NL: Fancy-permalinks zijn uitgeschakeld. Gelieve %1$s het eerst te doen en probeer dan opnieuw om 'Verwerk geen 404-fouten voor statische objecten met WordPress' in te schakelen.

en: Fancy permalinks:
nl-NL: Leuke permalinks:

en: Faster paint time is a key last step in lowering bounce rates even for repeat page views. Enable this feature to significantly enhance your website’s user experience by reducing wait times and ensuring that users can interact with your website as quickly as possible.
nl-NL: Snellere verftijd is een belangrijke laatste stap in het verlagen van bouncepercentages, zelfs voor herhaalde paginaweergaven. Schakel deze functie in om de gebruikerservaring van uw website aanzienlijk te verbeteren door de wachttijden te verkorten en ervoor te zorgen dat gebruikers zo snel mogelijk met uw website kunnen communiceren.

en: Feature-Policy
nl-NL: Functiebeleid

en: FeedBurner extension is currently
nl-NL: FeedBurner-extensie is momenteel

en: File
nl-NL: Bestand

en: File "%1$s" does not exist.
nl-NL: Bestand "%1$s" bestaat niet.

en: File Transfer Protocol
nl-NL: Protocol voor bestandsoverdracht

en: File URI:
nl-NL: Bestands-URI:

en: File successfully deleted from the queue.
nl-NL: Bestand succesvol verwijderd uit de wachtrij.

en: File types to import:
nl-NL: Bestandstypen om te importeren:

en: Files and directories could not be automatically created to complete the installation.
nl-NL: Bestanden en mappen konden niet automatisch worden aangemaakt om de installatie te voltooien.

en: Files are minified by template. First select the theme to manage, then add scripts used in all templates to the "All Templates" group. Use the menu above to manage scripts unique to a specific template. If necessary drag &amp; drop to resolve dependency issues (due to incorrect order).
nl-NL: Bestanden worden verkleind per sjabloon. Selecteer eerst het thema dat u wilt beheren en voeg vervolgens de scripts die in alle sjablonen worden gebruikt toe aan de groep &quot;Alle sjablonen&quot;. Gebruik het menu hierboven om scripts te beheren die uniek zijn voor een specifieke sjabloon. Indien nodig slepen &amp; neerzetten om afhankelijkheidsproblemen op te lossen (door verkeerde volgorde).

en: Files are minified by template. First select the theme to manage, then add style sheets used in all templates to the "All Templates" group. Use the menu above to manage style sheets unique to a specific template. If necessary drag &amp; drop to resolve dependency issues (due to incorrect order).
nl-NL: Bestanden worden verkleind per sjabloon. Selecteer eerst het thema dat u wilt beheren en voeg vervolgens stijlbladen die in alle sjablonen worden gebruikt toe aan de groep &quot;Alle sjablonen&quot;. Gebruik het menu hierboven om stijlbladen te beheren die uniek zijn voor een specifieke sjabloon. Indien nodig slepen &amp; neerzetten om afhankelijkheidsproblemen op te lossen (door verkeerde volgorde).

en: Files did not successfully purge with error %s
nl-NL: Bestanden zijn niet succesvol verwijderd met fout %s

en: Files purged successfully.
nl-NL: Bestanden zijn met succes verwijderd.

en: Files to purge:
nl-NL: Bestanden om te wissen:

en: Files:
nl-NL: bestanden:

en: Fix document root path
nl-NL: Hoofdpad van document herstellen

en: Fix incorrect server document root path.  Uses the WordPress ABSPATH ("%1$s") in place of the current server document root ("%2$s").
nl-NL: Corrigeer het onjuiste rootpad van het serverdocument. Gebruikt de WordPress ABSPATH ("%1$s") in plaats van de huidige serverdocument root ("%2$s").

en: Flexible (HTTPS to end-user only)
nl-NL: Flexibel (HTTPS alleen voor eindgebruikers)

en: Flush CloudFlare on Post Modifications
nl-NL: Flush CloudFlare op postwijzigingen

en: Flush CloudFlare on Post Modifications:
nl-NL: Flush CloudFlare op postwijzigingen:

en: Flush all cache on post, comment etc changes.
nl-NL: Spoel alle cache op berichten, opmerkingen enz. Wijzigingen.

en: Flush posts loop:
nl-NL: Flush berichten lus:

en: Flushes the posts loop cache on post updates. See setting above for affected loops.
nl-NL: Spoelt de cache van de berichtenlus bij berichtupdates. Zie instelling hierboven voor getroffen lussen.

en: Flushes/period:
nl-NL: Spoelingen/periode:

en: Flushing all failed.
nl-NL: Alles doorspoelen is mislukt.

en: Flushing posts/pages failed.
nl-NL: Het doorspoelen van berichten/pagina's is mislukt.

en: Flushing the DB cache failed.
nl-NL: Het doorspoelen van de DB-cache is mislukt.

en: Flushing the minify cache failed.
nl-NL: Het spoelen van de minify-cache is mislukt.

en: Flushing the object cache failed.
nl-NL: Het leegmaken van de objectcache is mislukt.

en: Flushing the page cache failed.
nl-NL: Het leegmaken van de paginacache is mislukt.

en: Flushing the page from cache failed.
nl-NL: Het wissen van de pagina uit de cache is mislukt.

en: Folder:
nl-NL: Map:

en: Footer
nl-NL: voettekst

en: For better performance, send files to browser before they are requested when using the %1$sHTTP%2$s/2 protocol.
nl-NL: Voor betere prestaties stuurt u bestanden naar de browser voordat ze worden opgevraagd bij gebruik van het %1$sHTTP%2$s/2-protocol.

en: For better performance, send files to browser before they are requested when using the <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym>/2 protocol.
nl-NL: Stuur voor betere prestaties bestanden naar de browser voordat ze worden opgevraagd bij gebruik van het <acronym title="Hypertext Transfer Protocol">HTTP</acronym> /2-protocol.

en: For even better performance, combine FSD with other powerful features like Browser Cache, Minify, Fragment caching, or Lazy Load! Did you know that we offer premium support, customization and audit services? %1$sClick here for more information%2$s.
nl-NL: Voor nog betere prestaties kun je FSD combineren met andere krachtige functies zoals Browser Cache, Minify, Fragment caching of Lazy Load! Wist u dat wij premium ondersteuning, maatwerk en auditdiensten bieden? %1$sKlik hier voor meer informatie%2$s.

en: For many blogs this is your most visited page, it is recommended that you cache it.
nl-NL: Voor veel blogs is dit je meest bezochte pagina, het is aan te raden deze te cachen.

en: Force over-writing of existing files
nl-NL: Overschrijven van bestaande bestanden forceren

en: Format of your access log from webserver configuration.
nl-NL: Formaat van uw toegangslogboek van webserverconfiguratie.

en: Forum Topic URL:
nl-NL: URL van het forumonderwerp:

en: Forward Cookies:
nl-NL: Cookies doorsturen:

en: Forward Host Header:
nl-NL: Host-header doorsturen:

en: Forward Query String:
nl-NL: Queryreeks doorsturen:

en: Fragment Cache
nl-NL: Fragmentcache

en: Fragment Cache Method:
nl-NL: Fragmentcachemethode:

en: Fragment Cache:
nl-NL: Fragmentcache:

en: Fragment Cache: All Fragments
nl-NL: Fragmentcache: alle fragmenten

en: Fragment Caching
nl-NL: Fragmentcaching

en: Fragment Caching %d/%d fragments using %s%s
nl-NL: Fragmentcaching van %d/%d fragmenten met %s%s

en: Fragment cache successfully emptied.
nl-NL: Fragmentcache is leeggemaakt.

en: Fragment caching
nl-NL: Fragmentcaching

en: Fragment caching extends the core functionality of WordPress by enabling caching policies to be set on groups of objects that are cached. This allows you to optimize various elements in themes and plugins to use caching to save resources and reduce response times. You can also use caching methods like Memcached or Redis (for example) to scale. Instructions for use are available in the FAQ available under the help menu. This feature also gives you control over the caching policies by the group as well as visibility into the configuration by extending the WordPress Object API with additional functionality.
nl-NL: Fragmentcaching breidt de kernfunctionaliteit van WordPress uit door cachingbeleid in te stellen op groepen objecten die in de cache zijn opgeslagen. Hiermee kunt u verschillende elementen in thema's en plug-ins optimaliseren om caching te gebruiken om bronnen te besparen en reactietijden te verkorten. U kunt ook caching-methoden zoals Memcached of Redis (bijvoorbeeld) gebruiken om te schalen. Instructies voor gebruik zijn beschikbaar in de FAQ die beschikbaar is onder het helpmenu. Deze functie geeft je ook controle over het cachingbeleid van de groep en inzicht in de configuratie door de WordPress Object API uit te breiden met extra functionaliteit.

en: Fragment caching is a powerful, but advanced feature. If you need help, take a look at our premium support, customization and audit services.
nl-NL: Fragmentcaching is een krachtige, maar geavanceerde functie. Als je hulp nodig hebt, bekijk dan onze premium ondersteuning, maatwerk en auditdiensten.

en: Free 14 day limited trial
nl-NL: Gratis beperkte proefperiode van 14 dagen

en: Frequently Asked Questions
nl-NL: Veel Gestelde Vragen

en: Front page
nl-NL: Voorpagina

en: Full (https everywhere)
nl-NL: Volledig (https overal)

en: Full Site Delivery
nl-NL: Levering op volledige site

en: Full Site Delivery via CDN
nl-NL: Levering op volledige site via CDN

en: Garbage collection interval:
nl-NL: Interval afvalinzameling:

en: General
nl-NL: Algemeen

en: General Settings
nl-NL: Algemene instellingen

en: Generate unique %1$sURI%2$s for each file protected from caching by browser.
nl-NL: Genereer unieke %1$sURI%2$s voor elk bestand dat door de browser is beveiligd tegen caching.

en: Generic Mirror
nl-NL: Generieke spiegel

en: Genesis extension is currently
nl-NL: Genesis-extensie is momenteel

en: Get minify hints using the
nl-NL: Krijg minify-hints met behulp van de

en: Gets/period:
nl-NL: Krijgt/periode:

en: Global groups:
nl-NL: Wereldwijde groepen:

en: Go Faster With Pro
nl-NL: Ga sneller met Pro

en: Google Closure Compiler (Local Java)
nl-NL: Google Closure Compiler (lokale Java)

en: Google Closure Compiler (Web Service)
nl-NL: Google Closure Compiler (webservice)

en: Group name:
nl-NL: Groepsnaam:

en: Groups shared amongst sites in network mode.
nl-NL: Groepen gedeeld tussen sites in netwerkmodus.

en: Groups that should not be cached.
nl-NL: Groepen die niet in de cache mogen worden opgeslagen.

en: HTML Tidy
nl-NL: HTML netjes

en: HTML Tidy extension:
nl-NL: HTML Tidy-extensie:

en: HTTP Public Key Pinning
nl-NL: HTTP-openbare sleutel vastzetten

en: HTTP Strict Transport Security
nl-NL: HTTP strikte transportbeveiliging

en: Handle <acronym title="Extensible Markup Language">XML</acronym> mime type
nl-NL: <acronym title="Uitbreidbare opmaaktaal">XML</acronym> -mime-type verwerken

en: Hang on!
nl-NL: Wacht even!

en: Hash function:
nl-NL: Hash-functie:

en: Header
nl-NL: kop

en: Hide comments
nl-NL: Opmerkingen verbergen

en: Hide this message
nl-NL: Dit bericht verbergen

en: High
nl-NL: Hoog

en: High (moderate readability, smaller size)
nl-NL: Hoog (matige leesbaarheid, kleiner formaat)

en: Highest (no readability, smallest size)
nl-NL: Hoogste (geen leesbaarheid, kleinste maat)

en: Highwinds
nl-NL: harde wind

en: Hit rate
nl-NL: Hitratio

en: Hit rate:
nl-NL: Hitratio:

en: Hits
nl-NL: treffers

en: Hits/period:
nl-NL: Treffers/periode:

en: Host attachments
nl-NL: Hostbijlagen

en: Host custom files
nl-NL: Aangepaste bestanden hosten

en: Host minified <acronym title="Cascading Style Sheet">CSS</acronym> and <acronym title="JavaScript">JS</acronym> files
nl-NL: Host verkleinde <acronym title="Trapsgewijze stijlblad">CSS-</acronym> en <acronym title="JavaScript">JS</acronym> -bestanden

en: Host of API endpoint, comptabile with Amazon S3 API
nl-NL: Host van API-eindpunt, compatibel met Amazon S3 API

en: Host static files with a CDN to reduce page load time.
nl-NL: Host statische bestanden met een CDN om de laadtijd van de pagina te verkorten.

en: Host static files with your %1$sCDN%2$s to reduce page load time.
nl-NL: Host statische bestanden met uw %1$sCDN%2$s om de laadtijd van de pagina te verkorten.

en: Host the entire website with your compatible %1$s provider to reduce page load time.
nl-NL: Host de volledige website bij uw compatibele %1$s provider om de laadtijd van pagina's te verkorten.

en: Host theme files
nl-NL: Themabestanden hosten

en: Host wp-includes/ files
nl-NL: Host wp-inclusief/ bestanden

en: Hostname provided by your %1$sCDN%2$s provider, this value will replace your site's hostname in the %3$sHTML%4$s.
nl-NL: Hostnaam geleverd door uw %1$sCDN%2$s provider, deze waarde vervangt de hostnaam van uw site in de %3$sHTML%4$s.

en: Hostname(s) mapped to %1$sCDN%2$s host, this value will replace your site's hostname in the %3$sHTML%4$s. You can manage them from RackSpace management console and load here afterwards.
nl-NL: Hostnaam(en) toegewezen aan %1$sCDN%2$s host, deze waarde vervangt de hostnaam van uw site in de %3$sHTML%4$s. U kunt ze beheren vanuit de RackSpace-beheerconsole en daarna hier laden.

en: Hotlink protection:
nl-NL: Hotlink-beveiliging:

en: Hourly limit:
nl-NL: Uurlimiet:

en: Hourly requests:
nl-NL: Aanvragen per uur:

en: How many minutes data retrieved from CloudFlare should be stored. Minimum is 1 minute.
nl-NL: Hoeveel minuten gegevens die uit CloudFlare zijn opgehaald, moeten worden opgeslagen. Minimaal 1 minuut.

en: How many minutes data retrieved from CloudFlare: should be stored. Minimum is 1 minute.
nl-NL: Hoeveel minuten gegevens opgehaald uit CloudFlare: moeten worden opgeslagen. Minimaal 1 minuut.

en: How many minutes data retrieved from New Relic should be stored. Minimum is 1 minute.
nl-NL: Hoeveel minuten gegevens die uit New Relic zijn opgehaald, moeten worden opgeslagen. Minimaal 1 minuut.

en: How the content is cached by CloudFlare
nl-NL: Hoe de inhoud wordt gecached door CloudFlare

en: How to use manual minify
nl-NL: Hoe handmatig verkleinen te gebruiken

en: How to use minify HTML
nl-NL: Hoe HTML te verkleinen

en: HyperText Markup Language
nl-NL: HyperText-opmaaktaal

en: HyperText Transfer Protocol
nl-NL: HyperText-overdrachtsprotocol

en: HyperText Transfer Protocol over SSL
nl-NL: HyperText Transfer Protocol via SSL

en: Hypertext Markup Language
nl-NL: Hypertext-opmaaktaal

en: I Understand the Risks
nl-NL: Ik begrijp de risico's

en: IP of your WordPress host
nl-NL: IP van uw WordPress-host

en: If %1$sCDN%2$s is enabled (and not using the origin pull method), your minified files will be automatically uploaded.
nl-NL: Als %1$sCDN%2$s is ingeschakeld (en niet de origin pull-methode gebruikt), worden uw verkleinde bestanden automatisch geüpload.

en: If AMP page URLs are tag based (/my-page/amp/) or query string based (/my-page?amp)
nl-NL: Als AMP-pagina-URL's op tags zijn gebaseerd (/my-page/amp/) of op queryreeksen (/my-page?amp)

en: If caching to disk, specify how frequently expired cache data is removed. For busy sites, a lower value is best.
nl-NL: Geef bij caching naar schijf op hoe vaak verlopen cachegegevens worden verwijderd. Voor drukke sites is een lagere waarde het beste.

en: If checked, WordPress static core file types specified in the "wp-includes file types to upload" field below will be hosted with the %1$sCDN%2$s.
nl-NL: Indien aangevinkt, worden de statische kernbestandstypen van WordPress die zijn gespecificeerd in het veld "wp-inclusief bestandstypen om te uploaden" hieronder gehost met de %1$sCDN%2$s.

en: If checked, all attachments will be hosted with the %1$sCDN%2$s.
nl-NL: Indien aangevinkt, worden alle bijlagen gehost met de %1$sCDN%2$s.

en: If checked, all theme file types specified in the "theme file types to upload" field below will be hosted with the %1$sCDN%2$s.
nl-NL: Indien aangevinkt, worden alle themabestandstypen die zijn gespecificeerd in het veld "te uploaden themabestanden" hieronder gehost met de %1$sCDN%2$s.

en: If checked, any file names or paths specified in the "custom file list" field below will be hosted with the %1$sCDN%2$s.
nl-NL: Indien aangevinkt, worden alle bestandsnamen of paden die zijn opgegeven in het veld "lijst met aangepaste bestanden" hieronder gehost met de %1$sCDN%2$s.

en: If checked, minified %1$sCSS%2$s and %3$sJS%4$s files will be hosted with the %5$sCDN%6$s.
nl-NL: Indien aangevinkt, worden verkleinde %1$sCSS%2$s- en %3$sJS%4$s-bestanden gehost met de %5$sCDN%6$s.

en: If disabled, %1$sCSS%2$s and %3$sJS%4$s embeddings will use GET variables instead of "fancy" links.
nl-NL: Indien uitgeschakeld, gebruiken %1$sCSS%2$s en %3$sJS%4$s insluitingen GET-variabelen in plaats van "fancy" links.

en: If disabled, HEAD requests can often be cached resulting in "empty pages" being returned for subsequent requests for a %1$sURL%2$s.
nl-NL: Indien uitgeschakeld, kunnen HEAD-verzoeken vaak in de cache worden opgeslagen, wat ertoe leidt dat "lege pagina's" worden geretourneerd voor volgende verzoeken voor een %1$sURL%2$s.

en: If empty the default path will be used..
nl-NL: Indien leeg wordt het standaardpad gebruikt..

en: If enabled - you may get 404 File Not Found response for some files generated on-the-fly by WordPress plugins. You may add those file %1$sURI%2$ss to 404 error exception list below to avoid that.
nl-NL: Indien ingeschakeld, krijgt u mogelijk een 404 File Not Found-reactie voor sommige bestanden die on-the-fly worden gegenereerd door WordPress-plug-ins. U kunt het bestand %1$sURI%2$ss toevoegen aan de 404-foutuitzonderingslijst hieronder om dat te voorkomen.

en: If extension is active
nl-NL: Als extensie actief is

en: If external script file names vary, use regular expressions in the "Include external files/libraries" field to simplify matching.
nl-NL: Als de namen van externe scriptbestanden variëren, gebruik dan reguliere expressies in het veld "Externe bestanden/bibliotheken opnemen" om het zoeken te vereenvoudigen.

en: If modified files are not always detected and replaced, use this option to over-write them.
nl-NL: Als gewijzigde bestanden niet altijd worden gedetecteerd en vervangen, gebruikt u deze optie om ze te overschrijven.

en: If selected, detailed caching information will appear at the end of each page in a %1$sHTML%2$s comment. View a page's source code to review.
nl-NL: Indien geselecteerd, verschijnt gedetailleerde caching-informatie aan het einde van elke pagina in een %1$sHTML%2$s-opmerking. Bekijk de broncode van een pagina om te bekijken.

en: If the same WordPress content is accessed from different domains
nl-NL: Als dezelfde WordPress-inhoud wordt geopend vanuit verschillende domeinen

en: If there is sensitive content on your website that you want visible to real visitors, but that you want to hide from suspicious visitors, all you have to do is wrap the content with CloudFlare SSE tags.
nl-NL: Als er gevoelige inhoud op uw website staat die u zichtbaar wilt maken voor echte bezoekers, maar die u wilt verbergen voor verdachte bezoekers, hoeft u de inhoud alleen maar in te pakken met CloudFlare SSE-tags.

en: If using Amazon Web Services or Self-Hosted %1$sCDN%2$s types, enable %3$sHTTP%4$s compression in the "Media &amp; Other Files" section on %5$sBrowser Cache%6$s Settings tab.
nl-NL: Als u Amazon Web Services of zelfgehoste %1$sCDN%2$s-typen gebruikt, schakelt u de %3$sHTTP%4$s-compressie in het gedeelte &quot;Media en andere bestanden&quot; op het tabblad Instellingen van %5$sBrowsercache%6$s in .

en: If using subdomain for %1$sCDN%2$s functionality, this setting helps prevent new users from sending cookies in requests to the %3$sCDN%4$s subdomain.
nl-NL: Als u een subdomein gebruikt voor de %1$sCDN%2$s-functionaliteit, helpt deze instelling te voorkomen dat nieuwe gebruikers cookies verzenden in verzoeken naar het %3$sCDN%4$s-subdomein.

en: If you already have a Swarmify configuration key, or need to update your existing key, click here:
nl-NL: Als je al een Swarmify-configuratiesleutel hebt of je bestaande sleutel moet bijwerken, klik dan hier:

en: If you do not have a %1$sCDN%2$s provider try StackPath. %3$sSign up now to enjoy a special offer!%4$s.
nl-NL: Als je geen %1$sCDN%2$s provider hebt, probeer dan StackPath. %3$sMeld je nu aan om van een speciale aanbieding te genieten!%4$s.

en: If you have already added a %1$s%2$sCNAME%3$s%4$s to your %5$sDNS%6$s Zone, enter it here.
nl-NL: Als je al een %1$s%2$sCNAME%3$s%4$s hebt toegevoegd aan je %5$sDNS%6$s Zone, voer deze dan hier in.

en: If you have already added a %1$sCNAME%2$s to your %3$sDNS%4$s Zone, enter it here.
nl-NL: Als je al een %1$sCNAME%2$s hebt toegevoegd aan je %3$sDNS%4$s Zone, voer deze dan hier in.

en: If you prefer to configure the settings on your own, you can %1$sskip this setup guide%2$s.
nl-NL: Als u de instellingen liever zelf configureert, kunt u %1$s deze installatiegids%2$s overslaan.

en: If you use WordPress as a backend for integrations, API caching may be for you. Similar to page caching, repeat requests will benefit by having significantly lower response times and consume fewer resources to deliver. If WordPress is not used as a backend, for additional security, the API can be disabled completely.
nl-NL: Als u WordPress als backend voor integraties gebruikt, is API-caching wellicht iets voor u. Net als bij het cachen van pagina's, zullen herhaalde verzoeken profiteren van aanzienlijk kortere responstijden en minder middelen verbruiken om te leveren. Als WordPress niet als backend wordt gebruikt, kan de API voor extra beveiliging volledig worden uitgeschakeld.

en: If you're an existing StackPath customer, enable %1$s and Authorize. If you need help configuring 
    							your %1$s, we also offer Premium Services to assist you.
nl-NL: Als u een bestaande StackPath-klant bent, schakelt u %1$s in en autoriseert u. Als u hulp nodig heeft bij het configureren
    uw %1$s, bieden we ook Premium Services om u te helpen.

en: If you're an existing StackPath customer, enable %1$s and:
nl-NL: Als u een bestaande StackPath-klant bent, schakelt u %1$s in en:

en: If you're an existing StackPath customer, enable CDN and Authorize. If you need help configuring your CDN, we also offer Premium Services to assist you.
nl-NL: Als u een bestaande StackPath-klant bent, schakelt u CDN en autoriseren in. Als je hulp nodig hebt bij het configureren van je CDN, bieden we ook Premium Services om je te helpen.

en: If you're using the WordPress API make sure to use caching to scale performance.
nl-NL: Als je de WordPress API gebruikt, zorg er dan voor dat je caching gebruikt om de prestaties te schalen.

en: Ignore Cache Control:
nl-NL: Negeer cachebeheer:

en: Ignored comment stems:
nl-NL: Genegeerde commentaar stammen:

en: Ignored query stems:
nl-NL: Genegeerde querystammen:

en: Image Service
nl-NL: Afbeeldingsservice

en: Image Service API usage:
nl-NL: Image Service API-gebruik:

en: Image compression type.
nl-NL: Type beeldcompressie.

en: Images polishing:
nl-NL: Beelden polijsten:

en: Images queued for conversion.  Progress can be seen in the %1$sMedia Library%2$s.
nl-NL: Afbeeldingen in de wachtrij voor conversie. De voortgang is te zien in de %1$sMedia Library%2$s.

en: Import / Export Settings
nl-NL: Instellingen importeren/exporteren

en: Import configuration:
nl-NL: Configuratie importeren:

en: Import external media library attachments
nl-NL: Externe mediabibliotheekbijlagen importeren

en: Import post attachments directly into the Media Library (and %1$sCDN%2$s)
nl-NL: Postbijlagen rechtstreeks importeren in de mediabibliotheek (en %1$sCDN%2$s)

en: Improve the caching performance of websites localized by WPML.
nl-NL: Verbeter de cacheprestaties van websites die zijn gelokaliseerd door WPML.

en: Improve the performance of your Genesis, WPML powered site, and much more. StudioPress' Genesis Framework is up to 60% faster with W3TC Pro.
nl-NL: Verbeter de prestaties van uw Genesis, WPML-aangedreven site en nog veel meer. StudioPress' Genesis Framework is tot 60% sneller met W3TC Pro.

en: Improved Google search engine ranking
nl-NL: Verbeterde Google zoekmachine ranking

en: Improves PHP performance by storing precompiled script bytecode in shared memory.
nl-NL: Verbetert PHP-prestaties door vooraf gecompileerde scriptbytecode op te slaan in gedeeld geheugen.

en: Improves page caching interoperability with WPML.
nl-NL: Verbetert de interoperabiliteit van paginacaching met WPML.

en: In addition to lazy loading images, with %1$sW3 Total Cache Pro%2$s you can lazy load %3$sGoogle Maps%4$s! More information and settings can be found on the %5$sUser Experience page%6$s.
nl-NL: Naast het lui laden van afbeeldingen, kunt u met %1$sW3 Total Cache Pro%2$s ook lui laden %3$sGoogle Maps%4$s! Meer informatie en instellingen zijn te vinden op de %5$sUser Experience-pagina%6$s.

en: In miliseconds
nl-NL: In milliseconden

en: In seconds
nl-NL: In seconden

en: In the best case, the usage of minify optimization is a trial and error process, it's
nl-NL: In het beste geval is het gebruik van minify-optimalisatie een proces van vallen en opstaan

en: In the case where Apache is not used, the .htaccess file located in the root directory of the WordPress installation, wp-content/w3tc/pgcache/.htaccess and wp-content/w3tc/min/.htaccess contain directives that must be manually created for your web server software.
nl-NL: In het geval dat Apache niet wordt gebruikt, bevatten het .htaccess-bestand in de hoofdmap van de WordPress-installatie, wp-content/w3tc/pgcache/.htaccess en wp-content/w3tc/min/.htaccess richtlijnen die handmatig moeten worden gemaakt voor uw webserversoftware.

en: Include %1$sRUM%2$s in compressed or cached pages:
nl-NL: %1$sRUM%2$s opnemen in gecomprimeerde of gecachte pagina's:

en: Include external files/libraries:
nl-NL: Externe bestanden/bibliotheken opnemen:

en: Includes files export
nl-NL: Inclusief export van bestanden

en: Incorrect engine
nl-NL: Verkeerde motor

en: Incorrect type.
nl-NL: Verkeerde soort.

en: Increase the performance of dynamic sites that cannot benefit from the caching of entire pages.
nl-NL: Verhoog de prestaties van dynamische sites die niet kunnen profiteren van het cachen van hele pagina's.

en: Increase the performance of themes powered by the Genesis Theme Framework by up to 60%.
nl-NL: Verhoog de prestaties van thema's die worden aangedreven door het Genesis Theme Framework met maximaal 60%.

en: Increased visitor time on site
nl-NL: Verhoogde bezoektijd op de site

en: Increased web server concurrency and increased scale (easily sustain high traffic spikes)
nl-NL: Verhoogde gelijktijdigheid van webservers en grotere schaal (houd gemakkelijk hoge verkeerspieken vast)

en: Information
nl-NL: Informatie

en: Initial Installation
nl-NL: Eerste installatie

en: Inline <acronym title="Cascading Style Sheet">CSS</acronym> minification
nl-NL: Inline <acronym title="Trapsgewijze stijlblad">CSS</acronym> -minificatie

en: Inline <acronym title="JavaScript">JS</acronym> minification
nl-NL: Inline <acronym title="JavaScript">JS</acronym> -minificatie

en: Install
nl-NL: Installeren

en: Install %1$sAPC%2$s module
nl-NL: Installeer de %1$sAPC%2$s-module

en: Install Free Backup Plugin
nl-NL: Installeer de gratis back-upplug-in

en: Install Memcached Deamon
nl-NL: Installeer Memcached Deamon

en: Install Memcached Module
nl-NL: Memcached-module installeren

en: Install XCache Module
nl-NL: XCache-module installeren

en: Install eAccelerator Module
nl-NL: Installeer de eAccelerator-module

en: Install page
nl-NL: Pagina installeren

en: Installed
nl-NL: Geïnstalleerd

en: Installed (APC)
nl-NL: Geïnstalleerd (APC)

en: Installed (Fileinfo)
nl-NL: Geïnstalleerd (Bestandsinfo)

en: Installed (OPCache)
nl-NL: Geïnstalleerd (OPCache)

en: Installed (XCache)
nl-NL: Geïnstalleerd (XCache)

en: Installed (eAccelerator)
nl-NL: Geïnstalleerd (eAccelerator)

en: Installed (hash)
nl-NL: Geïnstalleerd (hash)

en: Installed (mhash)
nl-NL: Geïnstalleerd (mhash)

en: Installed (mime_content_type)
nl-NL: Geïnstalleerd (mime_content_type)

en: Internet Protocol
nl-NL: internet Protocol

en: Invalid API key
nl-NL: Ongeldige API-sleutel

en: Invalid API response.
nl-NL: Ongeldige API-reactie.

en: Invalid Request
nl-NL: ongeldig verzoek

en: Invalid Request Parameter
nl-NL: Ongeldige verzoekparameter

en: Invalid Request URI
nl-NL: Ongeldige verzoek-URI

en: Invalid Request URL
nl-NL: Ongeldige aanvraag-URL

en: Invalid WordPress nonce.  Please reload the page and try again.
nl-NL: Ongeldige WordPress nonce. Laad de pagina opnieuw en probeer het opnieuw.

en: Invalid choice
nl-NL: Ongeldige keuze

en: Invalid engine.
nl-NL: Ongeldige motor.

en: Invalid input image MIME type.
nl-NL: Ongeldig MIME-type voor invoerafbeelding.

en: Invalid output image MIME type.
nl-NL: Ongeldig MIME-type voor uitvoerafbeelding.

en: Invalid response.
nl-NL: Ongeldig antwoord.

en: It looks like your W3 Total Cache Pro License has expired. %1$s to continue using the Pro Features
nl-NL: Het lijkt erop dat uw W3 Total Cache Pro-licentie is verlopen. %1$s om de Pro-functies te blijven gebruiken

en: It's easy to set up and manage, backs up your entire WordPress site, has automated fault protection if an update fails, and provides easy site migration options.
nl-NL: Het is eenvoudig in te stellen en te beheren, maakt een back-up van uw volledige WordPress-site, heeft geautomatiseerde foutbeveiliging als een update mislukt en biedt eenvoudige opties voor sitemigratie.

en: It's quite difficult to recall all of the innovators that have shared their thoughts, code and experiences in the blogosphere over the years, but here are some names to get you started:
nl-NL: Het is vrij moeilijk om alle vernieuwers te herinneren die hun gedachten, code en ervaringen in de blogosfeer door de jaren heen hebben gedeeld, maar hier zijn enkele namen om u op weg te helpen:

en: Items:
nl-NL: Artikelen:

en: JS compression in cache:
nl-NL: JS-compressie in cache:

en: JSMin (default)
nl-NL: JSMin (standaard)

en: JWPlayer:
nl-NL: JWPer:

en: JavaScript embedding group and location management
nl-NL: Groeps- en locatiebeheer voor het insluiten van JavaScript

en: Jump to:
nl-NL: Spring naar:

en: Jump to:
nl-NL: Spring naar:

en: Just as the load time and overall performance of your website impacts user satisfaction, so does the performance of your online videos. Optimize your video performance by enabling the Swarmify SmartVideo&#8482 solution.
nl-NL: Net zoals de laadtijd en de algehele prestaties van uw website van invloed zijn op de gebruikerstevredenheid, geldt dit ook voor de prestaties van uw online video's. Optimaliseer uw videoprestaties door de Swarmify SmartVideo's8482-oplossing in te schakelen.

en: Key Restriction (Referrer):
nl-NL: Sleutelbeperking (verwijzer):

en: Last 12 hours
nl-NL: Laatste 12 uur

en: Last 24 hours
nl-NL: Afgelopen 24 uur

en: Last 30 minutes
nl-NL: Laatste 30 minuten

en: Last 6 hours
nl-NL: Laatste 6 uur

en: Last Error
nl-NL: Laatste fout

en: Last month
nl-NL: Vorige maand

en: Last response:
nl-NL: Laatste reactie:

en: Last week
nl-NL: Vorige week

en: Late initialization:
nl-NL: Late initialisatie:

en: Lazy Load
nl-NL: Luie lading

en: Lazy Load Images
nl-NL: Lazy Load-afbeeldingen

en: Lazy Loading
nl-NL: Trage voortgang

en: Learn more
nl-NL: Leer meer

en: Learn more about Pro
nl-NL: Meer informatie over Pro

en: Learn more about obtaining a %1$s%2$sAPI%3$s key here%4$s.
nl-NL: Lees hier%4$s meer over het verkrijgen van een %1$s%2$sAPI%3$s-sleutel.

en: Legacy: New Relic is software analytics platform offering app performance management and mobile monitoring solutions.
nl-NL: Legacy: New Relic is een software-analyseplatform dat app-prestatiebeheer en mobiele monitoringoplossingen biedt.

en: Legend
nl-NL: Legende

en: Level II optimisations
nl-NL: Niveau II-optimalisaties

en: License key could not be detected in ini file.
nl-NL: Licentiesleutel kon niet worden gedetecteerd in ini-bestand.

en: License:
nl-NL: Licentie:

en: Licensing
nl-NL: Licenties

en: Limelight
nl-NL: schijnwerpers

en: Limit the number of pages to create per batch. Fewer pages may be better for under-powered servers.
nl-NL: Beperk het aantal pagina's dat per batch moet worden gemaakt. Minder pagina's zijn misschien beter voor servers met een te laag vermogen.

en: Limits the origins to which you can connect via XMLHttpRequest, WebSockets, and EventSource.
nl-NL: Beperkt de oorsprong waarmee u verbinding kunt maken via XMLHttpRequest, WebSockets en EventSource.

en: Line break after:
nl-NL: Regelonderbreking na:

en: Line break removal
nl-NL: Regeleinde verwijderen

en: Line break removal (not applied when combine only is active)
nl-NL: Lijnafbreking verwijderen (niet toegepast als alleen combineren actief is)

en: Line break removal (not safe, not applied when combine only is active)
nl-NL: Lijnonderbreking verwijderen (niet veilig, niet toegepast wanneer alleen maaidorser actief is)

en: List of pages / posts that should not have the single post / post loop cached. Specify one page / post per line. This area supports regular expressions.
nl-NL: Lijst met pagina's / berichten waarvan de enkele post / post-lus niet in het cachegeheugen mag staan. Specificeer één pagina/post per regel. Dit gebied ondersteunt reguliere expressies.

en: List of pages / posts that should not have the terms loop cached. Specify one page / post per line. This area supports regular expressions.
nl-NL: Lijst met pagina's / berichten die de termenlus niet in de cache mogen hebben. Specificeer één pagina/post per regel. Dit gebied ondersteunt reguliere expressies.

en: List of pages that should not have sidebar cached. Specify one page / post per line. This area supports regular expressions.
nl-NL: Lijst met pagina's die geen zijbalk in de cache mogen hebben. Specificeer één pagina/post per regel. Dit gebied ondersteunt reguliere expressies.

en: Loading&#8230;
nl-NL: Bezig met laden…

en: Loading...
nl-NL: Bezig met laden...

en: Local Path
nl-NL: Lokaal pad

en: Localization is a type of personalization that makes websites more difficult to scale. This extension reduces the response time of websites localized by WPML.
nl-NL: Lokalisatie is een vorm van personalisatie die websites moeilijker schaalbaar maakt. Deze extensie verkort de reactietijd van websites die zijn gelokaliseerd door WPML.

en: Location:
nl-NL: Plaats:

en: Logged In
nl-NL: Ingelogd

en: Logged In:
nl-NL: Ingelogd:

en: Login & Rate Us
nl-NL: Log in en beoordeel ons

en: Lossless (Reduce the size of PNG, JPEG, and GIF files - no impact on visual quality)
nl-NL: Lossless (verklein de grootte van PNG-, JPEG- en GIF-bestanden - geen invloed op de visuele kwaliteit)

en: Lossy (Further reduce the size of JPEG files for faster image loading)
nl-NL: Lossy (Verklein de grootte van JPEG-bestanden voor sneller laden van afbeeldingen)

en: Low
nl-NL: Laag

en: Low (higher readability)
nl-NL: Laag (hogere leesbaarheid)

en: Lowercase
nl-NL: kleine letters

en: Lowercase selectors
nl-NL: Selectors voor kleine letters

en: Main Menu
nl-NL: Hoofdmenu

en: Make sure to %s and upload the %s, files to the <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> to ensure proper operation. %s
nl-NL: Zorg ervoor dat u %s en upload de %s, bestanden naar het <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> om een goede werking te garanderen. %s

en: Make sure to whitelist your servers IPs. Follow the instructions on %s. The IP for this server is %s. %s
nl-NL: Zorg ervoor dat u de IP's van uw servers op de witte lijst zet. Volg de instructies op %s. Het IP-adres voor deze server is %s. %s

en: Malformed Authorization Key.
nl-NL: Verkeerde autorisatiesleutel.

en: Manage
nl-NL: Beheren

en: Manage Cookie Groups
nl-NL: Cookiegroepen beheren

en: Manage Extensions
nl-NL: Extensies beheren

en: Manage Referrer Groups
nl-NL: Verwijzende groepen beheren

en: Manage User Agent Groups
nl-NL: User Agent-groepen beheren

en: Manage cache groups for user agents, referrers, and cookies.
nl-NL: Beheer cachegroepen voor user agents, verwijzers en cookies.

en: Manual
nl-NL: Handleiding

en: Manual (run when attribute present only)
nl-NL: Handmatig (alleen uitvoeren wanneer attribuut aanwezig is)

en: Manual fragment groups:
nl-NL: Handmatige fragmentgroepen:

en: Many database queries are made in every dynamic page request.  A database cache may speed up the generation of dynamic pages.  Database Cache serves query results directly from a storage engine.
nl-NL: Bij elk dynamisch paginaverzoek worden veel databasequery's gemaakt. Een databasecache kan het genereren van dynamische pagina's versnellen. Database Cache levert queryresultaten rechtstreeks vanuit een opslagengine.

en: Max size of file allowed for uploading
nl-NL: Maximale grootte van bestand toegestaan voor uploaden

en: Max upload:
nl-NL: Maximale upload:

en: MaxCDN is a service that lets you speed up your site even more with W3 Total Cache. Sign up now to recieve a special offer!
nl-NL: MaxCDN is een service waarmee u uw site nog sneller kunt maken met W3 Total Cache. Meld u nu aan om een speciale aanbieding te ontvangen!

en: MaxCDN works magically with W3 Total Cache.
nl-NL: MaxCDN werkt op magische wijze met W3 Total Cache.

en: Maximum lifetime of cache objects:
nl-NL: Maximale levensduur van cache-objecten:

en: Measuring
nl-NL: Meten

en: Media &amp; Other Files
nl-NL: Media en andere bestanden

en: Media Library
nl-NL: Mediatheek

en: Media Library export
nl-NL: Mediabibliotheek exporteren

en: Media Library import
nl-NL: Mediabibliotheek importeren

en: Media Query string has been successfully updated.
nl-NL: Mediaquery-tekenreeks is bijgewerkt.

en: Memcache extension:
nl-NL: Geheugencache-extensie:

en: Memcached
nl-NL: Geheugencache

en: Memcached Usage
nl-NL: Memcached gebruik

en: Memcached cache(s) successfully emptied.
nl-NL: Geheugencache(s) succesvol geleegd.

en: Memcached extension:
nl-NL: Geheugencache-extensie:

en: Memcached hostname:port / <acronym title="Internet Protocol">IP</acronym>:port:
nl-NL: Geheugencache hostnaam:poort / <acronym title="internet Protocol">IP</acronym> :poort:

en: Memcached password:
nl-NL: Geheugencache wachtwoord:

en: Memcached username:
nl-NL: Gebruikersnaam in geheugencache:

en: Memory per request (MB)
nl-NL: Geheugen per aanvraag (MB)

en: Memory used:
nl-NL: Gebruikt geheugen:

en: Merge selectors with the same properties (fast)
nl-NL: Selectors samenvoegen met dezelfde eigenschappen (snel)

en: Message Bus
nl-NL: Berichtenbus

en: Metrics are not available for browser applications
nl-NL: Statistieken zijn niet beschikbaar voor browsertoepassingen

en: Microsoft Azure Storage
nl-NL: Microsoft Azure-opslag

en: Middle East (Bahrain)
nl-NL: Midden-Oosten (Bahrein)

en: Mime type detection:
nl-NL: Mime-type detectie:

en: Minification
nl-NL: Verkleining

en: Minification (concatenation and white space removal) of inline, external or 3rd party JavaScript / %1$sCSS%2$s with automated updates
nl-NL: Verkleining (aaneenschakeling en verwijdering van witruimte) van inline, externe of derde partij JavaScript / %1$sCSS%2$s met geautomatiseerde updates

en: Minification can decrease file size of %1$sHTML%2$s, %3$sCSS%4$s, %5$sJS%6$s and feeds respectively by ~10%% on average.
nl-NL: Verkleining kan de bestandsgrootte van respectievelijk %1$sHTML%2$s, %3$sCSS%4$s, %5$sJS%6$s en feeds met gemiddeld ~10%% verkleinen.

en: Minification is a process of reducing the file size to improve user experience and it requires
    					testing in order to get it right &mdash; as such it doesn't work for everyone.
nl-NL: Minificatie is een proces waarbij de bestandsgrootte wordt verkleind om de gebruikerservaring te verbeteren en het vereist testen om het goed te krijgen - als zodanig werkt het niet voor iedereen.

en: Minification of posts / pages and feeds
nl-NL: Verkleining van berichten / pagina's en feeds

en: Minified JS Rocket Loader Exclude:
nl-NL: Minified JS Rocket Loader Exclusief:

en: Minified using %s%s
nl-NL: Verkleind met %s%s

en: Minify
nl-NL: Kleineren

en: Minify %1$sCSS%2$s:
nl-NL: %1$sCSS%2$s verkleinen:

en: Minify %1$sHTML%2$s content.
nl-NL: Verklein de inhoud van %1$sHTML%2$s.

en: Minify %1$sHTML%2$s:
nl-NL: %1$sHTML%2$s verkleinen:

en: Minify %1$sJS%2$s:
nl-NL: %1$sJS%2$s verkleinen:

en: Minify (default)
nl-NL: Verkleinen (standaard)

en: Minify Cache Method:
nl-NL: Cache-methode verkleinen:

en: Minify JavaScript files.
nl-NL: Verklein JavaScript-bestanden.

en: Minify cache successfully emptied.
nl-NL: Verklein cache succesvol geleegd.

en: Minify engine settings:
nl-NL: Motorinstellingen verkleinen:

en: Minify error notification:
nl-NL: Foutmelding verkleinen:

en: Minify files export
nl-NL: Exporteren van bestanden verkleinen

en: Minify frequently asked questions
nl-NL: Veelgestelde vragen verkleinen

en: Minify method:
nl-NL: Verklein methode:

en: Minify mode:
nl-NL: Verkleinen modus:

en: Minify only
nl-NL: Alleen verkleinen

en: Minify only, do not obfuscate local symbols
nl-NL: Alleen verkleinen, lokale symbolen niet verdoezelen

en: Minify via %1$s is currently %2$s.
nl-NL: Verkleinen via %1$s is momenteel %2$s.

en: Minify:
nl-NL: Kleineren:

en: Minify: %s.
nl-NL: Verkleinen: %s.

en: Mirage:
nl-NL: Luchtspiegeling:

en: Mirrors
nl-NL: Spiegels

en: Miscellaneous
nl-NL: Diversen

en: Missing converted attachment id.
nl-NL: Ontbrekende geconverteerde bijlage-ID.

en: Missing input post id.
nl-NL: Ontbrekende invoer post-ID.

en: Mobile redirect:
nl-NL: Mobiele omleiding:

en: Modify attachment URLs
nl-NL: Bijlage-URL's wijzigen

en: Monitoring
nl-NL: Toezicht houden

en: Monthly archive pages
nl-NL: Maandelijkse archiefpagina's

en: Monthly limit:
nl-NL: Maandelijkse limiet:

en: Monthly requests:
nl-NL: Maandelijkse verzoeken:

en: More Caching Options
nl-NL: Meer caching-opties

en: More info
nl-NL: Meer informatie

en: Multibyte String support:
nl-NL: Multibyte String-ondersteuning:

en: Multiple Servers:
nl-NL: Meerdere servers:

en: Multiple servers may be used and seperated by a comma; e.g. 192.168.1.100:11211, domain.com:22122
nl-NL: Meerdere servers kunnen worden gebruikt en gescheiden door een komma; bijv. 192.168.1.100:11211, domein.com:22122

en: Multiple servers may be used and seperated by a comma; e.g. 192.168.1.100:11211, domain.com:22122. To use TLS, prefix server with tls://
nl-NL: Meerdere servers kunnen worden gebruikt en gescheiden door een komma; bijv. 192.168.1.100:11211, domein.com:22122. Om TLS te gebruiken, prefix server met tls://

en: My Websites
nl-NL: Mijn websites

en: NEXT
nl-NL: DE VOLGENDE

en: Name:
nl-NL: Naam:

en: Name:
nl-NL: Naam:

en: Narcissus
nl-NL: narcissen

en: Need help?
nl-NL: Hulp nodig?

en: Need help? Take a look at our %1$spremium support, customization and audit services%2$s.
nl-NL: Hulp nodig? Bekijk onze %1$spremium ondersteuning, aanpassing en auditservices%2$s.

en: Network Admin has no main URL.
nl-NL: Netwerkbeheerder heeft geen hoofd-URL.

en: Network File System
nl-NL: Netwerkbestandssysteem

en: Network Performance &amp; Security powered by CloudFlare
nl-NL: Netwerkprestaties en beveiliging mogelijk gemaakt door CloudFlare

en: Network mode:
nl-NL: Netwerkmodus:

en: Never
nl-NL: Nooit

en: Never cache pages associated with these categories:
nl-NL: Cache pagina's die aan deze categorieën zijn gekoppeld, nooit in de cache:

en: Never cache pages by these authors:
nl-NL: Cache pagina's van deze auteurs nooit:

en: Never cache pages that use the specified cookies.
nl-NL: Cache nooit pagina's die de opgegeven cookies gebruiken.

en: Never cache pages that use these custom fields:
nl-NL: Cache pagina's die deze aangepaste velden gebruiken nooit in de cache:

en: Never cache pages that use these tags:
nl-NL: Cache pagina's die deze tags gebruiken nooit:

en: Never cache the following pages:
nl-NL: Cache nooit de volgende pagina's:

en: Never minify the following <acronym title="Cascading Style Sheet">CSS</acronym> files:
nl-NL: Verklein nooit de volgende <acronym title="Trapsgewijze stijlblad">CSS</acronym> -bestanden:

en: Never minify the following <acronym title="JavaScript">JS</acronym> files:
nl-NL: Verklein nooit de volgende <acronym title="JavaScript">JS</acronym> -bestanden:

en: Never minify the following pages:
nl-NL: Verklein nooit de volgende pagina's:

en: Never process 404 (not found) events for the specified %1$sURI%2$ss.
nl-NL: Verwerk nooit 404 (niet gevonden) gebeurtenissen voor de opgegeven %1$sURI%2$ss.

en: Never send cache pages for these user agents.
nl-NL: Stuur nooit cachepagina's voor deze user agents.

en: New Relic Module
nl-NL: Nieuwe relikwiemodule

en: New Relic is not running correctly.
nl-NL: New Relic werkt niet correct.

en: New Relic may not be installed or not active on this server. %1$sSign up for a (free) account%2$s. Visit %3$sNew Relic%4$s for installation instructions.
nl-NL: New Relic is mogelijk niet geïnstalleerd of niet actief op deze server. %1$sMeld je aan voor een (gratis) account%2$s. Ga naar %3$sNew Relic%4$s voor installatie-instructies.

en: New customer? Sign up now to speed up your site!
nl-NL: Nieuwe klant? Meld u nu aan om uw site te versnellen!

en: New customers
nl-NL: Nieuwe klanten

en: New relic settings have been updated.
nl-NL: Nieuwe relikwie-instellingen zijn bijgewerkt.

en: NewRelic extension is currently
nl-NL: NewRelic-extensie is momenteel

en: News
nl-NL: Nieuws

en: Next
nl-NL: Volgende

en: Nginx + Memcached
nl-NL: Nginx + Geheugencache

en: Nginx server configuration file path
nl-NL: Nginx-serverconfiguratiebestandspad

en: No %1$sCSS%2$s files added
nl-NL: Geen %1$sCSS%2$s bestanden toegevoegd

en: No %1$sJS%2$s files added
nl-NL: Geen %1$sJS%2$s bestanden toegevoegd

en: No = Enforce HPKP
nl-NL: Nee = HPKP afdwingen

en: No data collected yet
nl-NL: Nog geen gegevens verzameld

en: No files found.
nl-NL: Geen bestanden gevonden.

en: No groups added. All Cookies recieve the same page and minify cache results.
nl-NL: Geen groepen toegevoegd. Alle cookies ontvangen dezelfde pagina en verkleinen de cacheresultaten.

en: No groups added. All referrers recieve the same page and minify cache results.
nl-NL: Geen groepen toegevoegd. Alle verwijzers krijgen dezelfde pagina en verkleinen de cacheresultaten.

en: No groups added. All user agents recieve the same page and minify cache results.
nl-NL: Geen groepen toegevoegd. Alle user agents ontvangen dezelfde pagina en verkleinen de cacheresultaten.

en: No groups have been registered.
nl-NL: Er zijn geen groepen geregistreerd.

en: No zone defined
nl-NL: Geen zone gedefinieerd

en: No zones match site: %s or %s.
nl-NL: Geen zones komen overeen met site: %s of %s.

en: No zones match site: %s.
nl-NL: Geen zones komen overeen met site: %s.

en: Node Auto Discovery:
nl-NL: Automatische detectie van knooppunten:

en: Non-blocking using "async"
nl-NL: Niet-blokkerend met "async"

en: Non-blocking using "asyncsrc"
nl-NL: Niet-blokkerend met "asyncsrc"

en: Non-blocking using "defer"
nl-NL: Niet-blokkerend met "uitstellen"

en: Non-blocking using "extsrc"
nl-NL: Niet-blokkerend met "extsrc"

en: Non-blocking using JS
nl-NL: Niet-blokkerend met JS

en: Non-persistent groups:
nl-NL: Niet-persistente groepen:

en: Non-trailing slash pages:
nl-NL: Niet-trailing slash-pagina's:

en: None
nl-NL: Geen

en: Not Available
nl-NL: Niet beschikbaar

en: Not Enabled
nl-NL: Niet aangezet

en: Not Set
nl-NL: Niet ingesteld

en: Not Supported. (%s %s See %s page.)
nl-NL: Niet ondersteund. (%s %s Zie %s pagina.)

en: Not active
nl-NL: Niet actief

en: Not available
nl-NL: Niet beschikbaar

en: Not cached
nl-NL: Niet gecached

en: Not converted
nl-NL: Niet geconverteerd

en: Not converted:
nl-NL: Niet geconverteerd:

en: Not defined
nl-NL: Niet gedefinieerd

en: Not detected
nl-NL: Niet gedetecteerd

en: Not installed
nl-NL: Niet geïnstalleerd

en: Not present
nl-NL: Niet aanwezig

en: Not recommended for %1$sNFS%2$s systems.
nl-NL: Niet aanbevolen voor %1$sNFS%2$s-systemen.

en: Not specified what to flush
nl-NL: Niet gespecificeerd wat te spoelen

en: Not supported: %s.
nl-NL: Niet ondersteund: %s.

en: Not write-able
nl-NL: Niet beschrijfbaar

en: Note(s)
nl-NL: Opmerking(en)

en: Note(s):
nl-NL: Opmerking(en):

en: Note: Changes will have immediate effect on your database configuration. If the application stops working creating the settings file, edit or remove this configuration file manually at %1$s/wp-content/db-cluster-config.php%2$s.
nl-NL: Opmerking: wijzigingen hebben onmiddellijk effect op uw databaseconfiguratie. Als de toepassing niet meer werkt bij het maken van het instellingenbestand, bewerk of verwijder dit configuratiebestand dan handmatig op %1$s/wp-content/db-cluster-config.php%2$s.

en: Notes
nl-NL: Opmerkingen:

en: Notify of server configuration errors, if this option is disabled, the server configuration for active settings can be found on the %1$sinstall%2$s tab.
nl-NL: Melden van serverconfiguratiefouten, als deze optie is uitgeschakeld, is de serverconfiguratie voor actieve instellingen te vinden op het tabblad %1$sinstall%2$s.

en: Notify when minify cache creation errors occur.
nl-NL: Waarschuw wanneer er fouten optreden bij het maken van cachegeheugen.

en: Number of files processed per upload attempt.
nl-NL: Aantal verwerkte bestanden per uploadpoging.

en: Number of processed queue items: %d
nl-NL: Aantal verwerkte wachtrij-items: %d

en: OK
nl-NL: Oké

en: Object Cache
nl-NL: Objectcache

en: Object Cache Calls
nl-NL: Objectcache-oproepen

en: Object Cache Method:
nl-NL: Objectcachemethode:

en: Object Cache Purge Log
nl-NL: Objectcache leeglogboek

en: Object Cache Purges Log
nl-NL: Logboek voor opschonen van objectcache

en: Object Cache:
nl-NL: Objectcache:

en: Object Cache: %s.
nl-NL: Objectcache: %s.

en: Object Caching %1$d/%2$d objects using %3$s%4$s
nl-NL: Objectcaching %1$d/%2$d objecten met %3$s%4$s

en: Object cache successfully emptied.
nl-NL: Objectcache is leeggemaakt.

en: Object caching greatly increases performance for highly dynamic sites that use the %1$sObject Cache %2$sAPI%3$s%4$s.
nl-NL: Objectcaching verhoogt de prestaties aanzienlijk voor zeer dynamische sites die de %1$sObject Cache %2$sAPI%3$s%4$s gebruiken.

en: Object caching is disabled
nl-NL: Objectcaching is uitgeschakeld

en: Object caching via %1$s is currently %2$s
nl-NL: Objectcaching via %1$s is momenteel %2$s

en: Objects in an S3 bucket served from CloudFront do not need to be publicly accessible. Set this value to disabled to ensure that objects are not publicly accessible and can only be accessed via CloudFront or with a suitable IAM role.
nl-NL: Objecten in een S3-bucket die vanuit CloudFront worden bediend, hoeven niet openbaar toegankelijk te zijn. Stel deze waarde in op uitgeschakeld om ervoor te zorgen dat objecten niet openbaar toegankelijk zijn en alleen toegankelijk zijn via CloudFront of met een geschikte IAM-rol.

en: Off
nl-NL: Uit

en: Ok. Correct parameters
nl-NL: OK. Correcte parameters

en: On
nl-NL: Op

en: On (automatically run on the JavaScript resources on your site)
nl-NL: Aan (automatisch uitgevoerd op de JavaScript-bronnen op uw site)

en: On the "%1$sGeneral%2$s" tab and select your caching methods for page, database and minify. In most cases, "disk enhanced" mode for page cache, "disk" mode for minify and "disk" mode for database caching are "good" settings.
nl-NL: Selecteer op het tabblad "%1$sGeneral%2$s" uw caching-methoden voor pagina, database en verkleinen. In de meeste gevallen zijn "disk Enhanced"-modus voor paginacache, "disk"-modus voor verkleinen en "disk"-modus voor databasecaching "goede" instellingen.

en: On:
nl-NL: Op:

en: Once %1$sCSS%2$s is optimized, try %3$sJS%4$s minification. If auto mode doesn't work for
    							you, be sure to check the web browsers error console to quickly confirm that the optimization
    							isn't working. If the JavaScript is working, you can either make additional optimizations for
    							user experience like experimenting with embed locations etc or further reducing file size etc.
    							However, if you're having errors try the "combine only" option and if that still generates
    							errors, there are bugs in the code of your theme or plugins or both that prevent minification
    							of %5$sJS%6$s from working automatically.
nl-NL: Zodra %1$sCSS%2$s is geoptimaliseerd, probeert u %3$sJS%4$s verkleining. Als de automatische modus niet werkt voor
    u, zorg ervoor dat u de foutconsole van de webbrowser controleert om snel te bevestigen dat de optimalisatie
    werkt niet. Als JavaScript werkt, kunt u aanvullende optimalisaties maken voor:
    gebruikerservaring zoals experimenteren met insluitlocaties enz. of het verder verkleinen van de bestandsgrootte enz.
    Als je echter fouten hebt, probeer dan de optie "alleen combineren" en als dat nog steeds genereert
    fouten, er zijn bugs in de code van uw thema of plug-ins of beide die minificatie voorkomen
    van %5$sJS%6$s automatisch te laten werken.

en: Once enabled, each file request will update the cache with the latest version. When this setting is off, the Opcode Cache will not check, instead PHP must be restarted in order for setting changes to be reflected.
nl-NL: Eenmaal ingeschakeld, werkt elk bestandsverzoek de cache bij met de nieuwste versie. Als deze instelling is uitgeschakeld, controleert de Opcode Cache niet, maar moet PHP opnieuw worden gestart om wijzigingen in de instellingen weer te geven.

en: One of:
nl-NL: Een van de:

en: One or more plugins have been activated or deactivated, please %1$s. %2$s
nl-NL: Een of meer plug-ins zijn geactiveerd of gedeactiveerd, alstublieft %1$s. %2$s

en: Only one configuration file for whole network will be created and used. Recommended if all sites have the same configuration.
nl-NL: Er wordt slechts één configuratiebestand voor het hele netwerk gemaakt en gebruikt. Aanbevolen als alle sites dezelfde configuratie hebben.

en: Only purge %1$sCDN%2$s manually
nl-NL: Alleen %1$sCDN%2$s handmatig opschonen

en: Only seperate selectors (split at ,)
nl-NL: Alleen aparte selectors (gesplitst bij ,)

en: Only unauthenticated users will view optimized version of a given page.
nl-NL: Alleen niet-geverifieerde gebruikers zullen de geoptimaliseerde versie van een bepaalde pagina bekijken.

en: Opcode Cache
nl-NL: Opcode-cache

en: Opcode cache(s) successfully emptied.
nl-NL: Opcode-cache(s) succesvol geleegd.

en: Opcode: Alternative PHP Cache (APC / APCu)
nl-NL: Opcode: alternatieve PHP-cache (APC/APCu)

en: Open basedir:
nl-NL: Open gebaseerdir:

en: Operating System
nl-NL: Besturingssysteem

en: Operations in areas:
nl-NL: Operaties in gebieden:

en: Optimize &lt;video&gt; HTML tags
nl-NL: Optimaliseer &lt;video&gt; HTML-tags

en: Optimize JWPlayer
nl-NL: Optimaliseer JWPlayer

en: Optimize disk enhanced page and minify disk caching for %1$sNFS%2$s
nl-NL: Optimaliseer schijfverbeterde pagina en verklein schijfcaching voor %1$sNFS%2$s

en: Optimize shorthands:
nl-NL: Optimaliseer steno:

en: Optimize videos delivered using &lt;video&gt; HTML tag.
nl-NL: Optimaliseer video&#39;s die worden geleverd met behulp van de &lt;video&gt; HTML-tag.

en: Optimize videos delivered using JWPlayer script.
nl-NL: Optimaliseer video's die worden geleverd met het JWPlayer-script.

en: Optimize your video performance by enabling the Swarmify SmartVideo™ solution.
nl-NL: Optimaliseer uw videoprestaties door de Swarmify SmartVideo™-oplossing in te schakelen.

en: Optimized progressive render (pages start rendering immediately)
nl-NL: Geoptimaliseerde progressieve weergave (pagina's worden onmiddellijk weergegeven)

en: Option updated successfully.
nl-NL: Optie succesvol bijgewerkt.

en: Option value update failed.
nl-NL: Optiewaarde bijwerken mislukt.

en: Or please share
nl-NL: Of deel alsjeblieft

en: Origin %1$sURL%2$s:
nl-NL: Oorsprong %1$sURL%2$s:

en: Origin IP Resolution:
nl-NL: Oorsprong IP-resolutie:

en: Origin IP:
nl-NL: Oorsprong IP:

en: Origin Pull / Mirror:
nl-NL: Oorsprong Trek / Spiegel:

en: Origin Push:
nl-NL: Oorsprong Push:

en: Origin URL:
nl-NL: Oorsprong-URL:

en: Origin host:
nl-NL: Herkomst host:

en: Origin protocol:
nl-NL: Oorsprong protocol:

en: Origin:
nl-NL: Oorsprong:

en: Other
nl-NL: Ander

en: Our terms of use and privacy policies have been updated. Please %1$sreview%2$s and accept them.
nl-NL: Onze gebruiksvoorwaarden en privacybeleid zijn bijgewerkt. Gelieve %1$sreview%2$s en accepteer ze.

en: Overview
nl-NL: Overzicht

en: Overwrites key of page caching via custom filters by postponing entry extraction during the init action.
nl-NL: Overschrijft de sleutel van paginacaching via aangepaste filters door het extraheren van items tijdens de init-actie uit te stellen.

en: PHP Memory:
nl-NL: PHP-geheugen:

en: PHP Requests:
nl-NL: PHP-verzoeken:

en: PHP Version:
nl-NL: PHP-versie:

en: PHP agent is not enabled.
nl-NL: PHP-agent is niet ingeschakeld.

en: PHP agent:
nl-NL: PHP-agent:

en: PHP module is not enabled.
nl-NL: PHP-module is niet ingeschakeld.

en: PHP version
nl-NL: PHP-versie

en: PREVIOUS
nl-NL: VORIG

en: PRO FEATURE
nl-NL: PRO-FUNCTIE

en: Page Cache
nl-NL: Paginacache

en: Page Cache Method:
nl-NL: Methode voor paginacache:

en: Page Cache Purge Log
nl-NL: Logboek voor het opschonen van de paginacache

en: Page Cache Reject Requests for
nl-NL: Verzoeken om paginacache weigeren voor

en: Page Cache:
nl-NL: Paginacache:

en: Page Cache: %s.
nl-NL: Paginacache: %s.

en: Page Cache: All
nl-NL: Paginacache: Alles

en: Page Cache: Current Page
nl-NL: Paginacache: huidige pagina

en: Page Caching using %1$s%2$s%3$s
nl-NL: Paginacaching met %1$s%2$s%3$s

en: Page Caching:
nl-NL: Paginacaching:

en: Page Speed <acronym title="Application Programming Interface">API</acronym> Key:
nl-NL: <acronym title="Interface voor applicatieprogrammering:">API-</acronym> sleutel voor paginasnelheid:

en: Page Speed Report
nl-NL: Rapport Paginasnelheid

en: Page Speed Score:
nl-NL: Paginasnelheidsscore:

en: Page cache successfully emptied.
nl-NL: Paginacache is leeggemaakt.

en: Page caching decreases the website response time, making pages load faster.
nl-NL: Paginacaching verkort de responstijd van de website, waardoor pagina's sneller worden geladen.

en: Page caching via %1$s is currently %2$s
nl-NL: Paginacaching via %1$s is momenteel %2$s

en: Page caching:
nl-NL: Paginacaching:

en: Page load times
nl-NL: Laadtijden van pagina's

en: PageCache Garbage cleanup failed: %s
nl-NL: PageCache Vuilnisopruiming mislukt: %s

en: PageCache Garbage cleanup triggered successfully.
nl-NL: PageCache Vuilnisopruiming succesvol geactiveerd.

en: PageCache Priming did failed: %s
nl-NL: PageCache Priming is mislukt: %s

en: PageCache Priming triggered successfully.
nl-NL: PageCache Priming succesvol geactiveerd.

en: Pages containing images and other objects can have their load time reduced by deferring them until they are needed.  For example, images can be loaded when a visitor scrolls down the page to make them visible.
nl-NL: Pagina's die afbeeldingen en andere objecten bevatten, kunnen hun laadtijd verkorten door ze uit te stellen totdat ze nodig zijn. Afbeeldingen kunnen bijvoorbeeld worden geladen wanneer een bezoeker naar beneden scrolt om ze zichtbaar te maken.

en: Pages per interval:
nl-NL: Pagina's per interval:

en: Parse server access log
nl-NL: Toegangslogboek voor server parseren

en: Password:
nl-NL: Wachtwoord:

en: Path to JAR file:
nl-NL: Pad naar JAR-bestand:

en: Path to JAVA executable:
nl-NL: Pad naar JAVA uitvoerbaar:

en: Per the above, make sure that visitors are notified about the cookie as per any regulations in your market.
nl-NL: Zorg er volgens het bovenstaande voor dat bezoekers op de hoogte worden gesteld van de cookie volgens de regelgeving in uw markt.

en: Perform a
nl-NL: Voer een uit

en: Performance
nl-NL: Prestatie

en: Period
nl-NL: Periode

en: Persistent connection
nl-NL: Aanhoudende verbinding

en: Persistently store data to reduce post, page and feed creation time.
nl-NL: Sla gegevens voortdurend op om de tijd voor het maken van berichten, pagina's en feeds te verminderen.

en: Persistently store objects to reduce execution time for common operations.
nl-NL: Sla objecten voortdurend op om de uitvoeringstijd voor veelvoorkomende bewerkingen te verkorten.

en: Phone:
nl-NL: Telefoon:

en: Pings
nl-NL: Pingen

en: Plain FTP
nl-NL: gewone FTP

en: Please %1$snetwork activate%2$s W3 Total Cache when using WordPress Multisite.
nl-NL: %1$snetwork activeer%2$s W3 Total Cache bij gebruik van WordPress Multisite.

en: Please describe the issue in the issue description field.
nl-NL: Beschrijf het probleem in het veld met de probleembeschrijving.

en: Please enable <strong>Fragment Cache</strong> module to make sure <strong>Genesis extension</strong> works properly.
nl-NL: Schakel de module <strong>Fragmentcache</strong> in om ervoor te zorgen dat de <strong>Genesis-extensie</strong> correct werkt.

en: Please enter %1$s or %2$s host for the site.
nl-NL: Voer de %1$s- of %2$s-host in voor de site.

en: Please enter %1$s or %2$s login for the server. Create a temporary one just for this support case if needed.
nl-NL: Voer a.u.b. %1$s of %2$s login in voor de server. Maak indien nodig een tijdelijke speciaal voor deze ondersteuningsaanvraag.

en: Please enter %1$s or %2$s password for the %2$s account.
nl-NL: Voer het %1$s- of %2$s-wachtwoord in voor het %2$s-account.

en: Please enter WP Admin password, be sure it's spelled correctly.
nl-NL: Voer het WP Admin-wachtwoord in, zorg ervoor dat het correct is gespeld.

en: Please enter an administrator login. Create a temporary one just for this support case if needed.
nl-NL: Voer een beheerderslogin in. Maak indien nodig een tijdelijke speciaal voor deze ondersteuningsaanvraag.

en: Please enter it again.
nl-NL: Voer het opnieuw in.

en: Please enter subject in the subject field.
nl-NL: Vul a.u.b. onderwerp in het onderwerpveld in.

en: Please enter the address of the site in the site %1$s field.
nl-NL: Voer het adres van de site in het veld %1$s in.

en: Please enter the license key provided after %1$s.
nl-NL: Voer de licentiesleutel in die na %1$s is opgegeven.

en: Please enter the license key you received after successful checkout %1$s.
nl-NL: Voer de licentiesleutel in die u heeft ontvangen na het succesvol afrekenen %1$s.

en: Please enter valid email address in the E-Mail field.
nl-NL: Voer een geldig e-mailadres in het veld E-mail in.

en: Please enter your name in the Name field
nl-NL: Voer uw naam in het veld Naam in

en: Please enter your phone in the phone field.
nl-NL: Voer uw telefoon in het telefoonveld in.

en: Please execute commands manually
nl-NL: Voer de opdrachten handmatig uit

en: Please reach out to all of these people and support their projects if you're so inclined.
nl-NL: Neem alsjeblieft contact op met al deze mensen en steun hun projecten als je daar zin in hebt.

en: Please review the <a href="%s">settings</a>.
nl-NL: Controleer de <a href="%s">instellingen</a> .

en: Please review the latest %1$sterms of use and privacy policy%2$s, and accept them.
nl-NL: Lees de laatste %1$sgebruiksvoorwaarden en het privacybeleid%2$s en accepteer ze.

en: Please see %1$sAmazon's CloudFront documentation -- Paying for file invalidation%2$sThe first 1,000 invalidation paths that you submit per month are free; you pay for each invalidation path over 1,000 in a month.%3$sYou can disable automatic purging by enabling %4$sOnly purge CDN manually%5$s.
nl-NL: Zie %1$sAmazon's CloudFront-documentatie -- Betalen voor ongeldigverklaring van bestanden%2$sDe eerste 1.000 ongeldigverklaringspaden die u per maand indient, zijn gratis; u betaalt voor elk ongeldigmakingspad van meer dan 1.000 in een maand.%3$sU kunt automatisch opschonen uitschakelen door %4$s in te schakelen. CDN alleen handmatig opschonen%5$s.

en: Please see %2$sAmazon's CloudFront documentation -- Paying for file invalidation%3$s:%1$sThe first 1,000 invalidation paths that you submit per month are free; you pay for each invalidation path over 1,000 in a month.%1$sYou can disable automatic purging by enabling "Only purge CDN manually".
nl-NL: Zie %2$sAmazon's CloudFront-documentatie -- Betalen voor ongeldigverklaring van bestanden%3$s:%1$sDe eerste 1.000 ongeldigverklaringspaden die u per maand indient, zijn gratis; u betaalt voor elk ongeldigverklaringspad van meer dan 1.000 in een maand.%1$sU kunt automatisch opschonen uitschakelen door "CDN alleen handmatig opschonen" in te schakelen.

en: Please select config file.
nl-NL: Selecteer een configuratiebestand.

en: Please select request type.
nl-NL: Selecteer het type aanvraag.

en: Please update your PHP. <strong>W3 Total Cache</strong> requires PHP version 5.6 or above
nl-NL: Werk uw PHP bij. <strong>W3 Total Cache</strong> vereist PHP-versie 5.6 of hoger

en: Please verify your license key in %1$sGeneral Settings%2$s.
nl-NL: Controleer uw licentiesleutel in %1$sAlgemene instellingen%2$s.

en: Please visit %1$sGeneral Settings%2$s to learn more about these features.
nl-NL: Ga naar %1$sAlgemene instellingen%2$s voor meer informatie over deze functies.

en: Plugin Version:
nl-NL: Plugin-versie:

en: Plugin configuration successfully updated.
nl-NL: De configuratie van de plug-in is geüpdatet.

en: Plugin was successfully configured to use this service.%1$sMake sure you have updated domain DNS records.
nl-NL: De plug-in is geconfigureerd om deze service te gebruiken.%1$sZorg ervoor dat u de DNS-records van het domein heeft bijgewerkt.

en: Plus, there's even more that allow you to completely fine tune your website's performance.
nl-NL: Bovendien is er nog meer waarmee u de prestaties van uw website volledig kunt afstemmen.

en: Post author feed
nl-NL: Auteursfeed plaatsen

en: Post author pages
nl-NL: Auteurspagina's plaatsen

en: Post comments feed
nl-NL: Reactiefeed plaatsen

en: Post comments pages
nl-NL: Pagina's met opmerkingen plaatsen

en: Post page
nl-NL: Pagina plaatsen

en: Post successfully purged.
nl-NL: Bericht is verwijderd.

en: Post terms feeds
nl-NL: Feeds met termen posten

en: Post terms pages
nl-NL: Pagina's met termen posten

en: Post was modified before wp_rewrite initialization. Cant flush cache.
nl-NL: Bericht is gewijzigd vóór de initialisatie van wp_rewrite. Kan cache niet doorspoelen.

en: Postfix to page titles
nl-NL: Postfix aan paginatitels

en: Posts page
nl-NL: Berichtenpagina

en: Posts/pages flushed successfully.
nl-NL: Berichten/pagina's zijn met succes verwijderd.

en: Preload the post cache upon publish events
nl-NL: Laad de postcache vooraf bij publicatiegebeurtenissen

en: Premium Services
nl-NL: Premium-services

en: Premium Support
nl-NL: Premium-ondersteuning

en: Prepare the %1$sCDN%2$s by:
nl-NL: Bereid de %1$sCDN%2$s voor door:

en: Preserve CSS
nl-NL: CSS behouden

en: Preserve unnecessary semicolons
nl-NL: Onnodige puntkomma's behouden

en: Preserved comment removal (not applied when combine only is active)
nl-NL: Verwijdering van bewaarde reactie (niet toegepast als alleen combineren actief is)

en: Pretty print
nl-NL: Mooie afdruk

en: Prevent caching exception list:
nl-NL: Uitzonderingenlijst voor caching voorkomen:

en: Prevent caching of objects after settings change
nl-NL: Voorkom caching van objecten nadat instellingen zijn gewijzigd

en: Preview
nl-NL: Voorbeeld

en: Preview mode is active: Changed settings will not take effect until preview mode is %1$s or %2$s. %3$sTo preview any changed settings (without deploying): %4$s
nl-NL: Voorbeeldmodus is actief: gewijzigde instellingen worden pas van kracht als de voorbeeldmodus %1$s of %2$s is. %3$sEen voorbeeld van gewijzigde instellingen bekijken (zonder te implementeren): %4$s

en: Preview mode was successfully disabled
nl-NL: Voorbeeldmodus is succesvol uitgeschakeld

en: Preview mode was successfully enabled
nl-NL: Voorbeeldmodus is ingeschakeld

en: Preview mode:
nl-NL: Voorbeeldmodus:

en: Preview settings successfully deployed. Preview mode remains enabled until it's disabled. Continue testing new settings or disable preview mode if done.
nl-NL: Preview-instellingen succesvol geïmplementeerd. De voorbeeldmodus blijft ingeschakeld totdat deze wordt uitgeschakeld. Ga door met het testen van nieuwe instellingen of schakel de voorbeeldmodus uit als u klaar bent.

en: Primary %1$sCNAME%2$s:
nl-NL: Primair %1$sCNAME%2$s:

en: Primary navigation
nl-NL: Primaire navigatie

en: Problem purging
nl-NL: Probleem met opschonen

en: Process %1$sbackground%2$s styles
nl-NL: %1$sbackground%2$s stijlen verwerken

en: Process %1$simg%2$s tags
nl-NL: %1$simg%2$s-tags verwerken

en: Process CDN queue now
nl-NL: Verwerk de CDN-wachtrij nu

en: Process HTML image tags
nl-NL: HTML-afbeeldingstags verwerken

en: Process background images
nl-NL: Achtergrondafbeeldingen verwerken

en: Processed:
nl-NL: Verwerkt:

en: Processing...
nl-NL: Verwerken...

en: Processing:
nl-NL: Verwerken:

en: Protect your WordPress site from data loss by installing the FREE Total Upkeep plugin.
nl-NL: Bescherm uw WordPress-site tegen gegevensverlies door de GRATIS Total Upkeep-plug-in te installeren.

en: Provide the best user experience possible by enhancing by hosting HTML pages and RSS feeds with (supported) CDN's high speed global networks.
nl-NL: Bied de best mogelijke gebruikerservaring door te verbeteren door HTML-pagina's en RSS-feeds te hosten met (ondersteunde) CDN's snelle wereldwijde netwerken.

en: Public Key (Backup):
nl-NL: Openbare sleutel (back-up):

en: Public Key:
nl-NL: Publieke sleutel:

en: Pull Zone Name. Length: 3-32 chars; only letters, digits, and dash (-) accepted
nl-NL: Trek de naam van de zone. Lengte: 3-32 tekens; alleen letters, cijfers en streepjes (-) worden geaccepteerd

en: Pull Zone could not be automatically created.
nl-NL: Pull Zone kan niet automatisch worden aangemaakt.

en: Pull Zone was automatically created.
nl-NL: Pull Zone is automatisch aangemaakt.

en: Purge
nl-NL: Zuiveren

en: Purge %1$sCDN%2$s completely
nl-NL: Verwijder %1$sCDN%2$s volledig

en: Purge %1$sCDN%2$s only if explicit purge button is clicked.
nl-NL: Verwijder %1$sCDN%2$s alleen als er op de expliciete opschoonknop wordt geklikt.

en: Purge All Caches
nl-NL: Alle caches wissen

en: Purge CloudFlare cache
nl-NL: CloudFlare-cache leegmaken

en: Purge Current Page
nl-NL: Huidige pagina wissen

en: Purge Logs
nl-NL: Logboeken wissen

en: Purge Logs provide information on when your cache has been purged and what triggered it.
nl-NL: Opschoonlogboeken geven informatie over wanneer uw cache is gewist en waardoor deze is geactiveerd.

en: Purge Logs provide information on when your cache has been purged and what triggered it. If you are troubleshooting an issue with your cache being cleared, Purge Logs can tell you why.
nl-NL: Opschoonlogboeken geven informatie over wanneer uw cache is gewist en waardoor deze is geactiveerd. Als u een probleem met het wissen van uw cache oplost, kan Purge Logs u vertellen waarom.

en: Purge Logs:
nl-NL: Logboeken opschonen:

en: Purge Modules
nl-NL: Zuiveringsmodules

en: Purge Policy
nl-NL: Opruimbeleid

en: Purge Policy:
nl-NL: Zuiveringsbeleid:

en: Purge action:
nl-NL: Zuiveringsactie:

en: Purge cache
nl-NL: Cache opschonen

en: Purge from CDN
nl-NL: Zuiveren van CDN

en: Purge from cache
nl-NL: Opschonen uit cache

en: Purge limit:
nl-NL: Purge-limiet:

en: Purge queue
nl-NL: Wachtrij wissen

en: Purge queue is empty
nl-NL: Opruimwachtrij is leeg

en: Purge sitemaps:
nl-NL: Sitemaps opschonen:

en: Purges Log
nl-NL: Opruimingslogboek

en: Query String
nl-NL: Zoekreeks

en: Query is rejected
nl-NL: Zoekopdracht is afgewezen

en: Query string sorting:
nl-NL: Zoekreeks sorteren:

en: Queue successfully emptied.
nl-NL: Wachtrij is leeggemaakt.

en: Quick Reference Chart
nl-NL: Snelle referentiekaart

en: REST API disabled.
nl-NL: REST-API uitgeschakeld.

en: REpresentational State Transfer
nl-NL: Representatieve staatsoverdracht

en: Rackspace Cloud Files
nl-NL: Rackspace Cloud-bestanden

en: Re-transfer cycle interval:
nl-NL: Re-transfer cyclus interval:

en: Re-transfer cycle limit:
nl-NL: Limiet voor heroverdrachtscyclus:

en: Real User Monitoring
nl-NL: Controle van echte gebruikers

en: Reauthorize
nl-NL: Opnieuw autoriseren

en: Recently an error occurred while creating the CSS / JS minify cache: %s. %s
nl-NL: Onlangs is er een fout opgetreden tijdens het maken van de CSS / JS minify-cache: %s. %s

en: Redirect users to:
nl-NL: Leid gebruikers om naar:

en: Redis Database ID:
nl-NL: Redis-database-ID:

en: Redis Usage
nl-NL: Opnieuw gebruiken

en: Redis extension:
nl-NL: Redis-extensie:

en: Redis hostname:port / <acronym title="Internet Protocol">IP</acronym>:port:
nl-NL: Redis hostnaam:poort / <acronym title="internet Protocol">IP</acronym> :poort:

en: Redis password:
nl-NL: Redis-wachtwoord:

en: Reduce load time by decreasing the size and number of %1$s and %2$s files. Automatically remove unnecessary data from %1$s, %2$s, feed, page and post %3$s.
nl-NL: Verminder de laadtijd door de grootte en het aantal %1$s en %2$s bestanden te verminderen. Verwijder automatisch overbodige gegevens uit %1$s, %2$s, feed, pagina en post %3$s.

en: Reduce load time by decreasing the size and number of CSS and JS files.
nl-NL: Verminder de laadtijd door de grootte en het aantal CSS- en JS-bestanden te verkleinen.

en: Reduce server load and decrease response time by using the cache available in site visitor's web browser.
nl-NL: Verminder de belasting van de server en verkort de reactietijd door gebruik te maken van de cache die beschikbaar is in de webbrowser van de sitebezoeker.

en: Reduce server load by allowing the web server to handle 404 (not found) errors for static files (images etc).
nl-NL: Verminder de serverbelasting door de webserver 404 (niet gevonden) fouten voor statische bestanden (afbeeldingen enz.) te laten afhandelen.

en: Reduce server load by caching 404 pages. If the disk enhanced method of disk caching is used, 404 pages will be returned with a 200 response code. Use at your own risk.
nl-NL: Verminder de serverbelasting door 404 pagina's in de cache op te slaan. Als de schijfverbeterde methode van schijfcaching wordt gebruikt, worden 404 pagina's geretourneerd met een responscode van 200. Gebruik op eigen risico.

en: Reduce the download time for text-based files.
nl-NL: Verminder de downloadtijd voor op tekst gebaseerde bestanden.

en: Reduced %1$sHTTP%2$s Transactions, %3$sDNS%4$s lookups and reduced document load time
nl-NL: Minder %1$sHTTP%2$s-transacties, %3$sDNS%4$s-zoekopdrachten en kortere laadtijd van documenten

en: Referrer Policy
nl-NL: Verwijzend beleid

en: Referrer groups
nl-NL: Verwijzende groepen

en: Referrers:
nl-NL: Verwijzers:

en: Refresh
nl-NL: Vernieuwen

en: Refresh Analysis
nl-NL: Analyse vernieuwen

en: Refresh analysis
nl-NL: Analyse vernieuwen

en: Refreshing...
nl-NL: Verfrissend...

en: Region:
nl-NL: Regio:

en: Registered fragment groups:
nl-NL: Geregistreerde fragmentgroepen:

en: Regroup selectors:
nl-NL: Hergroepeer selectors:

en: Reject HEAD requests:
nl-NL: HEAD-verzoeken afwijzen:

en: Reject query words:
nl-NL: Zoekwoorden weigeren:

en: Reject reasons:
nl-NL: Redenen afwijzen:

en: Rejected cookies:
nl-NL: Geweigerde cookies:

en: Rejected files:
nl-NL: Geweigerde bestanden:

en: Rejected user agents:
nl-NL: Afgewezen user-agents:

en: Reload %1$sCNAME%2$ss from RackSpace
nl-NL: Herlaad %1$sCNAME%2$ss van RackSpace

en: Remote Path
nl-NL: Extern pad

en: Remove emojis support from your website.
nl-NL: Verwijder emoji-ondersteuning van uw website.

en: Remove it for me
nl-NL: Verwijder het voor mij

en: Remove jquery-migrate support from your website front-end.
nl-NL: Verwijder jQuery-migrate-ondersteuning van de front-end van uw website.

en: Remove last ;
nl-NL: Laatste verwijderen;

en: Remove objects from the %1$sCDN%2$s by specifying the relative path on individual lines below and clicking the "Purge" button when done. For example:
nl-NL: Verwijder objecten uit de %1$sCDN%2$s door het relatieve pad op de afzonderlijke regels hieronder op te geven en als u klaar bent op de knop "Opschonen" te klikken. Bijvoorbeeld:

en: Remove query strings from static resources
nl-NL: Verwijder queryreeksen uit statische bronnen

en: Remove space before !important
nl-NL: Verwijder spatie voor !belangrijk

en: Remove unnecessary backslashes
nl-NL: Verwijder onnodige backslashes

en: Remove wp-embed.js script from your website. oEmbed functionality still works but you will not be able to embed other WordPress posts on your pages.
nl-NL: Verwijder het wp-embed.js-script van uw website. oEmbed-functionaliteit werkt nog steeds, maar u kunt geen andere WordPress-berichten op uw pagina's insluiten.

en: Removes Set-Cookie header for responses.
nl-NL: Verwijdert Set-Cookie-header voor reacties.

en: Render blocking CSS delays a webpage from being visible in a timely manner. Eliminate this easily with the click of a button in W3 Total Cache Pro.
nl-NL: Render blocking CSS zorgt ervoor dat een webpagina niet tijdig zichtbaar is. Elimineer dit eenvoudig met een klik op een knop in W3 Total Cache Pro.

en: Renew Now
nl-NL: Vernieuw nu

en: Replace default hostname with
nl-NL: Vervang standaard hostnaam door

en: Replace site's hostname with:
nl-NL: Vervang de hostnaam van de site door:

en: Replaced URLs for CDN:
nl-NL: Vervangen URL's voor CDN:

en: Report - 30 days
nl-NL: Rapport - 30 dagen

en: Report - 7 days
nl-NL: Rapporteren - 7 dagen

en: Report <acronym title="Uniform Resource Locator">URL</acronym>:
nl-NL: Rapport <acronym title="Uniform Resource Locator">-URL</acronym> :

en: Report Mode Only:
nl-NL: Alleen rapportmodus:

en: Reports
nl-NL: Rapporten

en: Request URI is rejected
nl-NL: Verzoek-URI is afgewezen

en: Request data:
nl-NL: Gegevens aanvragen:

en: Request premium services, suggest a feature or submit a bug using the form below:
nl-NL: Vraag premium services aan, stel een functie voor of dien een bug in via het onderstaande formulier:

en: Request professional %1$ssupport%2$s or troubleshoot issues using the common questions below:
nl-NL: Vraag professionele %1$ssupport%2$s aan of los problemen op met behulp van de onderstaande veelgestelde vragen:

en: Request time
nl-NL: Tijd aanvragen

en: Request-wide
nl-NL: Verzoek-breed

en: Requested cache storage engine is invalid
nl-NL: Aangevraagde cache-opslagengine is ongeldig

en: Requested cache storage engine is not available
nl-NL: Aangevraagde cache-opslagengine is niet beschikbaar

en: Requests
nl-NL: Verzoeken

en: Requests handled by PHP
nl-NL: Verzoeken afgehandeld door PHP

en: Requests/period
nl-NL: Aanvragen/periode

en: Requests/period:
nl-NL: Aanvragen/periode:

en: Requests/sec:
nl-NL: Verzoeken/sec:

en: Requests:
nl-NL: Verzoeken:

en: Required files and directories have been automatically created
nl-NL: Vereiste bestanden en mappen zijn automatisch aangemaakt

en: Requirements: %s
nl-NL: Vereisten: %s

en: Reset configuration:
nl-NL: Configuratie resetten:

en: Resolution:
nl-NL: Oplossing:

en: Resolve issues incorrect odd character encoding that may appear in cached pages.
nl-NL: Los problemen op met onjuiste codering van vreemde tekens die kunnen voorkomen op pagina's in de cache.

en: Resources with a "?" in the %1$sURL%2$s are not cached by some proxy caching servers.
nl-NL: Bronnen met een "?" in de %1$sURL%2$s worden niet gecached door sommige proxy-cachingservers.

en: Responded CSS compression:
nl-NL: Gereageerde CSS-compressie:

en: Responded JS compression:
nl-NL: Gereageerde JS-compressie:

en: Response buffering"
nl-NL: Reactie buffering"

en: Rest API Caching
nl-NL: Rest API-caching

en: Restarting the web server will empty the opcode cache, which means it will have to be rebuilt over time and your site's performance will suffer during this period. Still, an opcode cache should be installed in any case to maximize WordPress performance.
nl-NL: Als u de webserver opnieuw opstart, wordt de opcode-cache leeggemaakt, wat betekent dat deze na verloop van tijd opnieuw moet worden opgebouwd en dat de prestaties van uw site tijdens deze periode zullen afnemen. Toch moet er in ieder geval een opcode-cache worden geïnstalleerd om de prestaties van WordPress te maximaliseren.

en: Restore Default Settings
nl-NL: Standaard instellingen terugzetten

en: Restricts from where the protected resource can embed frames.
nl-NL: Beperkt vanaf waar de beschermde bron frames kan insluiten.

en: Restricts the %1$sURL%2$ss which can be used as the target of form submissions from a given context.
nl-NL: Beperkt de %1$sURL%2$ss die kan worden gebruikt als het doel van formulierinzendingen vanuit een bepaalde context.

en: Restricts the %1$sURL%2$ss which can be used in a document's &lt;base&gt; element.
nl-NL: Beperkt de %1$sURL%2$ss die kan worden gebruikt in het &lt;base&gt;-element van een document.

en: Restricts the set of plugins that can be embedded into a document by limiting the types of resources which can be loaded.
nl-NL: Beperkt de set plug-ins die in een document kunnen worden ingesloten door de typen bronnen te beperken die kunnen worden geladen.

en: Return correct Content-Type header for %1$sXML%2$s files (e.g., feeds and sitemaps). Slows down cache engine.
nl-NL: Retourneer de juiste Content-Type header voor %1$sXML%2$s bestanden (bijv. feeds en sitemaps). Vertraagt de cache-engine.

en: Reverse Proxy
nl-NL: Omgekeerde proxy

en: Revert
nl-NL: Terugdraaien

en: Revert all converted images in the media library.
nl-NL: Zet alle geconverteerde afbeeldingen in de mediabibliotheek terug.

en: Revert all images:
nl-NL: Alle afbeeldingen terugzetten:

en: Revert all settings to the defaults. Any settings staged in preview mode will not be modified.
nl-NL: Zet alle instellingen terug naar de standaardwaarden. Alle instellingen die in de voorbeeldmodus zijn uitgevoerd, worden niet gewijzigd.

en: Reverted
nl-NL: teruggedraaid

en: Reverting...
nl-NL: Terugzetten...

en: Rewrite %1$sURL%2$s structure of objects
nl-NL: Herschrijf %1$sURL%2$s structuur van objecten

en: Rewrite <acronym title="Uniform Resource Locator">URL</acronym> structure
nl-NL: Herschrijf de <acronym title="Uniform Resource Locator">URL</acronym> -structuur

en: Rewrite Rules
nl-NL: Regels herschrijven

en: Rewrite Rules (based on active settings)
nl-NL: Regels herschrijven (op basis van actieve instellingen)

en: Rocket Loader is a general-purpose asynchronous JavaScript loader coupled with a lightweight virtual browser which can safely run any JavaScript code after window.onload.
nl-NL: Rocket Loader is een asynchrone JavaScript-lader voor algemeen gebruik in combinatie met een lichtgewicht virtuele browser die veilig alle JavaScript-code kan uitvoeren na window.onload.

en: Rocket Loader:
nl-NL: Raketlader:

en: SKIP
nl-NL: OVERSLAAN

en: SSL is rejected
nl-NL: SSL wordt geweigerd

en: SSL-FTP connection (FTPS)
nl-NL: SSL-FTP-verbinding (FTPS)

en: Safe optimisations
nl-NL: Veilige optimalisaties

en: Save CloudFlare settings
nl-NL: CloudFlare-instellingen opslaan

en: Save New Relic settings
nl-NL: Nieuwe relikwie-instellingen opslaan

en: Save Settings & Purge Caches
nl-NL: Instellingen opslaan en caches wissen

en: Save all settings
nl-NL: Bewaar alle instellingen

en: Save configuration file
nl-NL: Configuratiebestand opslaan

en: Save server resources or add scale and performance by caching the WordPress Rest API with W3TC Pro.
nl-NL: Bespaar serverbronnen of voeg schaal en prestaties toe door de WordPress Rest API te cachen met W3TC Pro.

en: Script Embed method:
nl-NL: Script Embed-methode:

en: Scripts that were not already detected above may require %1$sprofessional consultation%2$s to implement.
nl-NL: Scripts die hierboven nog niet zijn gedetecteerd, vereisen mogelijk %1$sprofessioneel overleg%2$s om te implementeren.

en: Search result (and similar) pages will be cached if enabled.
nl-NL: Pagina's met zoekresultaten (en vergelijkbare) worden in de cache opgeslagen indien ingeschakeld.

en: Secondary navigation
nl-NL: Secundaire navigatie

en: Secret key not specified.
nl-NL: Geheime sleutel niet gespecificeerd.

en: Secret key:
nl-NL: Geheime sleutel:

en: Secure File Transfer Protocol
nl-NL: Protocol voor beveiligde bestandsoverdracht

en: Secure Shell
nl-NL: Veilige Shell

en: Security Headers
nl-NL: Beveiligingsheaders

en: Security Headers: Quick Reference
nl-NL: Beveiligingsheaders: snelle referentie

en: Security header (%1$sSSL%2$s):
nl-NL: Beveiligingskop (%1$sSSL%2$s):

en: Security level:
nl-NL: Beveiligings niveau:

en: Security violation
nl-NL: Veiligheidsovertreding

en: Select
nl-NL: Selecteer

en: Select %1$s
nl-NL: Selecteer %1$s

en: Select All
nl-NL: Selecteer alles

en: Select Application
nl-NL: Selecteer toepassing

en: Select container to use
nl-NL: Selecteer container om te gebruiken

en: Select distribution to use
nl-NL: Selecteer distributie om te gebruiken

en: Select folder
nl-NL: Selecteer map

en: Select hooks
nl-NL: Selecteer haken

en: Select hooks from the list that should not be cached if user belongs to any of the roles selected below.
nl-NL: Selecteer hooks uit de lijst die niet in de cache mogen worden opgeslagen als de gebruiker tot een van de hieronder geselecteerde rollen behoort.

en: Select host to use
nl-NL: Selecteer host om te gebruiken

en: Select manual mode to use fields on the minify settings tab to specify files to be minified, otherwise files will be minified automatically.
nl-NL: Selecteer handmatige modus om velden op het tabblad Instellingen voor verkleinen te gebruiken om bestanden op te geven die moeten worden verkleind, anders worden bestanden automatisch verkleind.

en: Select region
nl-NL: Selecteer regio

en: Select roles:
nl-NL: Selecteer rollen:

en: Select service to use
nl-NL: Selecteer dienst om te gebruiken

en: Select site to use
nl-NL: Selecteer site om te gebruiken

en: Select stack to use
nl-NL: Selecteer stapel om te gebruiken

en: Select the %1$sCDN%2$s type you wish to use.
nl-NL: Selecteer het %1$sCDN%2$s type dat je wilt gebruiken.

en: Select the %1$sCDN%2$s type you wish to use. %3$s
nl-NL: Selecteer het %1$sCDN%2$s type dat je wilt gebruiken. %3$s

en: Select user roles that %1$sRUM%2$s should be enabled for:
nl-NL: Selecteer gebruikersrollen waarvoor %1$sRUM%2$s moet worden ingeschakeld:

en: Select user roles that should not receive cached pages:
nl-NL: Selecteer gebruikersrollen die geen pagina's in de cache mogen ontvangen:

en: Select user roles that should not use the fragment cache.
nl-NL: Selecteer gebruikersrollen die de fragmentcache niet mogen gebruiken.

en: Select user roles that will use the origin server exclusively:
nl-NL: Selecteer gebruikersrollen die exclusief de oorspronkelijke server zullen gebruiken:

en: Select zone
nl-NL: Selecteer zone

en: Select zone to use
nl-NL: Selecteer zone om te gebruiken

en: Self-hosted / File Transfer Protocol Upload
nl-NL: Zelf-gehost / File Transfer Protocol Uploaden

en: Send session cookies only to secure connections:
nl-NL: Sessiecookies alleen verzenden naar beveiligde verbindingen:

en: Sending...
nl-NL: Bezig met verzenden...

en: Sending:
nl-NL: Bezig met verzenden:

en: Server Error
nl-NL: Serverfout

en: Server Modules &amp; Resources:
nl-NL: Servermodules en bronnen:

en: Server Preparation
nl-NL: Servervoorbereiding

en: Server side exclude:
nl-NL: Serverzijde uitsluiten:

en: Service:
nl-NL: Onderhoud:

en: Services
nl-NL: Diensten

en: Set Last-Modified header
nl-NL: Koptekst laatst gewijzigd instellen

en: Set W3 Total Cache header
nl-NL: Koptekst W3 Total Cache instellen

en: Set cache control header
nl-NL: Koptekst voor cachebesturing instellen

en: Set cookie domain to "%1$s"
nl-NL: Stel het cookiedomein in op "%1$s"

en: Set entity tag (ETag)
nl-NL: Entiteitstag instellen (ETag)

en: Set entity tag (eTag)
nl-NL: Entiteitstag instellen (eTag)

en: Set expires header
nl-NL: Set verloopt koptekst

en: Set objects to publicly accessible on upload:
nl-NL: Stel objecten in op openbaar toegankelijk bij uploaden:

en: Set pragma and cache-control headers to encourage browser caching of files.
nl-NL: Stel pragma en cache-control headers in om browsercaching van bestanden aan te moedigen.

en: Set the ETag header to encourage browser caching of files.
nl-NL: Stel de ETag-header in om browsercaching van bestanden aan te moedigen.

en: Set the Last-Modified header to enable 304 Not Modified response.
nl-NL: Stel de Last-Modified-header in om de reactie 304 Not Modified in te schakelen.

en: Set the expires header to encourage browser caching of files.
nl-NL: Stel de expiratie-header in om browsercaching van bestanden aan te moedigen.

en: Set the permissions of wp-content/ back to 755, e.g.:
nl-NL: Zet de rechten van wp-content/ terug naar 755, bijvoorbeeld:

en: Set this header to assist in identifying optimized files.
nl-NL: Stel deze header in om te helpen bij het identificeren van geoptimaliseerde bestanden.

en: Sets/period:
nl-NL: Reeksen/periode:

en: Setting
nl-NL: Instelling

en: Settings
nl-NL: Instellingen

en: Settings not updated
nl-NL: Instellingen niet bijgewerkt

en: Settings saved.
nl-NL: Instellingen opgeslagen.

en: Settings successfully imported.
nl-NL: Instellingen succesvol geïmporteerd.

en: Settings successfully restored.
nl-NL: Instellingen succesvol hersteld.

en: Settings that affect Browser Cache settings for files hosted by the CDN have been changed. To apply the new settings %s and %s. %s
nl-NL: Instellingen die van invloed zijn op de browsercache-instellingen voor bestanden die door het CDN worden gehost, zijn gewijzigd. Om de nieuwe instellingen %s en %s toe te passen. %s

en: Settings updated
nl-NL: Instellingen bijgewerkt

en: Setup Complete!
nl-NL: Installatie voltooid!

en: Setup Guide
nl-NL: Installatiehandleiding

en: Setup Guide Wizard
nl-NL: Wizard Installatiehandleiding

en: Shared
nl-NL: Gedeeld

en: Shared Server (disk enhanced is best):
nl-NL: Gedeelde server (met schijfverbetering is het beste):

en: Shared Server:
nl-NL: Gedeelde server:

en: Short init
nl-NL: korte initi

en: Show More
nl-NL: Laat meer zien

en: Show converted image attachments in the Media Library.
nl-NL: Geconverteerde afbeeldingsbijlagen weergeven in de mediabibliotheek.

en: Show page rating in admin bar
nl-NL: Paginabeoordeling weergeven in beheerdersbalk

en: Sidebar
nl-NL: Zijbalk

en: Sign Up Now
nl-NL: Meld u nu aan

en: Sign Up Now and Save 25%
nl-NL: Meld u nu aan en bespaar 25%

en: Sign Up Now and save!
nl-NL: Schrijf je nu in en bespaar!

en: Significantly reduce the default %1$sTTL%2$s for comment cookies to reduce the number of authenticated user traffic. Enter -1 to revert to default %3$sTTL%4$s.
nl-NL: Verminder de standaard %1$sTTL%2$s voor commentaarcookies aanzienlijk om het aantal geverifieerde gebruikersverkeer te verminderen. Voer -1 in om terug te keren naar de standaard %3$sTTL%4$s.

en: Simple Authentication and Security Layer
nl-NL: Eenvoudige authenticatie- en beveiligingslaag

en: Simple Notification Service
nl-NL: Eenvoudige meldingsservice

en: Simple optimizations
nl-NL: Eenvoudige optimalisaties

en: Simplified (ignore the query string when delivering a cached resource)
nl-NL: Vereenvoudigd (negeer de queryreeks bij het aanleveren van een bron in de cache)

en: Site was successfully configured.
nl-NL: Site is succesvol geconfigureerd.

en: Site:
nl-NL: Website:

en: Sitemap <acronym title="Uniform Resource Indicator">URL</acronym>:
nl-NL: Sitemap- <acronym title="Uniforme resource-indicator">URL</acronym> :

en: Size used (MB)
nl-NL: Gebruikte grootte (MB)

en: Size used:
nl-NL: Maat gebruikt:

en: Slot time (seconds):
nl-NL: Slottijd (seconden):

en: Slots collected:
nl-NL: Verzamelde slots:

en: Slowest requests (in debug mode only)
nl-NL: Langzaamste verzoeken (alleen in debug-modus)

en: Some %1$sCDN%2$s providers may or may not support %3$sSSL%4$s, contact your vendor for more information.
nl-NL: Sommige %1$sCDN%2$s providers ondersteunen %3$sSSL%4$s al dan niet. Neem contact op met uw leverancier voor meer informatie.

en: Some statistics are available directly on your Performance Dashboard, however, the comprehensive suite of statistics are available on the Statistics screen. Web server logs created by Nginx or Apache can be analyzed if accessible.
nl-NL: Sommige statistieken zijn rechtstreeks beschikbaar op uw prestatiedashboard, maar de uitgebreide reeks statistieken is beschikbaar op het scherm Statistieken. Webserverlogboeken die door Nginx of Apache zijn gemaakt, kunnen indien toegankelijk worden geanalyseerd.

en: Something that describes your zone. Length: 1-255 chars
nl-NL: Iets dat jouw zone beschrijft. Lengte: 1-255 tekens

en: Sometimes, you'll encounter a complex issue involving your cache being purged for an unknown reason. The Purge Logs functionality can help you easily resolve those issues.
nl-NL: Soms kom je een complex probleem tegen waarbij je cache om een onbekende reden wordt opgeschoond. Met de functionaliteit voor het opschonen van logboeken kunt u deze problemen eenvoudig oplossen.

en: Sort Properties
nl-NL: Sorteer eigenschappen

en: Sort Selectors (caution)
nl-NL: Sorteerkiezers (let op)

en: South America (São Paulo)
nl-NL: Zuid-Amerika (São Paulo)

en: Specifies the origins that can serve web fonts.
nl-NL: Specificeert de oorsprong die weblettertypen kan dienen.

en: Specifies valid parents that may embed a page using &lt;frame&gt;, &lt;iframe&gt;, &lt;object&gt;, &lt;embed&gt;, or &lt;applet&gt;.
nl-NL: Specificeert geldige ouders die een pagina mogen insluiten met behulp van &lt;frame&gt;, &lt;iframe&gt;, &lt;object&gt;, &lt;embed&gt; of &lt;applet&gt;.

en: Specifies valid sources for %1$sCSS%2$s stylesheets.
nl-NL: Specificeert geldige bronnen voor %1$sCSS%2$s stylesheets.

en: Specifies valid sources for JavaScript.
nl-NL: Specificeert geldige bronnen voor JavaScript.

en: Specifies valid sources for images and favicons.
nl-NL: Specificeert geldige bronnen voor afbeeldingen en favicons.

en: Specifies valid sources for loading media using the &lt;audio&gt; and &lt;video&gt; elements.
nl-NL: Specificeert geldige bronnen voor het laden van media met behulp van de elementen &lt;audio&gt; en &lt;video&gt;.

en: Specify API Key
nl-NL: API-sleutel opgeven

en: Specify a regular expression that matches your sitemaps.
nl-NL: Geef een reguliere expressie op die overeenkomt met uw sitemaps.

en: Specify account credentials:
nl-NL: Geef accountgegevens op:

en: Specify additional page headers to cache.
nl-NL: Geef extra paginakoppen op om te cachen.

en: Specify additional pages to purge. Including parent page in path. Ex: parent/posts.
nl-NL: Geef extra pagina's op om te wissen. Inclusief bovenliggende pagina in pad. Bijvoorbeeld: ouder/berichten.

en: Specify any additional feed %1$sURL%2$ss to ping on FeedBurner.
nl-NL: Geef een extra feed %1$sURL%2$ss op om te pingen op FeedBurner.

en: Specify any files outside of theme or other common directories to host with the %1$sCDN%2$s.
nl-NL: Specificeer alle bestanden buiten het thema of andere veelvoorkomende mappen om te hosten met de %1$sCDN%2$s.

en: Specify browser cache policy for Cascading Style Sheets and JavaScript files.
nl-NL: Specificeer browsercachebeleid voor Cascading Style Sheets en JavaScript-bestanden.

en: Specify browser cache policy for posts, pages, feeds and text-based files.
nl-NL: Specificeer browsercachebeleid voor berichten, pagina's, feeds en op tekst gebaseerde bestanden.

en: Specify email addresses for completed removal notifications. One email per line.
nl-NL: Geef e-mailadressen op voor voltooide verwijderingsmeldingen. Eén e-mail per regel.

en: Specify external files/libraries that should be combined.
nl-NL: Geef externe bestanden/bibliotheken op die moeten worden gecombineerd.

en: Specify fragment groups that should be managed by W3 Total Cache. Enter one action per line comma delimited, e.g. (group, action1, action2). Include the prefix used for a transient by a theme or plugin.
nl-NL: Specificeer fragmentgroepen die moeten worden beheerd door W3 Total Cache. Voer één actie per regel door komma's gescheiden in, b.v. (groep, actie1, actie2). Voeg het voorvoegsel toe dat door een thema of plug-in voor een transiënt wordt gebruikt.

en: Specify full home %1$sURL%2$ss of your mirrors so that plugin will flush it's cache when content is changed. For example:%3$s http://my-site.com%4$shttp://www.my-site.com%5$shttps://my-site.com
nl-NL: Specificeer volledige home %1$sURL%2$ss van uw mirrors zodat de plug-in zijn cache leegt wanneer inhoud wordt gewijzigd. Bijvoorbeeld:%3$s http://mijn-site.com%4$shttp://www.mijn-site.com%5$shttps://mijn-site.com

en: Specify global browser cache policy.
nl-NL: Geef het algemene browsercachebeleid op.

en: Specify how long a visitor is allowed access to your site after successfully completing a challenge (such as a CAPTCHA). After the %1$sTTL%2$s has expired the visitor will have to complete a new challenge.
nl-NL: Geef op hoe lang een bezoeker toegang heeft tot uw site na het succesvol voltooien van een uitdaging (zoals een CAPTCHA). Nadat de %1$sTTL%2$s is verlopen, moet de bezoeker een nieuwe uitdaging voltooien.

en: Specify memcached password, when %1$sSASL%2$s authentication used
nl-NL: Geef het geheugencache-wachtwoord op wanneer %1$sSASL%2$s-verificatie wordt gebruikt

en: Specify memcached password, when <acronym title="Simple Authentication and Security Layer">SASL</acronym> authentication used
nl-NL: Geef een wachtwoord in de geheugencache op, wanneer <acronym title="Eenvoudige authenticatie- en beveiligingslaag">SASL-</acronym> verificatie wordt gebruikt

en: Specify memcached username, when %1$sSASL%2$s authentication used
nl-NL: Specificeer gebruikersnaam in geheugencache, wanneer %1$sSASL%2$s authenticatie gebruikt

en: Specify memcached username, when <acronym title="Simple Authentication and Security Layer">SASL</acronym> authentication used
nl-NL: Geef memcached gebruikersnaam op, wanneer <acronym title="Eenvoudige authenticatie- en beveiligingslaag">SASL-</acronym> authenticatie wordt gebruikt

en: Specify number of pages that lists posts (archive etc) that should be purged on post updates etc, i.e example.com/ ... example.com/page/5. %1$s0 means all pages that lists posts are purged, i.e example.com/page/2 ... .
nl-NL: Geef het aantal pagina's op met berichten (archief enz.) die moeten worden verwijderd bij berichtupdates enz., bijv. example.com/ ... example.com/page/5. %1$s0 betekent dat alle pagina's met berichten zijn verwijderd, bijv. example.com/page/2 ... .

en: Specify page headers:
nl-NL: Geef paginakoppen op:

en: Specify redis password
nl-NL: Geef opnieuw wachtwoord op

en: Specify redis password, when %1$sSASL%2$s authentication used
nl-NL: Geef het redis-wachtwoord op wanneer %1$sSASL%2$s-verificatie wordt gebruikt

en: Specify the %1$sAPI%2$s Key.
nl-NL: Geef de %1$sAPI%2$s-sleutel op.

en: Specify the %1$sAPI%2$s secret.
nl-NL: Geef het %1$sAPI%2$s-geheim op.

en: Specify the %1$sSNS%2$s topic.
nl-NL: Geef het onderwerp %1$sSNS%2$s op.

en: Specify the Amazon %1$sSNS%2$s service endpoint hostname. If empty, then default "sns.us-east-1.amazonaws.com" will be used.
nl-NL: Geef de hostnaam van het Amazon %1$sSNS%2$s-service-eindpunt op. Indien leeg, wordt standaard "sns.us-east-1.amazonaws.com" gebruikt.

en: Specify the IP addresses of your varnish instances above. The %1$sVCL%2$s's %3$sACL%4$s must allow this request.
nl-NL: Geef hierboven de IP-adressen van uw vernisinstanties op. De %3$sACL%4$s van %1$sVCL%2$s moet dit verzoek toestaan.

en: Specify the cookies for this group. Values like 'cookie', 'cookie=value', and cookie[a-z]+=value[a-z]+ are supported. Remember to escape special characters like spaces, dots or dashes with a backslash. Regular expressions are also supported.
nl-NL: Specificeer de cookies voor deze groep. Waarden zoals 'cookie', 'cookie=waarde' en cookie[a-z]+=waarde[a-z]+ worden ondersteund. Vergeet niet om speciale tekens zoals spaties, punten of streepjes te escapen met een backslash. Reguliere expressies worden ook ondersteund.

en: Specify the directory where files must be uploaded to be accessible in a web browser (the document root).
nl-NL: Geef de map op waar bestanden moeten worden geüpload om toegankelijk te zijn in een webbrowser (de documenthoofdmap).

en: Specify the feed types to purge:
nl-NL: Geef de feedtypen op die moeten worden opgeschoond:

en: Specify the file types in the active theme to host with the %1$sCDN%2$s.
nl-NL: Specificeer de bestandstypes in het actieve thema om te hosten met de %1$sCDN%2$s.

en: Specify the file types within the WordPress core to host with the %1$sCDN%2$s.
nl-NL: Specificeer de bestandstypen in de WordPress-kern die moeten worden gehost met de %1$sCDN%2$s.

en: Specify the interval between download and update of external files in the minify cache. Hint: 6 hours is 21600 seconds. 12 hours is 43200 seconds. 24 hours is 86400 seconds.
nl-NL: Geef het interval op tussen het downloaden en bijwerken van externe bestanden in de minify-cache. Tip: 6 uur is 21600 seconden. 12 uur is 43200 seconden. 24 uur is 86400 seconden.

en: Specify the interval between upload of changed files.
nl-NL: Geef het interval op tussen het uploaden van gewijzigde bestanden.

en: Specify the pages and feeds to purge when posts are created, edited, or comments posted. The defaults are recommended because additional options may reduce server performance:
nl-NL: Geef de pagina's en feeds op die moeten worden opgeschoond wanneer berichten worden gemaakt, bewerkt of opmerkingen worden geplaatst. De standaardinstellingen worden aanbevolen omdat extra opties de serverprestaties kunnen verminderen:

en: Specify the path of files that should not use the %1$sCDN%2$s.
nl-NL: Geef het pad op van bestanden die de %1$sCDN%2$s niet mogen gebruiken.

en: Specify the referrers for this group. Remember to escape special characters like spaces, dots or dashes with a backslash. Regular expressions are also supported.
nl-NL: Geef de verwijzers voor deze groep op. Vergeet niet om speciale tekens zoals spaties, punten of streepjes te escapen met een backslash. Reguliere expressies worden ook ondersteund.

en: Specify the server's address, e.g.: "ftp.domain.com". Try "127.0.0.1" if using a sub-domain on the same server as your site.
nl-NL: Specificeer het adres van de server, bijvoorbeeld: "ftp.domain.com". Probeer "127.0.0.1" als u een subdomein gebruikt op dezelfde server als uw site.

en: Specify the user agents for this group. Remember to escape special characters like spaces, dots or dashes with a backslash. Regular expressions are also supported.
nl-NL: Specificeer de user agents voor deze groep. Vergeet niet om speciale tekens zoals spaties, punten of streepjes te escapen met een backslash. Reguliere expressies worden ook ondersteund.

en: Specify user agents that should not access files hosted with the %1$sCDN%2$s.
nl-NL: Geef user agents op die geen toegang mogen hebben tot bestanden die worden gehost met de %1$sCDN%2$s.

en: Specify user agents that will never receive minified content.
nl-NL: Specificeer user agents die nooit verkleinde inhoud zullen ontvangen.

en: Spread the Word
nl-NL: Vertel het verder

en: StackPath (recommended)
nl-NL: StackPath (aanbevolen)

en: StackPath SecureCDN (Legacy)
nl-NL: StackPath SecureCDN (verouderd)

en: StackPath is a service that lets you speed up your site even more with W3 Total Cache. Sign up now and save!
nl-NL: StackPath is een service waarmee u uw site nog sneller kunt maken met W3 Total Cache. Meld u nu aan en bespaar!

en: StackPath is a service that lets you speed up your site even more with W3 Total Cache. Sign up now to recieve a special offer!
nl-NL: StackPath is een service waarmee u uw site nog sneller kunt maken met W3 Total Cache. Meld u nu aan om een speciale aanbieding te ontvangen!

en: StackPath works magically with W3 Total Cache to speed up your site around the world for as little as $10 per month.
nl-NL: StackPath werkt op magische wijze met W3 Total Cache om uw site over de hele wereld te versnellen voor slechts $ 10 per maand.

en: StackPath works magically with W3 Total Cache.
nl-NL: StackPath werkt magisch met W3 Total Cache.

en: Standard (balance between readability and size)
nl-NL: Standaard (balans tussen leesbaarheid en grootte)

en: Start
nl-NL: Begin

en: Start with minify for your %1$sCSS%2$s using auto mode first. If you have any issues at that step,
    							contact your developer(s) and report a bug. They should be able to point you in the right
    							direction or correct the issue in a future update.
nl-NL: Begin met verkleinen voor uw %1$sCSS%2$s met eerst de automatische modus. Als u problemen ondervindt bij die stap,
    neem contact op met uw ontwikkelaar(s) en meld een bug. Ze zouden je naar rechts moeten kunnen wijzen
    richting of corrigeer het probleem in een toekomstige update.

en: Static Requests/period:
nl-NL: Statische verzoeken/periode:

en: Static Requests/second:
nl-NL: Statische verzoeken/seconde:

en: Static files cache successfully emptied.
nl-NL: De cache van statische bestanden is geleegd.

en: Static time to process (ms):
nl-NL: Statische verwerkingstijd (ms):

en: Statistics
nl-NL: Statistieken

en: Statistics provides near-complete transparency into the behavior of your caching performance, allowing you to identify opportunities to further improve your website speed and ensure operations are working as expected. Includes metrics like cache sizes, object lifetimes, hit vs miss ratio, etc across every caching method configured in your settings.
nl-NL: Statistieken bieden bijna volledige transparantie in het gedrag van uw cachingprestaties, zodat u mogelijkheden kunt identificeren om de snelheid van uw website verder te verbeteren en ervoor te zorgen dat de bewerkingen werken zoals verwacht. Bevat statistieken zoals cachegroottes, levensduur van objecten, hit-versus-ratio, enz. voor elke cachingmethode die in uw instellingen is geconfigureerd.

en: Status
nl-NL: Toestand

en: Status:
nl-NL: Toestand:

en: Still want to get started? Now for the Pro' tips:
nl-NL: Wil je nog aan de slag? Nu voor de Pro'-tips:

en: Storage Engine
nl-NL: Opslagmotor

en: Store transients in database
nl-NL: Transiënten opslaan in database

en: Strict
nl-NL: Streng

en: Strips metadata and compresses your images for faster page load times.
nl-NL: Stript metadata en comprimeert uw afbeeldingen voor snellere laadtijden van pagina's.

en: Subject Public Key Information
nl-NL: Onderwerp openbare sleutelinformatie

en: Subject:
nl-NL: Onderwerp:

en: Submitted
nl-NL: Ingediend

en: Submitted %1$u image for processing. | Submitted %1$u images for processing.
nl-NL[0]: %1$u afbeelding ingediend voor verwerking.
nl-NL[1]: %1$u afbeeldingen ingediend voor verwerking.

en: Subscription level:
nl-NL: Abonnementsniveau:

en: Succeeded
nl-NL: Geslaagd

en: Success
nl-NL: Succes

en: Successful: %1$u | Skipped: %2$u | Errored: %3$u | Invalid: %4$u
nl-NL: Geslaagd: %1$u | Overgeslagen: %2$u | Foutmelding: %3$u | Ongeldig: %4$u

en: Support
nl-NL: Steun

en: Support Us
nl-NL: Steun ons

en: Supported
nl-NL: Ondersteund

en: Swarmify API Key required in order to start optimizing your videos experience
nl-NL: Swarmify API-sleutel vereist om uw video-ervaring te optimaliseren

en: Swarmify extension is currently
nl-NL: Swarmify-extensie is momenteel

en: Swarmify is a service that lets you speed up your site even more with W3 Total Cache.
nl-NL: Swarmify is een service waarmee je je site nog sneller kunt maken met W3 Total Cache.

en: Swarmify%s
nl-NL: Zwermen%s

en: Switch to %1$slist mode%2$s for WebP conversions.
nl-NL: Schakel over naar %1$slist-modus%2$s voor WebP-conversies.

en: System Info
nl-NL: Systeeminformatie

en: Take a minute to update, here's why:
nl-NL: Neem even de tijd om te updaten, dit is waarom:

en: Technical info
nl-NL: Technische informatie

en: Tell Your Friends
nl-NL: Vertel het aan je vrienden

en: Template:
nl-NL: Sjabloon:

en: Test
nl-NL: Testen

en: Test Browser Cache
nl-NL: Browsercache testen

en: Test Closure Compiler
nl-NL: Compiler voor testsluiting

en: Test Cloud Files upload
nl-NL: Uploaden van cloudbestanden testen

en: Test CloudFront distribution
nl-NL: CloudFront-distributie testen

en: Test Database Cache
nl-NL: Databasecache testen

en: Test EdgeCast
nl-NL: EdgeCast testen

en: Test FTP server
nl-NL: FTP-server testen

en: Test MaxCDN
nl-NL: MaxCDN testen

en: Test Microsoft Azure Storage upload
nl-NL: Test Microsoft Azure Storage-upload

en: Test Mirror
nl-NL: Testspiegel

en: Test Object Cache
nl-NL: Cache testobject

en: Test Page Cache
nl-NL: Testpagina-cache

en: Test S3 upload
nl-NL: Test S3-upload

en: Test S3 upload &amp; CloudFront distribution
nl-NL: Test S3-upload &amp; CloudFront-distributie

en: Test StackPath
nl-NL: Stapelpad testen

en: Test TransparentCDN
nl-NL: Test TransparantCDN

en: Test URL:
nl-NL: Test-URL:

en: Test YUI Compressor
nl-NL: Test YUI-compressor:

en: Test failed.
nl-NL: Test gefaald.

en: Test passed
nl-NL: Test geslaagd

en: Test passed.
nl-NL: Test geslaagd.

en: Test the API parameters offered for you site
nl-NL: Test de API-parameters die voor uw site worden aangeboden

en: Test upload
nl-NL: Testupload

en: Testing
nl-NL: Testen

en: Testing complete.  Click Next to advance to the section and see the results.
nl-NL: Testen voltooid. Klik op Volgende om naar de sectie te gaan en de resultaten te bekijken.

en: Thank you! You've been using W3 Total Cache for seven days or so! Please support us:
nl-NL: Dank je! Je gebruikt W3 Total Cache nu ongeveer zeven dagen! Ondersteun ons alstublieft:

en: Thanks for choosing W3TC as your Web Performance Optimization (%1$sWPO%2$s) framework!
nl-NL: Bedankt voor het kiezen van W3TC als uw Web Performance Optimization (%1$sWPO%2$s) framework!

en: The %1$sCache-Control%2$s header tells your browser how it should cache specific files.  The %1$smax-age%2$s setting tells your browser how long, in seconds, it should use its cached version of a file before requesting an updated one.
nl-NL: De %1$sCache-Control%2$s-header vertelt uw browser hoe deze specifieke bestanden moet cachen. De instelling %1$smax-age%2$s vertelt uw browser hoe lang, in seconden, de gecachte versie van een bestand moet worden gebruikt voordat een bijgewerkte wordt aangevraagd.

en: The %1$sTTL%2$s of page cache files is set via the "Expires header lifetime" field in the "%3$sHTML%4$s" section on %5$sBrowser Cache%6$s Settings tab.
nl-NL: De %1$sTTL%2$s van paginacachebestanden wordt ingesteld via het veld "Expires header lifetime" in het gedeelte "%3$sHTML%4$s" op het tabblad Instellingen van %5$sBrowser Cache%6$s.

en: The %1$sTTL%2$s of page cache files is set via the "Expires header lifetime" field in the "Cascading Style Sheets &amp; JavaScript" section on %3$sBrowser Cache%4$s Settings tab.
nl-NL: De %1$sTTL%2$s van paginacachebestanden wordt ingesteld via het veld &quot;Expires header lifetime&quot; in het gedeelte &quot;Cascading Style Sheets &amp; JavaScript&quot; op het tabblad Instellingen van %3$sBrowser Cache%4$s.

en: The %s has unresolved errors. Empty the queue to restore normal operation.
nl-NL: De %s heeft onopgeloste fouten. Maak de wachtrij leeg om de normale werking te herstellen.

en: The <strong>"Access key", "Secret key" and "Bucket"</strong> fields cannot be empty.
nl-NL: De velden <strong>"Toegangssleutel", "Geheime sleutel" en "Bucket"</strong> mogen niet leeg zijn.

en: The <strong>"Access key", "Secret key" and "Replace default hostname with"</strong> fields cannot be empty.
nl-NL: De velden <strong>"Toegangssleutel", "Geheime sleutel" en "Standaard hostnaam vervangen door"</strong> mogen niet leeg zijn.

en: The <strong>"Access key", "Secret key", "Bucket" and "Replace default hostname with"</strong> fields cannot be empty.
nl-NL: De velden <strong>"Toegangssleutel", "Geheime sleutel", "Bucket" en "Standaard hostnaam vervangen door"</strong> mogen niet leeg zijn.

en: The <strong>"Account name", "Account key" and "Container"</strong> fields cannot be empty.
nl-NL: De velden <strong>"Accountnaam", "Accountsleutel" en "Container"</strong> mogen niet leeg zijn.

en: The <strong>"Authorization key"</strong> is not correct.
nl-NL: De <strong>"Autorisatiesleutel"</strong> is niet correct.

en: The <strong>"Replace default hostname with"</strong> field cannot be empty.
nl-NL: Het veld <strong>"Standaard hostnaam vervangen door"</strong> mag niet leeg zijn.

en: The <strong>"Username", "API key", "Container" and "Replace default hostname with"</strong> fields cannot be empty.
nl-NL: De velden <strong>"Gebruikersnaam", "API-sleutel", "Container" en "Standaard hostnaam vervangen door"</strong> mogen niet leeg zijn.

en: The <strong>%s</strong> field(s) cannot be empty.
nl-NL: De <strong>%s</strong> veld(en) mogen niet leeg zijn.

en: The <strong>CURL PHP</strong> extension is not available. Please install it to enable S3 or CloudFront functionality. %s
nl-NL: De extensie <strong>CURL PHP</strong> is niet beschikbaar. Installeer het om de S3- of CloudFront-functionaliteit in te schakelen. %s

en: The Content Security Policy (%1$sCSP%2$s) header reduces the risk of %3$sXSS%4$s attacks by allowing you to define where resources can be retrieved from, preventing browsers from loading data from any other locations. This makes it harder for an attacker to inject malicious code into your site.
nl-NL: De header Content Security Policy (%1$sCSP%2$s) vermindert het risico op %3$sXSS%4$s-aanvallen doordat u kunt definiëren waar bronnen vandaan kunnen worden gehaald, zodat browsers geen gegevens van andere locaties kunnen laden. Dit maakt het voor een aanvaller moeilijker om schadelijke code in uw site te injecteren.

en: The DB cache is flushed successfully.
nl-NL: De DB-cache is met succes leeggemaakt.

en: The Database add-in file db.php is not a W3 Total Cache drop-in.
                    Remove it or disable Database Caching. %s
nl-NL: Het database-invoegbestand db.php is geen W3 Total Cache-drop-in.
                    Verwijder het of schakel Database Caching uit. %s

en: The Expires header already sets the max-age.
nl-NL: De Expires-header stelt de max-leeftijd al in.

en: The Loop
nl-NL: De lus

en: The Object Cache add-in file object-cache.php is not a W3 Total Cache drop-in. Remove it or disable Object Caching. %1$s
nl-NL: Het Object Cache add-in bestand object-cache.php is geen W3 Total Cache drop-in. Verwijder het of schakel Object Caching uit. %1$s

en: The Page Cache add-in file advanced-cache.php is not a W3 Total Cache drop-in.
                        It should be removed. %s
nl-NL: Het Page Cache-invoegbestand advanced-cache.php is geen W3 Total Cache-drop-in.
                        Het moet worden verwijderd. %s

en: The Setup Guide wizard quickly walks you through configuring W3 Total Cache.
nl-NL: De wizard Installatiehandleiding leidt u snel door het configureren van W3 Total Cache.

en: The W3 Total Cache license key can't be verified.
nl-NL: De W3 Total Cache-licentiesleutel kan niet worden geverifieerd.

en: The W3 Total Cache license key is activated for this site.
nl-NL: De W3 Total Cache-licentiesleutel is geactiveerd voor deze site.

en: The W3 Total Cache license key is deactivated for this site.
nl-NL: De W3 Total Cache-licentiesleutel is gedeactiveerd voor deze site.

en: The W3 Total Cache license key is not active for this site.
nl-NL: De W3 Total Cache-licentiesleutel is niet actief voor deze site.

en: The W3 Total Cache license key is not active for this site. You can switch your license to this website following %1$sthis link%2$s
nl-NL: De W3 Total Cache-licentiesleutel is niet actief voor deze site. U kunt uw licentie overzetten naar deze website via %1$sthis link%2$s

en: The W3 Total Cache license key is not active.
nl-NL: De W3 Total Cache-licentiesleutel is niet actief.

en: The W3 Total Cache license key you entered is not valid.
nl-NL: De W3 Total Cache-licentiesleutel die u hebt ingevoerd, is niet geldig.

en: The Web Application Firewall (WAF) examines HTTP requests to your website. It inspects both GET and POST requests and applies rules to help filter out illegitimate traffic from legitimate website visitors.
nl-NL: De Web Application Firewall (WAF) onderzoekt HTTP-verzoeken naar uw website. Het inspecteert zowel GET- als POST-verzoeken en past regels toe om onwettig verkeer van legitieme websitebezoekers uit te filteren.

en: The active theme has changed, please %s now to ensure proper operation. %s
nl-NL: Het actieve thema is gewijzigd, %s nu a.u.b. om een goede werking te garanderen. %s

en: The add-in has been removed.
nl-NL: De invoegtoepassing is verwijderd.

en: The converted image would be larger than the original; conversion canceled.  %1$sLearn more%2$s.
nl-NL: De geconverteerde afbeelding zou groter zijn dan het origineel; conversie geannuleerd. %1$sMeer informatie%2$s.

en: The domain name through which visitors retrieve content. You will be provided with a target domain to use as an alias for this CNAME
nl-NL: De domeinnaam waarmee bezoekers inhoud ophalen. U krijgt een doeldomein dat u als alias voor deze CNAME kunt gebruiken

en: The duration of time in seconds to collect statistics per interval.
nl-NL: De tijdsduur in seconden om statistieken per interval te verzamelen.

en: The following plugins are not compatible with W3 Total Cache and will cause unintended results:
nl-NL: De volgende plug-ins zijn niet compatibel met W3 Total Cache en zullen onbedoelde resultaten veroorzaken:

en: The groups above will be flushed upon setting changes.
nl-NL: De bovenstaande groepen worden gewist bij instellingswijzigingen.

en: The highest rated and most complete WordPress performance plugin. Dramatically improve the speed and user experience of your site. Add browser, page, object and database caching as well as minify and content delivery network (CDN) to WordPress.
nl-NL: De best beoordeelde en meest complete plug-in voor WordPress-prestaties. Verbeter de snelheid en gebruikerservaring van uw site drastisch. Voeg browser-, pagina-, object- en databasecaching toe, evenals minify en content delivery network (CDN) aan WordPress.

en: The interactions and dependencies of %1$sCSS%2$s or %3$sJS%4$s on each other can be complex.
    							Themes and plugins are typically created by various developers and can be combined in
    							millions of combinations. As a result, W3 Total Cache cannot take all of those nuances into
    							account, it just does the operation and let's you tune to what degree it does it, it
    							doesn't "validate" the result or know if it's good or bad; a human must do that.
nl-NL: De interacties en afhankelijkheden van %1$sCSS%2$s of %3$sJS%4$s met elkaar kunnen complex zijn.
    Thema's en plug-ins worden meestal gemaakt door verschillende ontwikkelaars en kunnen worden gecombineerd in
    miljoenen combinaties. Als gevolg hiervan kan W3 Total Cache niet al deze nuances in zich opnemen
    account, het doet gewoon de operatie en laten we je afstemmen in welke mate het het doet, het
    "valideert" het resultaat niet of weet niet of het goed of slecht is; een mens moet dat doen.

en: The minify cache is flushed successfully.
nl-NL: De minify-cache is met succes leeggemaakt.

en: The name should be a single word, and cannot contain any dots (.).
nl-NL: De naam moet uit één woord bestaan en mag geen punten (.) bevatten.

en: The number of intervals that are represented in the graph.
nl-NL: Het aantal intervallen dat in de grafiek wordt weergegeven.

en: The number of seconds to wait before creating another set of cached pages.
nl-NL: Het aantal seconden dat moet worden gewacht voordat een nieuwe set pagina's in de cache wordt gemaakt.

en: The number of seconds to wait before upload attempt.
nl-NL: Het aantal seconden dat moet worden gewacht voordat de uploadpoging wordt ondernomen.

en: The object cache is flushed successfully.
nl-NL: De objectcache is met succes leeggemaakt.

en: The outer distance off the scrolling area from which to start loading the elements (example: 100px, 10%).
nl-NL: De buitenste afstand van het scrollgebied vanaf waar de elementen moeten worden geladen (voorbeeld: 100px, 10%).

en: The page cache is flushed successfully.
nl-NL: De paginacache is met succes leeggemaakt.

en: The page is flushed from cache successfully.
nl-NL: De pagina is met succes uit de cache gewist.

en: The plugin has detected the following issues:.
nl-NL: De plug-in heeft de volgende problemen gedetecteerd:.

en: The plugin is currently %1$s If an option is disabled it means that either your current installation is not compatible or software installation is required.
nl-NL: De plug-in is momenteel %1$s. Als een optie is uitgeschakeld, betekent dit dat uw huidige installatie niet compatibel is of dat software-installatie vereist is.

en: The query string was updated successfully.
nl-NL: De querytekenreeks is bijgewerkt.

en: The required directives for fancy permalinks could not be detected, please confirm they are available: %1$s %2$s
nl-NL: De vereiste richtlijnen voor mooie permalinks konden niet worden gedetecteerd, bevestig dat ze beschikbaar zijn: %1$s %2$s

en: The setting change(s) made either invalidate the cached data or modify the behavior of the site. %1$s now to provide a consistent user experience. %2$s
nl-NL: De aangebrachte wijziging(en) maken de gegevens in de cache ongeldig of wijzigen het gedrag van de site. %1$s nu om een consistente gebruikerservaring te bieden. %2$s

en: The setting change(s) made either invalidate the cached data or modify the behavior of the site. %s now to provide a consistent user experience.
nl-NL: De aangebrachte wijziging(en) maken de gegevens in de cache ongeldig of wijzigen het gedrag van de site. %s nu om een consistente gebruikerservaring te bieden.

en: The support request has been successfully sent.
nl-NL: Het ondersteuningsverzoek is succesvol verzonden.

en: The time it takes between a visitor's browser page request and receiving the first byte of a response is referred to as %1$sTime to First Byte%2$s.
nl-NL: De tijd die nodig is tussen het verzoek om de browserpagina van een bezoeker en het ontvangen van de eerste byte van een reactie, wordt %1$sTime to First Byte%2$s genoemd.

en: The uploads directory is not available. Default WordPress directories will be created: <strong>%s</strong>.
nl-NL: De uploadmap is niet beschikbaar. Standaard WordPress-mappen worden gemaakt: <strong>%s</strong>.

en: The uploads path found in the database (%s) is inconsistent with the actual path. Please manually adjust the upload path either in miscellaneous settings or if not using a custom path %s automatically to resolve the issue.
nl-NL: Het uploadpad in de database (%s) komt niet overeen met het werkelijke pad. Pas het uploadpad handmatig aan in diverse instellingen of als u niet automatisch een aangepast pad %s gebruikt om het probleem op te lossen.

en: Theme file types to upload:
nl-NL: Themabestandstypen om te uploaden:

en: Theme files export
nl-NL: Themabestanden exporteren

en: Theme files, media library attachments, %1$sCSS%2$s, %3$sJS%4$s files etc will appear to load instantly for site visitors.
nl-NL: Themabestanden, bijlagen van mediabibliotheken, %1$sCSS%2$s, %3$sJS%4$s-bestanden enz. lijken onmiddellijk te laden voor sitebezoekers.

en: Theme files, media library attachments, %1$sCSS%2$s, %3$sJS%4$s files etc will quickly for site visitors.
nl-NL: Themabestanden, mediabibliotheekbijlagen, %1$sCSS%2$s, %3$sJS%4$s-bestanden enz. zullen snel beschikbaar zijn voor sitebezoekers.

en: Theme:
nl-NL: Thema:

en: There are lots of reasons why minify cannot work for all sites under all circumstances and they
    				have nothing to do with W3 Total Cache: Your site's content, your server(s), your plugins and
    				your theme are all unique, that means that minify cannot automatically work for everyone.
nl-NL: Er zijn veel redenen waarom minify niet onder alle omstandigheden voor alle sites kan werken en ze
    hebben niets te maken met W3 Total Cache: de inhoud van uw site, uw server(s), uw plug-ins en
    uw thema's zijn allemaal uniek, dat betekent dat minify niet automatisch voor iedereen kan werken.

en: Third Party
nl-NL: Derde partij

en: This directive operates similarly to the &lt;iframe&gt; sandbox attribute by applying restrictions to a page's actions, including preventing popups, preventing the execution of plugins and scripts, and enforcing a same-origin policy.
nl-NL: Deze richtlijn werkt op dezelfde manier als het &lt;iframe&gt; sandbox-kenmerk door beperkingen toe te passen op de acties van een pagina, waaronder het voorkomen van pop-ups, het voorkomen van de uitvoering van plug-ins en scripts en het afdwingen van een beleid van dezelfde oorsprong.

en: This enables inclusion of %1$sRUM%2$s when using Page Cache together with Browser Cache gzip or when using Page Cache with Disc: Enhanced
nl-NL: Dit maakt opname van %1$sRUM%2$s mogelijk bij gebruik van Page Cache samen met Browser Cache gzip of bij gebruik van Page Cache met Schijf: Verbeterd

en: This field is %1$salso required%2$s and represents your backup %3$sSPKI%4$s fingerprint. This pin is any public key not in your current certificate chain and serves as a backup in case your certificate expires or has to be revoked.
nl-NL: Dit veld is %1$salso vereist%2$s en vertegenwoordigt uw back-up %3$sSPKI%4$s-vingerafdruk. Deze pin is een openbare sleutel die niet in uw huidige certificaatketen zit en dient als back-up voor het geval uw certificaat verloopt of moet worden ingetrokken.

en: This field is %1$srequired%2$s and represents a %3$sSPKI%4$s fingerprint. This pin is any public key within your current certificate chain.
nl-NL: Dit veld is %1$srequired%2$s en vertegenwoordigt een %3$sSPKI%4$s-vingerafdruk. Deze pin is een openbare sleutel binnen uw huidige certificaatketen.

en: This header enables the %1$sXSS%2$s filter. It helps to stop malicious scripts from being injected into your website. Although this is already built into and enabled by default in most browsers today it is made available here to enforce its reactivation if it was disabled within the user's browser.
nl-NL: Met deze koptekst wordt het filter %1$sXSS%2$s ingeschakeld. Het helpt voorkomen dat kwaadaardige scripts in uw website worden geïnjecteerd. Hoewel dit tegenwoordig al is ingebouwd in en standaard is ingeschakeld in de meeste browsers, wordt het hier beschikbaar gemaakt om heractivering af te dwingen als het was uitgeschakeld in de browser van de gebruiker.

en: This header restricts the values of the referer header in outbound links.
nl-NL: Deze header beperkt de waarden van de referer-header in uitgaande links.

en: This instructs the browser to not MIME-sniff a response outside its declared content-type. It helps to reduce drive-by download attacks and stops sites from serving malevolent content that could masquerade as an executable or dynamic HTML file.
nl-NL: Dit instrueert de browser om een antwoord buiten het gedeclareerde inhoudstype niet te MIME-snuiven. Het helpt drive-by download-aanvallen te verminderen en voorkomt dat sites kwaadaardige inhoud aanbieden die zich zou kunnen voordoen als een uitvoerbaar of dynamisch HTML-bestand.

en: This is not a valid post id.
nl-NL: Dit is geen geldig post-ID.

en: This is required when using New Relic on a network install to set the proper names for sites.
nl-NL: Dit is vereist bij gebruik van New Relic op een netwerkinstallatie om de juiste namen voor sites in te stellen.

en: This optional field can be used to specify a %1$sURL%2$s that clients will send reports to if pin validation failures occur. The report is sent as a POST request with a JSON body.
nl-NL: Dit optionele veld kan worden gebruikt om een %1$sURL%2$s op te geven waarnaar klanten rapporten zullen sturen als pin-validatiefouten optreden. Het rapport wordt verzonden als een POST-verzoek met een JSON-body.

en: This setting prevents attacks that are caused by passing session IDs in %1$sURL%2$ss.
nl-NL: Deze instelling voorkomt aanvallen die worden veroorzaakt door het doorgeven van sessie-ID's in %1$sURL%2$ss.

en: This tells the browser if it is permitted to render a page within a frame-like tag (i.e., &lt;frame&gt;, &lt;iframe&gt; or &lt;object&gt;). This is useful for preventing clickjacking attacks.
nl-NL: Dit vertelt de browser of het is toegestaan om een pagina weer te geven binnen een frame-achtige tag (dwz &lt;frame&gt;, &lt;iframe&gt; of &lt;object&gt;). Dit is handig om clickjacking-aanvallen te voorkomen.

en: This tells the user's browser not to make the session cookie accessible to client side scripting such as JavaScript. This makes it harder for an attacker to hijack the session ID and masquerade as the effected user.
nl-NL: Dit vertelt de browser van de gebruiker om de sessiecookie niet toegankelijk te maken voor client-side scripting zoals JavaScript. Dit maakt het voor een aanvaller moeilijker om de sessie-ID te kapen en zich voor te doen als de getroffen gebruiker.

en: This tool allows you to modify the URL of Media Library attachments. Use it if the "WordPress address (%1$sURL%2$s)" value has been changed in the past.
nl-NL: Met deze tool kunt u de URL van mediabibliotheekbijlagen wijzigen. Gebruik het als de waarde "WordPress-adres (%1$sURL%2$s)" in het verleden is gewijzigd.

en: This tool lists the pending file uploads and deletions.
nl-NL: Deze tool geeft een overzicht van de in behandeling zijnde uploads en verwijderingen van bestanden.

en: This tool will copy post or page attachments into the Media Library allowing WordPress to work as intended.
nl-NL: Deze tool kopieert post- of paginabijlagen naar de mediabibliotheek, zodat WordPress werkt zoals bedoeld.

en: This tool will upload files of the selected type to content delivery network provider.
nl-NL: Deze tool uploadt bestanden van het geselecteerde type naar de provider van het content delivery netwerk.

en: This website domain has to be %1$sCNAME%2$s pointing to this %3$sCDN%4$s domain for %5$sHTTP%6$s requests
nl-NL: Dit websitedomein moet %1$sCNAME%2$s zijn en verwijzen naar dit %3$sCDN%4$s-domein voor %5$sHTTP%6$s-verzoeken

en: This website domain has to be %1$sCNAME%2$s pointing to this %3$sCDN%4$s domain for %5$sHTTPS%6$s requests
nl-NL: Dit websitedomein moet %1$sCNAME%2$s zijn en verwijzen naar dit %3$sCDN%4$s-domein voor %5$sHTTPS%6$s-verzoeken

en: This website domain has to be CNAME pointing to this %1$sCDN%2$s domain for %3$sHTTP%4$s requests
nl-NL: Dit websitedomein moet CNAME zijn en naar dit %1$sCDN%2$s-domein verwijzen voor %3$sHTTP%4$s-verzoeken

en: This widget requires JavaScript.
nl-NL: Deze widget vereist JavaScript.

en: This will prevent the user's session ID from being transmitted in plain text, making it much harder to hijack the user's session.
nl-NL: Dit voorkomt dat de sessie-ID van de gebruiker in platte tekst wordt verzonden, waardoor het veel moeilijker wordt om de sessie van de gebruiker te kapen.

en: Threshold
nl-NL: Drempel

en: Time (ms)
nl-NL: Tijd (ms)

en: Time elapsed:
nl-NL: Verstreken tijd:

en: Time per request (ms)
nl-NL: Tijd per aanvraag (ms)

en: Time taken for ObjectCache activity
nl-NL: Tijd nodig voor ObjectCache-activiteit

en: Time taken for database activity
nl-NL: Tijd nodig voor database-activiteit

en: Time taken:
nl-NL: Tijd genomen:

en: Time to First Byte
nl-NL: Tijd tot eerste byte

en: Time to Live
nl-NL: Tijd om te leven

en: Time-to-Live
nl-NL: Tijd om te leven

en: To get started with minify, we've identified the following external CSS and JS objects in the
nl-NL: Om met minify aan de slag te gaan, hebben we de volgende externe CSS- en JS-objecten geïdentificeerd in de:

en: To improve %1$sBrowser Cache%2$s, we recommend enabling %1$sBrowser Cache%2$s.
nl-NL: Om %1$sBrowser Cache%2$s te verbeteren, raden we aan om %1$sBrowser Cache%2$s in te schakelen.

en: To obtain API key you can %1$s, log in, and paste the key in above field.
nl-NL: Om de API-sleutel te verkrijgen, kunt u %1$s inloggen en de sleutel in het bovenstaande veld plakken.

en: To preview any changed settings (without deploying): %1$s
nl-NL: Een voorbeeld van gewijzigde instellingen bekijken (zonder te implementeren): %1$s

en: To rebuild the database cache use the
nl-NL: Om de databasecache opnieuw op te bouwen, gebruikt u de

en: To rebuild the minify cache use the %1$s operation.
nl-NL: Gebruik de bewerking %1$s om de minify-cache opnieuw op te bouwen.

en: To rebuild the object cache use the
nl-NL: Gebruik de om de objectcache opnieuw te bouwen

en: To rebuild the page cache use the %1$s operation
nl-NL: Gebruik de bewerking %1$s om de paginacache opnieuw op te bouwen

en: To render your website, browsers must download many different types of assets, including javascript files, CSS stylesheets, images, and more.  For most assets, once a browser has downloaded them, they shouldn't have to download them again.
nl-NL: Om uw website weer te geven, moeten browsers veel verschillende soorten middelen downloaden, waaronder javascript-bestanden, CSS-stylesheets, afbeeldingen en meer. Voor de meeste middelen geldt dat als een browser ze eenmaal heeft gedownload, ze ze niet opnieuw hoeven te downloaden.

en: To upload files in blogs.dir for current blog write wp-content/&lt;currentblog&gt;/.
nl-NL: Om bestanden in blogs.dir voor huidige blog te uploaden, schrijft u wp-content/&lt;currentblog&gt;/.

en: Token:
nl-NL: Munt:

en: Tools
nl-NL: Hulpmiddelen

en: Top 5 slowest times
nl-NL: Top 5 langzaamste tijden

en: Topic <acronym title="Identification">ID</acronym>:
nl-NL: Onderwerp- <acronym title="Identificatie">ID</acronym> :

en: Total Cache Image Service
nl-NL: Totale cache-afbeeldingsservice

en: Total Cache Image Service has been activated. Now, you can %1$sadjust the settings%2$s or go to the %3$sMedia Library%2$s to convert images to WebP.  %4$sLearn more%2$s.
nl-NL: Total Cache Image Service is geactiveerd. Nu kunt u %1$s de instellingen aanpassen%2$s of naar de %3$sMedia Library%2$s gaan om afbeeldingen naar WebP te converteren. %4$sMeer informatie%2$s.

en: Total files:
nl-NL: Totaal bestanden:

en: Total media library attachments:
nl-NL: Totaal mediabibliotheekbijlagen:

en: Total posts:
nl-NL: Totaal aantal berichten:

en: Total queries:
nl-NL: Totaal aantal zoekopdrachten:

en: Total query time:
nl-NL: Totale zoektijd:

en: Total:
nl-NL: Totaal:

en: Traffic Type:
nl-NL: Verkeerstype:

en: Transferred
nl-NL: overgedragen

en: Transparent content delivery network (%1$sCDN%2$s) integration with Media Library, theme files and WordPress core
nl-NL: Transparant netwerk voor levering van inhoud (%1$sCDN%2$s) integratie met mediabibliotheek, themabestanden en WordPress core

en: TransparentCDN
nl-NL: TransparantCDN

en: Transport Layer Security
nl-NL: Beveiliging van transportlaag

en: True client IP:
nl-NL: Echte client-IP:

en: Try this option if your hosting environment uses a network based file system for a possible performance improvement.
nl-NL: Probeer deze optie als uw hostingomgeving een netwerkgebaseerd bestandssysteem gebruikt voor een mogelijke prestatieverbetering.

en: Typically minification of advertiser code, analytics/statistics or any other types of tracking code is not recommended.
nl-NL: Doorgaans wordt het verkleinen van de adverteerderscode, analyses/statistieken of andere soorten trackingcodes niet aanbevolen.

en: UNKNOWN
nl-NL: ONBEKEND

en: URL rewrite:
nl-NL: URL herschrijven:

en: US East (N. Virginia)
nl-NL: VS Oost (N. Virginia)

en: US East (Ohio)
nl-NL: VS Oost (Ohio)

en: US West (N. California)
nl-NL: VS West (N. Californië)

en: US West (Oregon)
nl-NL: VS West (Oregon)

en: Unable to connect to the filesystem (using %1$s). Please confirm your credentials.  %2$s
nl-NL: Kan geen verbinding maken met het bestandssysteem (met %1$s). Bevestig uw inloggegevens. %2$s

en: Unable to fetch Page Speed results.
nl-NL: Kan resultaten van paginasnelheid niet ophalen.

en: Unable to purge (%s).
nl-NL: Kan niet opschonen (%s).

en: Unable to purge attachment.
nl-NL: Kan bijlage niet opschonen.

en: Unable to purge post.
nl-NL: Kan bericht niet opschonen.

en: Unable to send the support request.
nl-NL: Kan het ondersteuningsverzoek niet verzenden.

en: Unable to upload config file.
nl-NL: Kan configuratiebestand niet uploaden.

en: Unauthenticated users may view a cached version of the last authenticated user's view of a given page. Disabling this option is not recommended.
nl-NL: Niet-geverifieerde gebruikers kunnen een gecachte versie bekijken van de weergave van een bepaalde pagina door de laatste geverifieerde gebruiker. Het uitschakelen van deze optie wordt niet aanbevolen.

en: Unavailable
nl-NL: Niet beschikbaar

en: Unconverted:
nl-NL: niet-geconverteerd:

en: Under Attack
nl-NL: Onder aanval

en: Unfortunately the PHP installation is incomplete, the %1$szlib module is missing%2$s. This is a core PHP module. Notify the server administrator. %3$s
nl-NL: Helaas is de PHP-installatie onvolledig, de %1$szlib-module ontbreekt%2$s. Dit is een kern PHP-module. Breng de serverbeheerder op de hoogte. %3$s

en: Uniform Resource Identifier
nl-NL: Uniform resource-ID

en: Uniform Resource Indicator
nl-NL: Uniforme resource-indicator

en: Universal Resource Indicator
nl-NL: Universele bronindicator

en: Unknown
nl-NL: Onbekend

en: Unknown error
nl-NL: Onbekende fout

en: Unknown type
nl-NL: Onbekend type

en: Unlimited
nl-NL: Onbeperkt

en: Unlock more performance options
nl-NL: Ontgrendel meer prestatie-opties

en: Unlock more speed, %1$s now!
nl-NL: Ontgrendel meer snelheid, %1$s nu!

en: Unlocking the fragment caching module delivers enhanced performance for plugins and themes that use the WordPress Transient API.
nl-NL: Het ontgrendelen van de module voor fragmentcaching levert verbeterde prestaties voor plug-ins en thema's die de WordPress Transient API gebruiken.

en: Unsuccessful file transfer queue.
nl-NL: Mislukte wachtrij voor bestandsoverdracht.

en: Update external files every:
nl-NL: Update externe bestanden elke:

en: Update interval:
nl-NL: Bijwerkingsonderbreking:

en: Update media query string
nl-NL: Mediaquery-tekenreeks bijwerken

en: Update via FTP
nl-NL: Bijwerken via FTP

en: Upgrade to Pro
nl-NL: Upgraden naar Pro

en: Upgrade your New Relic account to enable more metrics.
nl-NL: Upgrade uw New Relic-account om meer statistieken in te schakelen.

en: Upgraded WordPress? Please %s files now to ensure proper operation. %s
nl-NL: WordPress geüpgraded? Gelieve %s bestanden nu om een goede werking te verzekeren. %s

en: Upload
nl-NL: Uploaden

en: Upload and replace the active settings file.
nl-NL: Upload en vervang het actieve instellingenbestand.

en: Upload attachments
nl-NL: Bijlagen uploaden

en: Upload custom files
nl-NL: Aangepaste bestanden uploaden

en: Upload includes files
nl-NL: Uploaden bevat bestanden

en: Upload minify files
nl-NL: Upload minify-bestanden

en: Upload queue
nl-NL: Upload wachtrij

en: Upload queue is empty
nl-NL: Uploadwachtrij is leeg

en: Upload theme files
nl-NL: Themabestanden uploaden

en: Uppercase
nl-NL: hoofdletters

en: Usage Statistics
nl-NL: Gebruiksstatistieken

en: Usage Statistics is collected only when Debug Mode is enabled.
nl-NL: Gebruiksstatistieken worden alleen verzameld als de foutopsporingsmodus is ingeschakeld.

en: Use %1$sPHP%2$s function to set application name:
nl-NL: Gebruik de functie %1$sPHP%2$s om de applicatienaam in te stellen:

en: Use %1$sRUM%2$s only for following user roles
nl-NL: Gebruik %1$sRUM%2$s alleen voor het volgen van gebruikersrollen

en: Use %1$sinline%2$s method only when your website has just a few pages
nl-NL: Gebruik de %1$sinline%2$s-methode alleen als uw website maar een paar pagina's heeft

en: Use <acronym title="Content Delivery Network">CDN</acronym> links for the Media Library on admin pages
nl-NL: Gebruik <acronym title="Content Delivery Network">CDN-</acronym> links voor de mediabibliotheek op beheerderspagina&#39;s

en: Use Regular Expressions for file name matching
nl-NL: Gebruik reguliere expressies voor het matchen van bestandsnamen

en: Use binary protocol:
nl-NL: Gebruik binair protocol:

en: Use common settings
nl-NL: Gebruik algemene instellingen

en: Use cookies to store session IDs:
nl-NL: Gebruik cookies om sessie-ID's op te slaan:

en: Use default %1$sSSH%2$s public/private key files
nl-NL: Gebruik standaard %1$sSSH%2$s openbare/private sleutelbestanden

en: Use passive %1$sFTP%2$s mode
nl-NL: Gebruik passieve %1$sFTP%2$s modus

en: Use persistent connection:
nl-NL: Permanente verbinding gebruiken:

en: Use preview mode to test configuration scenarios prior to releasing them (deploy) on the actual site. Preview mode remains active even after deploying settings until the feature is disabled.
nl-NL: Gebruik de preview-modus om configuratiescenario's te testen voordat ze worden vrijgegeven (implementeren) op de eigenlijke site. De voorbeeldmodus blijft actief, zelfs na het implementeren van instellingen, totdat de functie wordt uitgeschakeld.

en: Use single network configuration file for all sites.
nl-NL: Gebruik een enkel netwerkconfiguratiebestand voor alle sites.

en: Use specific settings
nl-NL: Specifieke instellingen gebruiken

en: Use that to store transients in database even when external cache is used. That allows transient values to survive object cache cleaning / expiration
nl-NL: Gebruik dat om transiënten in de database op te slaan, zelfs wanneer externe cache wordt gebruikt. Hierdoor kunnen tijdelijke waarden het opschonen / verlopen van de objectcache overleven

en: Use the caching statistics to compare the performance of different configurations like caching methods, object lifetimes and so on. Did you know that we offer premium support, customization and audit services? %1$sClick here for more information%2$s.
nl-NL: Gebruik de caching-statistieken om de prestaties van verschillende configuraties te vergelijken, zoals caching-methoden, levensduur van objecten, enzovoort. Wist u dat wij premium ondersteuning, maatwerk en auditdiensten bieden? %1$sKlik hier voor meer informatie%2$s.

en: Use the system reported averages of CPU resource usage.
nl-NL: Gebruik de door het systeem gerapporteerde gemiddelden van het CPU-resourcegebruik.

en: Used (%):
nl-NL: Gebruikt (%):

en: Used by
nl-NL: Gebruikt door

en: Used:
nl-NL: Gebruikt:

en: User Agent groups
nl-NL: User Agent-groepen

en: User Agent:
nl-NL: Gebruikersagent:

en: User Agents:
nl-NL: Gebruikersagenten:

en: User Experience
nl-NL: Gebruikerservaring

en: User agents:
nl-NL: Gebruikersagenten:

en: User experience is an important aspect of every web site and all web sites can benefit from effective caching and file size reduction. We have applied web site optimization methods typically used with high traffic sites and simplified their implementation. Coupling these methods either %1$s and/or opcode caching and the %2$sCDN%3$s of your choosing to provide the following features and benefits:
nl-NL: Gebruikerservaring is een belangrijk aspect van elke website en alle websites kunnen profiteren van effectieve caching en vermindering van de bestandsgrootte. We hebben methoden voor websiteoptimalisatie toegepast die doorgaans worden gebruikt bij sites met veel verkeer en de implementatie ervan vereenvoudigd. Door deze methoden te koppelen aan %1$s en/of opcode-caching en de %2$sCDN%3$s van uw keuze, krijgt u de volgende functies en voordelen:

en: User is logged in
nl-NL: Gebruiker is ingelogd

en: Username:
nl-NL: Gebruikersnaam:

en: Users who upgrade to W3 Total Cache Pro will have access to the new Statistics page, which provides an in-depth view of the performance of your site.
nl-NL: Gebruikers die upgraden naar W3 Total Cache Pro hebben toegang tot de nieuwe pagina Statistieken, die een diepgaand inzicht geeft in de prestaties van uw site.

en: Using binary protocol can increase throughput.
nl-NL: Het gebruik van een binair protocol kan de doorvoer verhogen.

en: Using persistent connection doesn't reinitialize memcached driver on each request
nl-NL: Als u een permanente verbinding gebruikt, wordt de geheugencache-driver niet bij elk verzoek opnieuw geïnitialiseerd

en: Using persistent connection doesn't reinitialize redis driver on each request
nl-NL: Als u een permanente verbinding gebruikt, wordt het redis-stuurprogramma niet opnieuw geïnitialiseerd bij elk verzoek

en: Valid image data is required.
nl-NL: Geldige afbeeldingsgegevens zijn vereist.

en: Varnish Configuration Language
nl-NL: Vernisconfiguratietaal

en: Varnish servers successfully purged.
nl-NL: Varnish-servers zijn verwijderd.

en: Varnish servers:
nl-NL: Vernisservers:

en: Verify TLS Certificates
nl-NL: TLS-certificaten verifiëren

en: Verify TLS Certificates:
nl-NL: TLS-certificaten verifiëren:

en: Verify URI
nl-NL: URI verifiëren

en: Verify license key
nl-NL: Licentiesleutel verifiëren

en: Verify rewrite rules
nl-NL: Herschrijfregels verifiëren

en: Verify the server's certificate when connecting via TLS.
nl-NL: Controleer het servercertificaat wanneer u verbinding maakt via TLS.

en: Version %s
nl-NL: Versie %s

en: Version:
nl-NL: Versie:

en: View all
nl-NL: Bekijk alles

en: View detailed information about your site’s performance
nl-NL: Gedetailleerde informatie over de prestaties van uw site bekijken

en: View required changes
nl-NL: Vereiste wijzigingen bekijken

en: Visibility:
nl-NL: Zichtbaarheid:

en: Visit author homepage
nl-NL: Bezoek de homepage van de auteur

en: Visit extension site
nl-NL: Bezoek extensiesite

en: Visualize your performance over time with graphs
nl-NL: Visualiseer uw prestaties in de loop van de tijd met grafieken

en: Vote:
nl-NL: Stemmen:

en: W3 Total Cache
nl-NL: W3 totale cache

en: W3 Total Cache %1$sby W3 EDGE %2$s&reg;%3$s%4$s
nl-NL: W3 totale cache %1$sby W3 EDGE %2$s®%3$s%4$s

en: W3 Total Cache Error:
nl-NL: W3 Totale cachefout:

en: W3 Total Cache has detected that you do not have a %1$s configured
nl-NL: W3 Total Cache heeft gedetecteerd dat u geen %1$s hebt geconfigureerd

en: W3 Total Cache has detected that you do not have a Backup Plugin installed.
nl-NL: W3 Total Cache heeft gedetecteerd dat u geen back-upplug-in hebt geïnstalleerd.

en: W3 Total Cache's Page caching cannot work effectively when WPML Language URL formatis "Language name added as a parameter" used. Please consider another URL format. Visit the WPML -&gt; Languages settings. %s
nl-NL: De paginacaching van W3 Total Cache kan niet effectief werken wanneer de URL-indeling van de WPML-taal &quot;Taalnaam toegevoegd als parameter&quot; wordt gebruikt. Overweeg een ander URL-formaat. Ga naar de instellingen voor WPML -&gt; Talen. %s

en: W3 Total Cache: Statistics collection is currently enabled. This consumes additional resources, and is not recommended to be run continuously. %s %s
nl-NL: W3 Total Cache: het verzamelen van statistieken is momenteel ingeschakeld. Dit verbruikt extra bronnen en het wordt niet aanbevolen om continu te worden uitgevoerd. %s %s

en: W3TC Community Edition
nl-NL: W3TC Community-editie

en: W3TC Configuration
nl-NL: W3TC-configuratie

en: WP Error:
nl-NL: WP-fout:

en: WP_ADMIN page
nl-NL: WP_ADMIN-pagina

en: WP_CACHE define:
nl-NL: WP_CACHE definiëren:

en: Want even faster speeds? The full site delivery Content Delivery Network will speed up your website by over 60% to increase conversions, revenue and reach your website visitors globally. With a Full Site Content Delivery Network (CDN), your website and all its assets will be available instantly to your visitors all over the world at blazing fast speeds.
nl-NL: Wil je nog hogere snelheden? Het Content Delivery Network voor volledige sitebezorging versnelt uw website met meer dan 60% om conversies en inkomsten te verhogen en uw websitebezoekers wereldwijd te bereiken. Met een Full Site Content Delivery Network (CDN) zijn uw website en al zijn middelen onmiddellijk en razendsnel beschikbaar voor uw bezoekers over de hele wereld.

en: We recommend that you use %1$s%2$sIAM%3$s%4$s to create a new policy for %5$sAWS%6$s services that have limited permissions. A helpful tool: %7$s%8$sAWS%9$s Policy Generator%10$s
nl-NL: We raden u aan %1$s%2$sIAM%3$s%4$s te gebruiken om een nieuw beleid te maken voor %5$sAWS%6$s-services met beperkte rechten. Een handig hulpmiddel: %7$s%8$sAWS%9$s Beleidsgenerator%10$s

en: We'll test your homepage with Page Cache disabled and then with several storage engines.  You should review the test results and choose the best for your website.
nl-NL: We testen uw startpagina met Page Cache uitgeschakeld en vervolgens met verschillende opslagengines. U moet de testresultaten bekijken en de beste voor uw website kiezen.

en: We're here to help you!  Visit our %1$sSupport Center%2$s for helpful information and to ask questions.
nl-NL: We zijn er om je te helpen! Bezoek ons %1$sOndersteuningscentrum%2$s voor nuttige informatie en om vragen te stellen.

en: Web Performance Optimization
nl-NL: Optimalisatie van webprestaties

en: Web Requests
nl-NL: Webverzoeken

en: Web Transaction times
nl-NL: Tijden van webtransacties

en: Web application firewall:
nl-NL: Firewall voor webapplicaties:

en: Webserver type generating access logs.
nl-NL: Type webserver die toegangslogboeken genereert.

en: Webserver:
nl-NL: Web Server:

en: Website visitors cannot navigate your website until a given page is ready - reduce the wait time with this feature.
nl-NL: Websitebezoekers kunnen pas door uw website navigeren als een bepaalde pagina gereed is - verkort de wachttijd met deze functie.

en: Welcome
nl-NL: Welkom

en: Welcome to the W3 Total Cache Setup Guide!
nl-NL: Welkom bij de W3 Total Cache-installatiegids!

en: What is minification exactly?
nl-NL: Wat is minificatie precies?

en: What's Next?
nl-NL: Wat is het volgende?

en: When %1$sSSL%2$s pages are returned no %3$sCDN%4$s %5$sURL%6$ss will appear in HTML pages.
nl-NL: Wanneer %1$sSSL%2$s pagina's worden geretourneerd, verschijnt er geen %3$sCDN%4$s %5$sURL%6$ss op HTML-pagina's.

en: When Amazon ElastiCache used, specify configuration endpoint as Memcached host
nl-NL: Wanneer Amazon ElastiCache wordt gebruikt, specificeert u het configuratie-eindpunt als Memcached-host

en: When Amazon ElastiCache used, specify configuration endpoint as Memecached host
nl-NL: Wanneer Amazon ElastiCache wordt gebruikt, specificeert u het configuratie-eindpunt als Memecached-host

en: When enabled, Always Online will serve pages from our cache if your server is offline
nl-NL: Indien ingeschakeld, zal Always Online pagina's uit onze cache weergeven als uw server offline is

en: When enabled, the Hotlink Protection option ensures that other sites cannot suck up your bandwidth by building pages that use images hosted on your site.
nl-NL: Indien ingeschakeld, zorgt de Hotlink Protection-optie ervoor dat andere sites uw bandbreedte niet opzuigen door pagina's te bouwen die afbeeldingen gebruiken die op uw site worden gehost.

en: Whenever settings are changed, a new query string will be generated and appended to objects allowing the new policy to be applied.
nl-NL: Telkens wanneer instellingen worden gewijzigd, wordt een nieuwe queryreeks gegenereerd en aan objecten toegevoegd, zodat het nieuwe beleid kan worden toegepast.

en: Where your access log is located.
nl-NL: Waar uw toegangslogboek zich bevindt.

en: Whitespace only
nl-NL: Alleen witruimte

en: Who do I thank for all of this?
nl-NL: Wie bedank ik voor dit alles?

en: Widget statistics interval:
nl-NL: Widgetstatistieken interval:

en: WordPress Resources
nl-NL: WordPress-bronnen

en: WordPress caches objects used to build pages, but does not reuse them for future page requests.
nl-NL: WordPress slaat objecten op die worden gebruikt om pagina's te bouwen, maar hergebruikt ze niet voor toekomstige paginaverzoeken.

en: Wrap after:
nl-NL: Wikkel na:

en: Write-able
nl-NL: Schrijfbaar

en: X-<acronym title="Cross-Site Scripting">XSS</acronym>-Protection
nl-NL: X <acronym title="Cross-site scripting">-XSS</acronym> -Bescherming

en: X-Content-Type-Options
nl-NL: X-Inhoud-Type-opties

en: X-Frame-Options
nl-NL: X-Frame-opties

en: XMLRPC request
nl-NL: XMLRPC-verzoek

en: XSL not tracked
nl-NL: XSL niet gevolgd

en: YUI Compressor
nl-NL: YUI-compressor

en: YUI Compressor (PHP)
nl-NL: YUI-compressor (PHP)

en: Yearly archive pages
nl-NL: Jaarlijkse archiefpagina's

en: Yes = Don't Enforce HPKP
nl-NL: Ja = HPKP niet afdwingen

en: Yes, remove it for me
nl-NL: Ja, verwijder het voor mij

en: Yes, sign me up.
nl-NL: Ja, meld mij aan.

en: You can use placeholders {wp_content_dir}, {plugins_dir}, {uploads_dir} instead of writing folder paths (wp-content, wp-content/plugins, wp-content/uploads).
nl-NL: U kunt tijdelijke aanduidingen {wp_content_dir}, {plugins_dir}, {uploads_dir} gebruiken in plaats van mappaden te schrijven (wp-content, wp-content/plugins, wp-content/uploads).

en: You do not have the rights to perform this action.
nl-NL: U heeft niet de rechten om deze actie uit te voeren.

en: You have not configured API key and Account Id.
nl-NL: U heeft geen API-sleutel en account-ID geconfigureerd.

en: You have not configured well email, API token / global key or domain
nl-NL: Je hebt e-mail, API-token / globale sleutel of domein niet goed geconfigureerd

en: You have selected the Performance Suite that professionals have consistently ranked #1 for options and speed improvements.
nl-NL: U hebt de Performance Suite geselecteerd die professionals consequent als #1 hebben gerangschikt voor opties en snelheidsverbeteringen.

en: You need to select / create a pull zone.
nl-NL: U moet een pull-zone selecteren / maken.

en: You reached your hourly limit of %1$d; try again later%2$s.
nl-NL: U heeft uw uurlimiet van %1$d bereikt; probeer het later opnieuw%2$s.

en: You reached your monthly limit of %1$d; try again later or %2$supgrade to Pro%3$s for unlimited.
nl-NL: U heeft uw maandelijkse limiet van %1$d bereikt; probeer het later opnieuw of %2$supgrade naar Pro%3$s voor onbeperkt.

en: You're running debug mode, it's using Resources and not recommend to run continuously. %1$s
nl-NL: U gebruikt de foutopsporingsmodus, het gebruikt bronnen en raadt niet aan om continu te draaien. %1$s

en: You're using the Community Edition of W3 Total Cache. Maximize your website's speed even more by upgrading to %1$sW3 Total Cache Pro%2$s to unlock advanced anaytics, fragment caching, full site delivery, extension support and other tools that will allow you to completely fine tune your website's performance.
nl-NL: U gebruikt de Community-editie van W3 Total Cache. Maximaliseer de snelheid van uw website nog meer door te upgraden naar %1$sW3 Total Cache Pro%2$s om geavanceerde analyses, fragmentcaching, volledige sitebezorging, extensieondersteuning en andere tools te ontgrendelen waarmee u de prestaties van uw website volledig kunt afstemmen.

en: You're using the Community Edition of W3 Total Cache. Maximize your website's speed even more by upgrading to %1$sW3 Total Cache Pro%2$s to unlock:
nl-NL: U gebruikt de Community-editie van W3 Total Cache. Maximaliseer de snelheid van uw website nog meer door te upgraden naar %1$sW3 Total Cache Pro%2$s om te ontgrendelen:

en: Your %1$sAWS%2$s CloudFront Account Credentials
nl-NL: Uw %1$sAWS%2$s CloudFront-accountgegevens

en: Your CloudFlare API token / global key
nl-NL: Uw CloudFlare API-token / globale sleutel

en: Your Highwinds API Token
nl-NL: Uw Highwinds API-token

en: Your LimeLight Account credentials
nl-NL: Uw LimeLight-accountgegevens

en: Your MaxCDN Account credentials
nl-NL: Uw MaxCDN-accountgegevens

en: Your RackSpace API key
nl-NL: Uw RackSpace API-sleutel

en: Your StackPath Account credentials
nl-NL: Uw StackPath-accountgegevens

en: Your server's hostname or domain
nl-NL: De hostnaam of het domein van uw server

en: Your users have less data to download, you can now serve more visitors at once without upgrading your hardware and you don't have to change how you do anything; just set it and forget it.
nl-NL: Uw gebruikers hoeven minder gegevens te downloaden, u kunt nu meer bezoekers tegelijk bedienen zonder uw hardware te upgraden en u hoeft niets te veranderen; stel het gewoon in en vergeet het.

en: Your website's performance can still be improved by configuring %1$sminify%2$s settings, setting up a %1$sCDN%2$s, and more!
nl-NL: De prestaties van uw website kunnen nog worden verbeterd door %1$sminify%2$s-instellingen te configureren, een %1$sCDN%2$s in te stellen en meer!

en: Zones to purge:
nl-NL: Te zuiveren zones:

en: [W3TC] CDN auto upload (every %1$d seconds)
nl-NL: [W3TC] CDN automatisch uploaden (elke %1$d seconden)

en: [W3TC] CDN queue process (every %1$d seconds)
nl-NL: [W3TC] CDN-wachtrijproces (elke %1$d seconden)

en: [W3TC] Database Cache file GC (every %d seconds)
nl-NL: [W3TC] Database cachebestand GC (elke %d seconden)

en: [W3TC] Object Cache file GC (every %d seconds)
nl-NL: [W3TC] Objectcachebestand GC (elke %d seconden)

en: [W3TC] Page Cache file GC (every %d seconds)
nl-NL: [W3TC] Paginacachebestand GC (elke %d seconden)

en: [W3TC] Page Cache prime (every %d seconds)
nl-NL: [W3TC] Paginacache prime (elke %d seconden)

en: all files in the directory whose extension is "jpg".
nl-NL: alle bestanden in de map met de extensie "jpg".

en: all files in the directory with no extension, with all parameter variations.
nl-NL: alle bestanden in de map zonder extensie, met alle parametervariaties.

en: an "instant on" or "set it and forget it" optimization technique.
nl-NL: een "instant on" of "set it and forget it" optimalisatietechniek.

en: async
nl-NL: asynchrone

en: at once or
nl-NL: in een keer of

en: base-uri:
nl-NL: basis-uri:

en: cURL extension:
nl-NL: cURL-extensie:

en: cache with max-age ("public, max-age=EXPIRES_SECONDS")
nl-NL: cache met max-age ("public, max-age=EXPIRES_SECONDS")

en: cache with max-age and validation ("max-age=EXPIRES_SECONDS, public, must-revalidate, proxy-revalidate")
nl-NL: cache met max-age en validatie ("max-age=EXPIRES_SECONDS, public, must-revalidate, proxy-revalidate")

en: cache with validation ("public, must-revalidate, proxy-revalidate")
nl-NL: cache met validatie ("public, must-revalidate, proxy-revalidate")

en: cache without proxy ("private, must-revalidate")
nl-NL: cache zonder proxy ("private, must-revalidate")

en: can help ensure browsers are properly caching your assets.
nl-NL: kan ervoor zorgen dat browsers uw middelen op de juiste manier in de cache plaatsen.

en: can help you speed up
nl-NL: kan u helpen versnellen

en: can help you speed up dynamic pages by persistently storing objects.
nl-NL: kan u helpen dynamische pagina's te versnellen door objecten permanent op te slaan.

en: check the %1$s to maintain the desired user experience
nl-NL: controleer de %1$s om de gewenste gebruikerservaring te behouden

en: click here
nl-NL: Klik hier

en: compatibility check
nl-NL: compatibiliteitscontrole

en: currently set to %1$s will be changed to %2$s
nl-NL: momenteel ingesteld op %1$s wordt gewijzigd in %2$s

en: currently set to %1$s%2$s%3$s will be changed to %4$s%5$s%6$s
nl-NL: momenteel ingesteld op %1$s%2$s%3$s wordt gewijzigd in %4$s%5$s%6$s

en: default-src:
nl-NL: standaard-src:

en: deploy
nl-NL: inzetten

en: disable
nl-NL: uitzetten

en: disabled
nl-NL: gehandicapt

en: don't cache ("max-age=0, private, no-store, no-cache, must-revalidate")
nl-NL: niet cachen ("max-age=0, private, no-store, no-cache, must-revalidate")

en: e.g.: domain.com
nl-NL: bijv.: domein.com

en: empty all caches
nl-NL: leeg alle caches

en: empty all caches except CloudFlare
nl-NL: leeg alle caches behalve CloudFlare

en: empty cache
nl-NL: lege cache

en: empty only the disk cache(s)
nl-NL: leeg alleen de schijfcache(s)

en: empty only the memcached cache(s)
nl-NL: leeg alleen de geheugencache(s)

en: empty only the opcode cache
nl-NL: leeg alleen de opcode-cache

en: empty the page cache
nl-NL: leeg de paginacache

en: enabled
nl-NL: ingeschakeld

en: error
nl-NL: fout

en: export the media library
nl-NL: exporteer de mediabibliotheek

en: font-src:
nl-NL: lettertype-src:

en: form-action:
nl-NL: vorm-actie:

en: frame-ancestors:
nl-NL: frame-voorouders:

en: help
nl-NL: helpen

en: here
nl-NL: hier

en: if needed.
nl-NL: indien nodig.

en: if some objects appear to be missing.
nl-NL: als sommige objecten lijken te ontbreken.

en: if the domain name of your site has ever changed.
nl-NL: als de domeinnaam van uw site ooit is gewijzigd.

en: importing attachments into the Media Library
nl-NL: bijlagen importeren in de mediabibliotheek

en: inline
nl-NL: in lijn

en: is currently
nl-NL: is op dit moment

en: logged in role is rejected
nl-NL: ingelogde rol is afgewezen

en: logged in user rejected
nl-NL: ingelogde gebruiker afgewezen

en: make it automatically.
nl-NL: automatisch maken.

en: minify settings
nl-NL: instellingen verkleinen

en: nginx.conf rules have been updated. Please restart nginx server to provide a consistent user experience. %1$s
nl-NL: nginx.conf-regels zijn bijgewerkt. Start de nginx-server opnieuw om een consistente gebruikerservaring te bieden. %1$s

en: of Cookies by specifying names in the Cookies field. Assign a set of Cookies to ensure that a unique cache is created for each Cookie group. Drag and drop groups into order (if needed) to determine their priority (top -&gt; down).
nl-NL: van cookies door namen op te geven in het veld Cookies. Wijs een set cookies toe om ervoor te zorgen dat er voor elke cookiegroep een unieke cache wordt aangemaakt. Sleep groepen in volgorde (indien nodig) om hun prioriteit te bepalen (boven -&gt; beneden).

en: of referrers by specifying names in the referrers field. Assign a set of referrers to use a specific theme, redirect them to another domain, create referrer groups to ensure that a unique cache is created for each referrer group. Drag and drop groups into order (if needed) to determine their priority (top -&gt; down).
nl-NL: van verwijzers door namen op te geven in het veld verwijzers. Wijs een set verwijzers toe om een specifiek thema te gebruiken, stuur ze door naar een ander domein, maak verwijzergroepen om ervoor te zorgen dat er voor elke verwijzergroep een unieke cache wordt gemaakt. Sleep groepen in volgorde (indien nodig) om hun prioriteit te bepalen (boven -&gt; beneden).

en: of user agents by specifying names in the user agents field. Assign a set of user agents to use a specific theme, redirect them to another domain or if an existing mobile plugin is active, create user agent groups to ensure that a unique cache is created for each user agent group. Drag and drop groups into order (if needed) to determine their priority (top -&gt; down).
nl-NL: van user agents door namen op te geven in het user agents veld. Wijs een set user-agents toe om een specifiek thema te gebruiken, stuur ze om naar een ander domein of, als een bestaande mobiele plug-in actief is, maak user-agent-groepen om ervoor te zorgen dat er een unieke cache wordt gemaakt voor elke user-agent-groep. Sleep groepen in volgorde (indien nodig) om hun prioriteit te bepalen (boven -&gt; beneden).

en: operation.
nl-NL: operatie.

en: or
nl-NL: of

en: or %1$sCNAME%2$s:
nl-NL: of %1$sCNAME%2$s:

en: or CNAME:
nl-NL: of CNAME:

en: or use FTP form to allow
nl-NL: of gebruik het FTP-formulier om toe te staan

en: or use FTP form to allow <strong>W3 Total Cache</strong> make it automatically.
nl-NL: of gebruik het FTP-formulier om <strong>W3 Total Cache</strong> het automatisch te laten maken.

en: performance
nl-NL: prestatie

en: plugin-types:
nl-NL: plug-in-types:

en: provides many options to help your website perform faster.  While the ideal settings vary for every website, there are a few settings we recommend that you enable now.
nl-NL: biedt veel opties om uw website sneller te laten presteren. Hoewel de ideale instellingen voor elke website verschillen, raden we u aan enkele instellingen nu in te schakelen.

en: purge CDN completely
nl-NL: verwijder CDN volledig

en: rejected by filter:
nl-NL: afgewezen door filter:

en: request URI is rejected
nl-NL: verzoek-URI wordt afgewezen

en: sandbox:
nl-NL: zandbak:

en: seconds
nl-NL: seconden

en: security profile for your website, which will automatically adjust each of the security settings.
nl-NL: beveiligingsprofiel voor uw website, dat automatisch alle beveiligingsinstellingen aanpast.

en: set_time_limit:
nl-NL: Zet een tijdslimiet:

en: style-src:
nl-NL: stijl-src:

en: symbols (set to 0 to disable)
nl-NL: symbolen (ingesteld op 0 om uit te schakelen)

en: sync (to head)
nl-NL: synchroniseren (naar hoofd)

en: the directory itself (only when accessed directly without any file).
nl-NL: de directory zelf (alleen wanneer deze rechtstreeks wordt geopend zonder enig bestand).

en: the specific file (when the file does not have an extension), and without parameters.
nl-NL: het specifieke bestand (wanneer het bestand geen extensie heeft), en zonder parameters.

en: the specific file with its extension, and without parameters.
nl-NL: het specifieke bestand met zijn extensie en zonder parameters.

en: the specific file with its extension, with all variation of parameters.
nl-NL: het specifieke bestand met zijn extensie, met alle variaties van parameters.

en: the specific file with its extension, with the specific parameters.
nl-NL: het specifieke bestand met zijn extensie, met de specifieke parameters.

en: theme. Select "add" the files you wish to minify, then click "apply &amp; close" to save the settings.
nl-NL: thema. Selecteer &quot;add&quot; de bestanden die u wilt verkleinen en klik vervolgens op &quot;apply &amp; close&quot; om de instellingen op te slaan.

en: to make existing file modifications visible to visitors with a primed cache.
nl-NL: om bestaande bestandswijzigingen zichtbaar te maken voor bezoekers met een geprimede cache.

en: unsuccessful file transfers
nl-NL: mislukte bestandsoverdrachten

en: unsuccessful transfer queue
nl-NL: mislukte overdrachtswachtrij

en: update the path
nl-NL: update het pad

en: updating the query string failed. with error %s
nl-NL: het bijwerken van de queryreeks is mislukt. met fout %s

en: upgrading
nl-NL: upgraden

en: upload active theme files
nl-NL: actieve themabestanden uploaden

en: user agent is rejected
nl-NL: user-agent is afgewezen

en: view log
nl-NL: logboek bekijken

en: view visualizations
nl-NL: visualisaties bekijken

en: will be set to %1$s
nl-NL: wordt ingesteld op %1$s

en: wizard.
nl-NL: tovenaar.

en: wp-includes file types to upload:
nl-NL: wp-inclusief bestandstypen om te uploaden:

en: zlib output compression:
nl-NL: zlib-uitvoercompressie:
